Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    Nmishak - Profil | St 4.3.2009 16:38:16

    Korda >> tak doufám budou fotečky

      NKorda - Profil | St 4.3.2009 9:19:21

      Snad vám to tento týden povolí ,mi už máme u hráze rozmrznuto:-)Ale jedem mrknout asi v neděli jestli se už dá dojet lesem.Někdy to vypadá ok a v lese je ledovice na cestě a je to v p....:-)

        Nlesák - Profil | Út 3.3.2009 21:14:27

        mishak >> zítra ti popíšu detaily o Želetavce.

          Nvranka - Profil | Út 3.3.2009 20:06:08

          mishak >> no věřím tomu, že pokud se příští víkend zadaří a pojedeme, bude u nás taky led, vydrží tam většinou dlouho, protože u nás svítí sluníčko jen dopoledne

            Nmishak - Profil | Út 3.3.2009 19:41:59

            lesák:Ok to je detailek,ale beru na vědomí.Jinak želetavku chytám od splavu dolu.Chytal jsem ji párkrát feedrem s plavkou,ale to byla bída.Na vláčku jsem tam chytil spousty prťat.Štičky,bolínky,jelce,okounky a jednoho duháčka po tom co je to tam šouplo z Dešný.Jinak po těch záplavách (tuším 2006) tak se po celém toku chytilo sposty kaprů i kolem 10kg.

              Nlesák - Profil | Út 3.3.2009 19:37:33

              mishak >> Pěkný fotky,užse těším až se na Vranči podívám z tý rozhledny. Jinak ten splav na Želetavce patří ke Koberovýmu mlýnu pod ním(zač.revíru D15). Splav Svobodova mlýna(či spíš torzo) je asi 5OO m. proti proudu. Mimochodem když jsme u toho. Jaké máte úlovky,či spíše počet návštěv na revíru Želetavka 1?

                Nmishak - Profil | Út 3.3.2009 18:21:14

                Já bych jel hned ,ale jak vidíš před chatama v naší části je ještě led a přístup bude k chatě taky zledovatělej takže nesjízdnej.Budu si muset ještě počkat :-(

                  Nvranka - Profil | Út 3.3.2009 18:11:29

                  mishak >> díky za fotky, my se tam dostanem možná příští týden a snad voda nateče, bylo by to špatné

                    Nmishak - Profil | Út 3.3.2009 18:09:03

                    Neboj, ona ještě nějaká nateče ,na polích je ještě dost sněhu

                      Nvranka - Profil | Út 3.3.2009 18:06:39

                      mishak >> no a taky bez vody na přehradě

                        Nmishak - Profil | Út 3.3.2009 17:57:43

                        Takže to vypadá ,že pokud nezačne výrazně pršet, jsme bez povodní.

                          Nmishak - Profil | Út 3.3.2009 17:56:59

                          Tato fotka je Želetavka u Svobodova mlýna

                            Nmishak - Profil | Út 3.3.2009 17:55:23

                            .

                              Nmishak - Profil | Út 3.3.2009 17:54:07

                              .

                                Nmishak - Profil | Út 3.3.2009 17:52:16

                                .

                                  Nmishak - Profil | Út 3.3.2009 17:48:37

                                  .

                                    Nmishak - Profil | Út 3.3.2009 17:48:06

                                    .

                                      Nmishak - Profil | Út 3.3.2009 17:47:15

                                      Tak mám nějaké aktuální fotky přehrady v okolí mostů.

                                        NJardaN - Profil | So 28.2.2009 17:26:29

                                        Nazdar "Mišáku" jak se máte. Co ryby. Jezdíš? Nebo se připravuješ na Vranov na kapry.

                                          Nlesák - Profil | So 28.2.2009 17:22:45

                                          mishak >> O tom pochybuju. Já se právě před chvílí vrátil. Je to všechno ze sněhu. Apropó,koukl sem na net a na Želetavce už je od 17:00 2.SPA.