Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

mishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    mishak - Profil | Čt 19.3.2009 14:21:25

    Vase zprava

      mishak - Profil | Čt 19.3.2009 14:20:22

      Vase zprava

        mishak - Profil | Čt 19.3.2009 14:19:32

        Vase zprava

          mishak - Profil | Čt 19.3.2009 14:18:59

          Vase zprava

            mishak - Profil | Čt 19.3.2009 14:17:51

            Vase zprava

              mishak - Profil | Čt 19.3.2009 14:17:03

              Vase zprava

                mishak - Profil | Čt 19.3.2009 14:16:06

                Vase zprava

                  mishak - Profil | Čt 19.3.2009 14:15:18

                  Tak rohzhledna už má střechu...turisti se maj na co těšit,je odtud pěkný výhled.Pošlu pár fotek :-)

                    mishak - Profil | Čt 19.3.2009 14:08:30

                    hanz.333 >> jo tak ty jsem myslel

                      hanz.333 - Profil | Čt 19.3.2009 4:59:44

                      mishak --------mysliš bitovske zatoky horka 1 2

                        hanz.333 - Profil | Čt 19.3.2009 4:58:31

                        lesák -- a kde ty chytaš na vranově no ja prvě chtěl na bolie i na kukuřici

                          mishak - Profil | St 18.3.2009 19:13:13

                          Ozzy Osbourne >> možná v tom podhradí na řece,ale nelovím tam a když jsem tam párkrát byl tak byl klid a nebyl problém

                            lesák - Profil | St 18.3.2009 18:57:28

                            Ozzy Osbourne >> Není.

                              Ozzy Osbourne - Profil | St 18.3.2009 18:54:16

                              je někde na farářce nebo v podhradí místo kde se dá v klidu postavit bivak a zavíst si boje s trhačkou aniž by mě přišli linčovat chataři a každou chvíli jsem ze šnůry sundával oběšený vodáky

                                abul - Profil | Út 17.3.2009 22:35:05

                                hanz.333 >> nestíhám ozvu se.Tohle je na majitele 604189412

                                  mishak - Profil | Ne 15.3.2009 20:57:16

                                  lesák >> Tak to není moje teritorium.....díky za info

                                    lesák - Profil | Ne 15.3.2009 20:20:43

                                    mishak >> Bylo to už na Ž 1 u Bahnovýho mlýna (z Vysočan směr Police). Způsob lovu:feeder,nástraha hnoják nebo masňák,krmení Lorpio(směs zbytků z loňska)

                                      vranka - Profil | Ne 15.3.2009 20:14:04

                                      mishak >> ahoj, spíš jsme to zkoušeli, ale vůbec ani ťuk, ale jinak tam bylo super a voda jde stále nahoru

                                        mishak - Profil | Ne 15.3.2009 20:09:42

                                        vranka >> ahoj,voda je dost podkalená co? Tak tento víkend jsem se na chajdu nedostal a příští taky ne.Chytali jste?

                                          vranka - Profil | Ne 15.3.2009 20:09:16

                                          noví rybáři, které jsem tam viděla poprvé