Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    Ndraveček - Profil | St 25.3.2009 12:06:30

    lesák >> Bylo by fajn,kdyby jsi se opravdu s těmi velkými cejny polepšil a nafotil je.

      NKorda - Profil | St 25.3.2009 8:21:10

      hanz.333 >>Kamarád tam má chyceného kapra na boilie tuším 16, nebo 17kg šupináče.Fotil to mobilem, fakt hrozná kvalita.Chytl to předloni v létě.Jsem mu nadal že si měl jet i ten foťák koupit , když se mu tak zadařilo.Jinak o větších ůlovcích jak 11-12kg a cca 80cm nevím.Teda těch zdokumentovaných:-) Na slova jedná bába povídala nedám.Těch je u každé vody dost:-))))

        Nhanz.333 - Profil | Út 24.3.2009 22:42:51

        a daji se na vranově chytit fakt trojefejni kapři na bolie nebo kukuřici ma někdo nakej ulovek a kde kdyžtak pisněte

          Nhanz.333 - Profil | Út 24.3.2009 22:41:47

          lesák >> cejni noo too potom asik moc kapři nepujdou jak znam cejny

            Nlesák - Profil | Út 24.3.2009 21:46:26

            Korda >> Budu to brát jako závazek pro letošní sezónu. Já se budu muset vůbec s těma fotkama polepšit a dát to do pořádku.A že bych toho zrovna k Vranovu měl.

              NKorda - Profil | Út 24.3.2009 21:41:13

              lesák >> Pokud mi ukážeš přiložemnej metr u 65cm cejna z Vranova, tak tomu uvěřím do té doby né:-)))

                Nlesák - Profil | Út 24.3.2009 19:44:20

                mishak >> Ano,je to tak. Vzpomínám na poč. 90. let dnes již minulého století,kdy byl problém (a nejen v Lančováku) chytit cejna většího jak 30 cm. Kdo chytil třeba jen 2 ks 30+ za den ,bylo to považováno pomale za senzaci!

                  Nmishak - Profil | Út 24.3.2009 19:31:52

                  lesák >> Já jsem vypozoroval,že v přehradě je to i s velikostí cejnů dost různorodý.Například v chvaletický zátoce jsem chytal cejny do 25cm zatímco v oblasti mezi mostem vysočanským a bítovským dosahovali nejmenší úlovky 40cm.A to balo za použití stejných postupů...Mluvím o letech 2000-2006

                    Nlesák - Profil | Út 24.3.2009 18:56:27

                    Korda >> Ale jsou. Musím říct,že loňský rok se opravdu s cejny poved. Chytat 50-65 cm cejny jako nic , v takovým množství a již od začátku července,to od r. 1985 co chytám opravdu nepamatuji!!!

                      Ndraveček - Profil | Út 24.3.2009 13:17:09

                      Korda >> díky

                        NKorda - Profil | Út 24.3.2009 11:20:13

                        draveček >> No zase to nejsou žádný 60cm z Mušova:-) u nás šly sstřed kolem 40-45cm

                          Ndraveček - Profil | Út 24.3.2009 10:52:04

                          lesák >> Ahoj,co to je,velcí cejni?

                            Nlesák - Profil | Po 23.3.2009 21:23:48

                            hanz.333 >> Všude všechno. Každoroční jistotou jsou opravdu velcí cejni. Obzvláště loni.

                              Nhanz.333 - Profil | Po 23.3.2009 20:06:40

                              coo za ybb sou na farařce když ne kapři

                                Nhanz.333 - Profil | Po 23.3.2009 20:06:18

                                a co bitovske uzatoky pry tam sadi kapry mohlo by tam něco jit a co oslnovice popřipadě cvaleticka zatoka

                                  Nhanz.333 - Profil | Po 23.3.2009 20:05:02

                                  lesák >> coo se da chytit v te zatočce male blizko te chaty

                                    Nlesák - Profil | Ne 22.3.2009 12:28:48

                                    Bobator >> No to určitě má. Kousek od té chaty je taková malá zátočinka. Říká se tomu "starej koupák".Je tam písčitý dno a relativně malá hloubka oproti okolním skalám.My jsme tam jako kluci docela dost často jezdily z Lančováku chytat na noc.

                                      Nvranka - Profil | Ne 22.3.2009 11:45:16

                                      Bobator >> no to určitě, bylo by spíš škoda to nezkusit

                                        NBobator - Profil | Ne 22.3.2009 11:42:07

                                        Ještě jednou dík za příspěvky. Takže nejlepší je asi klasicky na těžko na nějaký těsto či kuličky. Má cenu pokoušet dravce, třeba večer na rybičku?