Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    Nabul - Profil | So 21.3.2009 19:57:22

    Bobator >> NA fotce centimetr a pul od 4 napravo je chata Modrá dobrý místo na cejny 40 a výš občas i kapřík chytá se asi 20m od břehu hloubka kolem 15m.

      Nteoretik - Profil | So 21.3.2009 17:52:13

      Bude to tato lokalita, vysílač je tady Loc: 48°54'23.747"N, 15°48'22.84"E

        NBobator - Profil | So 21.3.2009 17:15:11

        Hoši, díky za info, těším se tam čím dál víc:-)

          NKorda - Profil | So 21.3.2009 13:57:10

          Bobator >> Tak koukám, že jsem se nemýlil s tím místem.S cejnama by tam neměl být problém, ale chce to dost krmit v těchto místech se někdy splete i kapřík a i nějaký draveček.Myslím že, je to jedno s těch lepších míst co se týká této lokality hlavního jezera a měl by tam být i klid.

            Nmishak - Profil | So 21.3.2009 12:08:45

            Bobator >> tam jsem ještě nechytal,ale jezdím tam moc často na vycházky po hrázi.S bílou rybou by to mělo jít,v přehradě je sposta cejnů a ouklejí.Myslím si že si tam suprově zachytáš boleny z hladiny na rohlík.Podle toho co bývá vidět z hráze tak je jich tam asi nejvíc z celý přehrady :-)

              NBobator - Profil | So 21.3.2009 11:44:22

              Korda >> To "Pod Stožárem" mi řekl známý, mně se to nezdá, když je to vedle hráze:-) Na obrázku jednička

                NBobator - Profil | So 21.3.2009 11:42:34

                mishak >> Měla by to být nějaká chata, na polosamotě až samotě, nalevo od hráze, když se dívá člověk proti proudu. Na obrázku lokalitu označuje číslo 1. Co se týče zaměření mého lovu, jsem rekreant, který si hlavně jezdí odpočnout. Ale viděl bych to na bílou rybu, tu by snad moje pruty zvládly:-) Ale jak říkám, podřídím se druhům ryb, co tam jsou i technice lovu. Stejně zas budu budoucí manželce jen pro smích:-) za všechny rady děkuji.

                  NKorda - Profil | So 21.3.2009 9:57:35

                  Bobator >> Myslíš ten stožár na hlavním jezeru u hráze???

                    Nmishak - Profil | So 21.3.2009 6:40:47

                    Bobator >> Trošku konkretizuj lokalitu a pisni o jaký fishky máš zájem...

                      NBobator - Profil | So 21.3.2009 1:26:22

                      Ahoj, potřeboval bych poradit, nemůžete mi někdo přiblížit oblast "Pod Stožárem"? Jedu tam o prázdninách na dovču a mimo kola bych rád provětral i pruty. Jestli máte někdo nějaké foto, bylo by to nejlepší. Jaká tam je hloubka, co se tam chytá, techniky lovu, kolik je tam lidí...prosím povězte, díky B.

                        Nvranka - Profil | Pá 20.3.2009 23:18:50

                        hanz.333 >> ahoj, ono je to dost těžké poradit, jestli ano nebo ne, může se pochytat ale taky odjet bez rybky

                          Nhanz.333 - Profil | Pá 20.3.2009 23:13:34

                          tak co mate nachytano na vranově m to cenu tam vubec jet na dovču

                            Nmishak - Profil | Čt 19.3.2009 18:26:38

                            vranka >> Pracuji u elektomontážní firmy,takže dá se říct na výstavbě......

                              Nvranka - Profil | Čt 19.3.2009 18:13:59

                              mishak >> no chtěla jsem se na to optat,to přímo na výstavbě?, no máš odtud moc pěkné fotky, ale určitě se tam zajedeme kouknout

                                Nmishak - Profil | Čt 19.3.2009 17:57:25

                                vranka >> pracuji tam

                                  Nskalka14 - Profil | Čt 19.3.2009 16:17:22

                                  Nene ještě jsem mušku nikdy nezkoušel ale letos bych si chtěl koupit nějákou výbavu a začít s touto disciplínou tady máš odkaz na mojí první otázku na mrku nečekal jsem že za necelé 3 dny přibude tolik příspěvků:) http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=617392

                                    Nvranka - Profil | Čt 19.3.2009 16:11:55

                                    skalka14 >> v tom máš pravdu, ale že jsi tak pěkně otevřený a přímý, Dane nezkoušel jsi už náhodou loni mušák?

                                      Nskalka14 - Profil | Čt 19.3.2009 16:09:19

                                      vranka >> tak proč jste se zasmála?! :) já vím možná jsem na bažanta moc drzej ale jsem takovejhle už od malička...