Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    Nmishak - Profil | So 28.2.2009 17:12:12

    To se dalo čekat.Snad to nenapáchá škody a doveze nějaký kapříky z Rakouska :-)

      Nlesák - Profil | So 28.2.2009 17:05:28

      Všechny zdravím. Momentální klid vám trochu naruším zprávou,že ode dneška od 8:00 platí na Želetavce u Koberáku 1. SPA. No a na Podhradí je Také 1.SPA od 16:00. Oba toky stále spoupají. Mějte se.

        Nmishak - Profil | Ne 22.2.2009 8:57:35

        Tak jsme včera večer s přáteli taky probírali ,že už by bylo fajne vyrazit na tu naši oblíbenou vodu.Ale bohužel přístup k chatě a ta zima to není ještě ono

          NRomikS - Profil | Ne 22.2.2009 8:50:55

          už mě ta zima celkem solidně leze na mozek,nevim jak vám,už nevím co dělat a pěkně mě to deprimuje..:-( sakra aspoň duben už aby byl...

            NRomikS - Profil | Ne 22.2.2009 8:43:30

            Piskořík >> to víš,radost ze sumce byla velká,tak to musel hned oslavit...

              NPiskořík - Profil | Po 16.2.2009 18:59:22

              mishak >> To taky....:)

                Nmishak - Profil | Po 16.2.2009 18:53:41

                Piskořík >> to je jasný,chytil giga rybu :-)

                  NPiskořík - Profil | Po 16.2.2009 18:27:24

                  RomikS >> Je to na něm dost vidět..;o)

                    NRomikS - Profil | Po 16.2.2009 18:23:54

                    Piskořík >> máš správnej pocit :-))

                      NPiskořík - Profil | Ne 15.2.2009 20:18:33

                      RomikS >> Mám pocit, že vim, proč je kámoš tak veselej..;o)

                        NKorda - Profil | Ne 15.2.2009 20:01:25

                        mishak >> Tady taky:-)

                          Nmishak - Profil | Ne 15.2.2009 19:41:03

                          Kdysi rozmrzlo jen kolem břehu asi metr a nějakej okounek se spletl,takže doufejme

                            Nvranka - Profil | Ne 15.2.2009 19:37:56

                            mishak >> asi tak nějak, ale stále hlásí sněžení a mrzne jen praští

                              Nmishak - Profil | Ne 15.2.2009 19:37:22

                              Aspoň tam sedět a mít nahozeno......doufat

                                Nmishak - Profil | Ne 15.2.2009 19:37:02

                                Bože ať už to začne jinak se zblázním....................ta pauza je děsná

                                  Nvranka - Profil | Ne 15.2.2009 19:36:06

                                  mishak >> no jo, zapoměli to osvětlit, taky jsem na to koukala

                                    Nmishak - Profil | Ne 15.2.2009 19:32:03

                                    Korda >> je tam tma sakra

                                      Nvranka - Profil | Ne 15.2.2009 17:28:28

                                      mishak >> jj, manžel minulý táden, vše zatím tam u nás zamrzlo a nikdo nikde

                                        Nmishak - Profil | Ne 15.2.2009 17:15:30

                                        Snad to tady neumřelo? Tak nějak by to už mělo začít co?Už se těším jak malej kluk.Byl někdo na Vranclu?