Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    Ndraveček - Profil | Ne 12.7.2009 21:03:11

    kaprikarybar >> Týdenní 300,-kč

      Nkaprikarybar - Profil | Ne 12.7.2009 21:01:28

      zdar nevíte někdo kolik asi stojí hostovačka na 4 dny a jak to na ún vranov tet vypadá s vodou díky za info.

        Nlesák - Profil | Ne 12.7.2009 20:28:58

        trnkáč >> Tak samozřejmě,že Dešov znám nejen ze svého působení u lesů.(ryze soukromé).Krom jiného je p. Soukup Vlastislav můj spolůžák ze SLŠ Hranice a později i kolega.Nyní tč. působí v Telči.Co se týče ryb,tak Želetavku pod i nad Koberákem máš prošláplou dobře ne?! Pokud ne,tak to honem rychle dožeň ať víš o co přicházíš!

          Nlesák - Profil | Ne 12.7.2009 20:22:20

          Korda >> Jo,o kaprech vím. Soused je porybnej,takže z jeho kontrol vím,že se pár jedinců ulovilo hned v dubnu a květnu vzadu v zátoce v těch vrbičkách.

            Nsp1ke - Profil | Ne 12.7.2009 18:34:36

            mrkva >> no zůstal bych tam hned, ale to víš, meruňky už dozrály :-D

              Ntrnkáč - Profil | Ne 12.7.2009 18:13:46

              lesák v Polici ne ale v Dešově to je kousek a jakou techniku teda na ty sumce používaš jestli to není tajemství

                Nmrkva - Profil | Ne 12.7.2009 16:28:10

                sp1ke >> pěkný, pěkný... se divím, že už si dorazil, když se ti to tam teď tak rozjelo??!! U nás furt mrtvo...

                  Nsp1ke - Profil | Ne 12.7.2009 16:15:13

                  pokračování z ML:
                  Jak už jsem psal, ryby jsem si o víkendu zachytal hezky. Většina kapříků zjevně nedávno nasazených, dokonce i 4 okotvičkovaní. Ovšem svezli se mezi nima i někteří z domorodců, přes 50 se dostalo 5, max byl 58 nízkej mlíčák. Docela mě překvapilo množství cejnků malých, kteří do sebe krmení cpali až k prasknutí. Cejni už taky docela hezky zobali a prakticky jedna velikost 40-45cm. Pro nekapraře to pro mě byl asi zatím nejlepší šupinatej koncert :)
                  P.S. Chytám na Babce.

                    NKorda - Profil | Ne 12.7.2009 14:08:01

                    lesák >> Máš nějaké zprávy o nějakém kaprovi z Lančováku letos? Já teda vůbec:-(

                      Nlesák - Profil | Ne 12.7.2009 12:58:53

                      trnkáč >> Zkušenosti s vábením nemám.Nikdy jsem to nepotřeboval a na Vranclu potřebovat ani nebudu. Na sumce se nespecializuji,přesto je tam chytám(žádný rekordy ale nemám).Jen taková otázka? Bydlíš opravdu v Polici nebo kde?

                        Ntrnkáč - Profil | Ne 12.7.2009 11:44:52

                        lesák na vranov jezdím ale zatím jsem se tam o sumce nepokoušel mám z té lokality jenom pár sumčích miminek cca 40cm chycených při lovu úhořů na rousnici letos bych se chtěl pokusit o něco většího pokud s tím máš větší skušenosti tak mi prosím napiš

                          Nlesák - Profil | Ne 12.7.2009 9:09:36

                          trnkáč >> Zdar,dívám se na tvou kartu. Vždyť ty seš tam doma,teda pokud jseš v MO Police(okr.Třebíč?Tak proč se ptáš,když víš sám jak to tam chodí???

                            Ntrnkáč - Profil | So 11.7.2009 22:51:05

                            vábení sumce máte s tím někdo zkušenost na této lokalitě jedu tam na týden a nemám echolot myslíte že mám šanci na úlovek nebo mám raději použít jiný způsob lovu případně jaký

                              NMaty 2 - Profil | So 11.7.2009 22:00:34

                              Vase zprava

                                NMaty 2 - Profil | So 11.7.2009 21:50:11

                                Zdar minulej víkend sem byl na Vranclu ,úhoři brali jak pominutí za tři dny 12 kusů 7 jich bylo přes 70 čísel. Na vlačku přišel bolen 52 a na feeder pár cejnů přes 40cm

                                  Nlesák - Profil | So 11.7.2009 20:52:09

                                  Korda >> Přesně tak. Těch cejnů bude určitě víc. Holt to je právě stará bolest Vranova. Ne každej důchodce ho napíše,pokud teda už napíše alespoň docházku.Co je platný,že to přikazují bližší podmínky.Když přijede porybnej,tak zajde do chaty,dopíše hned pár docházek a je to.Pak se můžeme dohadovat jak to ve skutečnosti je.

                                    NKorda - Profil | So 11.7.2009 16:39:43

                                    lesák >> Hmm 92 loni to moc není na pomalu 30km úseku:-( To jsem měl kliku co když tio rozpočítám na kilometr??:-)))Ale těch cejnů je dle mě ve skutečnosti o 100% více.

                                      Nlesák - Profil | Pá 10.7.2009 19:08:01

                                      Korda >> Statistika ponechaných úlovků z Dyje 15. LÍN:2004-473ks-439kg;2005-140ks 89kg;2006-144ks 82kg;2007-113ks 62kg;2008-96ks 67kg. KARAS:2007-155ks 104kg;2008-170ks 136kg.SUMEC:2008-247ks. CEJN:2008-23147ks.

                                        Nlesák - Profil | Pá 10.7.2009 19:00:03

                                        starka4 >> Spíš přikalený.

                                          Nstarka4 - Profil | Pá 10.7.2009 17:56:59

                                          lesák >> a je to kalny nak hodne nebo jen tak trochu prikaleny?