Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    Nmishak - Profil | Čt 12.3.2009 20:35:12

    V neděli snad nahodím večer taky nějaký fota

      Nteoretik - Profil | Čt 12.3.2009 20:18:41

      Nový most na Podhradím 7.3.09 , průtok kolem 130m3 http://leteckaposta.cz/602745230

        NJarinátor - Profil | Čt 12.3.2009 19:31:50

        Pěkně Vitalli v neděli pdrž palečky :)

          NVitali - Profil | Čt 12.3.2009 19:28:26

          Vase zprava

            NVitali - Profil | Čt 12.3.2009 19:27:56

            Vase zprava

              NVitali - Profil | Čt 12.3.2009 19:27:26

              mishak >> Tady tohle jsem fotil v sobotu.... je to jen z mobilu, takže se omlouvám za kvalitu fotek

                Nmishak - Profil | St 11.3.2009 15:36:04

                Tak už jste někdo chytali letos na Vranově? Máte někdo aktuální fotky?

                  Nvranka - Profil | Út 10.3.2009 14:57:02

                  Korda >> děkuji za zprávu, taky chceme na Vrancl vyrazit v pátek nebo sobotu, tak jsem velice zvědavá a hlavně se těším

                    NKorda - Profil | Po 9.3.2009 23:24:35

                    vranka >> Ahoj.Byl jsem na chajdě .Mám ji u hráze na jezeru.Voda je v normálu jako třeba v červnu a je sněhová.Po sněhu ani památky a i v zátoce je rozmrzlo.Žádná katastrofa asi nebude:-)

                      Nvranka - Profil | Po 9.3.2009 20:31:20

                      ahoj, nemáte někdo aktuální foto z Vranclu?

                        Nteoretik - Profil | Pá 6.3.2009 6:25:59

                        Až půjdeš na tu Želetavku tak se cvakni k zábradlí nebo ke stromu nebo tě na hrázi nestačí vylovit.
                        Podhradí to zase dostává http://www.pmo.cz/portal/sap/cz/index.htm

                          Nmishak - Profil | Čt 5.3.2009 15:04:09

                          lesák >> co chci chytat? lelky asi.................

                            Nlesák - Profil | St 4.3.2009 20:47:57

                            mishak >> Co chceš v takový vodě chytat?! Toto je studená sněhová voda,to nemá smysl. Ale pokud vydrží ty teploty přes 10 stupňů i o víkendu,tak bych do toho s bublinou či s dřevíčkem šel. A zrovna na Želetavku .

                              Nlesák - Profil | St 4.3.2009 20:43:37

                              teoretik >> Je tam stále tma.

                                Nmishak - Profil | St 4.3.2009 17:10:43

                                Já dnes okou jeden malej revír tady v okolí a bohužel i u přítoku to ještě není chytatelný a řeky v okolí budou asi hodně proudný a podkalený.A za takových podmínek je neumím chytat :-(

                                  NKorda - Profil | St 4.3.2009 17:08:17

                                  mishak >> Nebudem jen kontrola mola.Hlasily že budou nějak upouštět tak to jedem okouknout a valíme dom:-)

                                    Nmishak - Profil | St 4.3.2009 17:01:34

                                    Korda >> budete chytat? a co ta, ted chytáte?

                                      NKorda - Profil | St 4.3.2009 16:51:21

                                      mishak >> jj v neděli jedem

                                        Nmishak - Profil | St 4.3.2009 16:38:49

                                        lesák >> jasně pokecáme