Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

mishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    vranka - Profil | Čt 19.3.2009 15:24:47

    skalka14 >> jj, máš pravdu, zatím jsem ho nezažila, ale hodně známých ano a mají stejný názor jako ty

      skalka14 - Profil | Čt 19.3.2009 15:21:31

      vranka >> a není to tak Kocanda byl u nás minulej rok snad každej víkend,a skoro po každej nalitej

        lindomira - Profil | Čt 19.3.2009 15:19:31

        mishak >> super foto, díky. voda by mohla klidně ještě stoupnout. doufám, že připlavou nějaké ryby.

          vranka - Profil | Čt 19.3.2009 15:02:21

          skalka14 >> ahoj Dane, teď jsem se zasmála, když jsem přečetla tvoji radu ohledně porybného

            skalka14 - Profil | Čt 19.3.2009 14:55:48

            Ozzy Osbourne >> zkusit to můžeš na farářce na špici ...tam s tím problémy moc nejsou.Ale dej si bacha na jednoho porybnýho jménem Kocanda je schopnej sebrat papíry za jakoukoli stupidní věc...

              vranka - Profil | Čt 19.3.2009 14:36:39

              mishak >> ty si se tam dostal jak?

                mishak - Profil | Čt 19.3.2009 14:34:26

                Ted je to ve stádiu stavby.Tuším ,že otevření je někdy v polovině léta...

                  vranka - Profil | Čt 19.3.2009 14:33:14

                  mishak >>tak to se tam vypravíme a je už vstup možný pro každého?

                    mishak - Profil | Čt 19.3.2009 14:32:49

                    Vase zprava

                      mishak - Profil | Čt 19.3.2009 14:32:09

                      vranka >> jj

                        mishak - Profil | Čt 19.3.2009 14:32:01

                        Vase zprava

                          mishak - Profil | Čt 19.3.2009 14:30:34

                          Vase zprava

                            mishak - Profil | Čt 19.3.2009 14:29:36

                            Vase zprava

                              mishak - Profil | Čt 19.3.2009 14:28:59

                              A ted pár pohledů na aktuální stav vody z obou mostů

                                vranka - Profil | Čt 19.3.2009 14:28:16

                                mishak >> ahoj, je ta rozhledna u restaurace Rumburak?

                                  mishak - Profil | Čt 19.3.2009 14:28:14

                                  Vase zprava

                                    mishak - Profil | Čt 19.3.2009 14:25:53

                                    Vase zprava

                                      mishak - Profil | Čt 19.3.2009 14:23:17

                                      Vase zprava

                                        mishak - Profil | Čt 19.3.2009 14:22:41

                                        Vase zprava

                                          mishak - Profil | Čt 19.3.2009 14:22:07

                                          A teď pár foteček ze samotné rozhledny