Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    Nteoretik - Profil | Čt 12.2.2009 17:52:08

      NRomikS - Profil | Ne 8.2.2009 21:03:16

      Z Podhradí,kamoš je veselá kopa :-)

        NRomikS - Profil | Ne 8.2.2009 20:57:25

        z letní noční vláčky na přehradě,na fotce je kamoš

          NRomikS - Profil | Ne 8.2.2009 20:54:43

          tak to je horní splav,ale po povodni v létě 2006

            NRomikS - Profil | Ne 8.2.2009 20:51:51

            draveček >> soráč,tys chtěl ty splavy,fotku horního splavu nějak nemůžu najít,tady je spodní u zátiší

              NRomikS - Profil | Ne 8.2.2009 20:41:12

              draveček >> hodím sem pár fotek na oživení.tohle ja pod Cornštejnem loni v zimě.bylo dost vody,letos ty šutry byly z vody ven

                Nteoretik - Profil | Ne 8.2.2009 17:02:23

                a později http://leteckaposta.cz/244928293
                Základy a hromada kamení to jsou zbytky Svaté Trojice, snad najdu fotku jak to tam bývalo

                  Nteoretik - Profil | Ne 8.2.2009 16:42:11

                  tady máš něco málo http://leteckaposta.cz/776138797

                    Nstarka4 - Profil | Ne 8.2.2009 16:18:58

                    RomikS >> ja sem nelhal ja sem jen pridal jedne stice 5cm.a nic vic a ty fotky sem psal at smaze martin mrk ale on to nesmazal

                      NRomikS - Profil | Ne 8.2.2009 15:16:25

                      starka4 >> nejseš ty náhodou bývalej jakub starý?ten co lhal o štikách?

                        Nstarka4 - Profil | Ne 8.2.2009 15:01:22

                        ahoj nemate nekdo fotky bitovske zatoky a jejiho okoli v okruhu asi 5km?poslete dystak do SZ.diky moc

                          Nlesák - Profil | Ne 8.2.2009 11:30:21

                          mishak >> Na tý vodě se dá chytat celý rok. Je to klasická řeka se vším všudy. Naposledy jsem tam chytal před vánocema jelce. Jinak v listopadu jsem byl asi 4x na feeder a dost slušný. Letos se tam chystám ještě teď v únoru až pojedu do Lančováku na chatu.

                            Nlesák - Profil | Ne 8.2.2009 11:25:07

                            draveček >> Fotky bohužel nemám. Mám fotky okolí,ale nemám skener. No aspoň mám závazek .

                              NKorda - Profil | So 7.2.2009 22:44:45

                              mishak >> No koukám že letos ani nevyndávali parník???!!! Jo tak tohle už nezamrzne myslím jezero pokud neudeří pár dní kolem -10 což zatím nevypadá. Ale vody nic moc, bejvávalo více po oblevách,jak se dívám na konec Stříbrné zátoky:-)

                                Ndraveček - Profil | So 7.2.2009 19:50:06

                                lesák >> Máš nějaké fotky z Podhradí s úlovky.

                                  Nmishak - Profil | So 7.2.2009 19:25:35

                                  lesák >> Zahájil jsi tam i letos?Dá se tam zachytat zjara?

                                    Nlesák - Profil | So 7.2.2009 19:19:51

                                    No vidíte,já na Podhradí nad splavy nedám dopustit.Chytám tam hl.na feeder a úlovky parádní.

                                      Nmishak - Profil | So 7.2.2009 19:03:01

                                      ............mno ,možná by už zobali...................