Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    Nvranka - Profil | Ne 15.3.2009 20:07:50

    Vase zprava

      Nvranka - Profil | Ne 15.3.2009 20:04:18

      včerejší vycházka a pár fotek z ní

        Nmishak - Profil | Ne 15.3.2009 19:57:09

        lesák >> kde jsi chytal želetavku s takovým úspěchem??? A metoda lovu?

          Nlesák - Profil | Ne 15.3.2009 19:55:58

          Jinak jsem byl na Vranclu,voda asi tak jak v květnu akorát hodně zakalená. Na ryby jsem si zajel na Želetavku a pochytal sem cca 12 ks ryb(plotice,ostroretka,jelec) Ostroretky už jsou strupatý a mlíčí z nich teče jak .... .Mám v mobilu fotky,snažím se to přetáhnout a nějak mi to nejde. Asi na to vezmu KLADIVO! Zdar.

            Nmishak - Profil | Ne 15.3.2009 19:55:50

            hanz.333 >> pod Oslnovicema jsem nechytal,zátoky jsem myslel Horku 1 a 2. A v těchto zátokách se taky nasazuje.Nevím jestli je to pravidelné a jediné místo,ale za těch pár let co vranov jezdím tam dávají..

              Nlesák - Profil | Ne 15.3.2009 19:38:01

              hanz.333 >> Tak kdybys na Vranově s kaprama vyhořel,tak se vůbec nediv.Tam už vybouchly mnohem vetší "esa"včetně toho sumcasřskýho.Jedeš totiž na nebojím se to nazvat "SUPERTĚŽKOU" vodu která má svý zákonitosti a pravidla.Takže těžko ti dávat nějaký velký rady. Jednu radu ti přece jen dám. Boilí nech doma,abys nebyl pro smích důchodcům,kteří ti se starým teleskopem ,dvacítkou šnůrou a kroupou či rohlíkem na háčku daj těžce na prdel.

                NKorda - Profil | Ne 15.3.2009 17:14:40

                hanz.333 >> Protože tam kousek od ní chytám 13let několik týdnů v roce:-))

                  Nhanz.333 - Profil | Ne 15.3.2009 16:53:58

                  Puntík -nee too nee ja kpry nejim mi to vubec nechutna ale radši se zeptam potože už sem parkrat na přehradě vyhořel nerad bych projel celou dovolenou bez zaběru

                    NPuntík - Profil | Ne 15.3.2009 16:49:09

                    hanz.333 >> A nechctěl bys toho kapra a sumce přinést rovnou k chatě a naporcovanýho?

                      Nhanz.333 - Profil | Ne 15.3.2009 16:45:37

                      kdeee se nejvice drži kapři a sumci

                        Nhanz.333 - Profil | Ne 15.3.2009 16:45:14

                        Puntík -nemužeš too ukazat na mapě nebo poslat odkaz

                          NPuntík - Profil | Ne 15.3.2009 16:27:25

                          hanz.333 >> Já teda sázím enem cibulu, ale kapry prej tady Loc: 48°54'47.644"N, 15°48'53.245"E a tady Loc: 48°53'49.721"N, 15°48'51.297"E

                            Nhanz.333 - Profil | Ne 15.3.2009 16:18:44

                            nevite kde sadi kapry na vranově

                              Nhanz.333 - Profil | Ne 15.3.2009 16:18:04

                              korda-- a proč mysliš že lančovska zatoka neni dobra na kapry

                                Nhanz.333 - Profil | Ne 15.3.2009 16:16:34

                                abul----a maš odkaz natu chatu modra a cos tam chytil jaks tam chytal

                                  Nhanz.333 - Profil | Ne 15.3.2009 16:15:15

                                  mishak-a byl si někdy v těch oslnovicich chytat popřipadě cos chytili a co dravci mysliš kemp v oslnovicich nebo v zatokach

                                    Nabul - Profil | Ne 15.3.2009 11:02:05

                                    hanz.333 >> jezdil jsem k p. Bartoškovi na chatu MODRÁ jeto na takové špici a poslední místo s kterého je vidět na hráz asi 5min lodičkou nad Lančovskou z..S kapry to není až taková sláva ale vím že tam jsou a mě to spíš nejde.

                                      Nmishak - Profil | Ne 15.3.2009 10:57:39

                                      Myslím,že pod Oslnovicema by to šlo a v zátokách se nějaký kapřáci taktéž pochytaj,ale v létě je tam dost našlapáno(je to přeci jen kemp).

                                        NKorda - Profil | Ne 15.3.2009 10:43:53

                                        hanz.333 >> Zvlastní zkušenosti Lančovskou co se týče rybařiny na kapry v létě nedoporučuji.Zbytek lokalit nemůžu posoudit.

                                          Nhanz.333 - Profil | So 14.3.2009 19:52:01

                                          poradi někdo o dovolene na vranově lančovska zatoka chvalaticka zatoka oslnovice jak tam jdou kapřici nebo dravci popřipadě sumci byl někdo na dovolene