Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    Nmishak - Profil | So 7.2.2009 19:02:06

    na most jseme nešli,ale ze Švýcarský zátoky bylo k jezeru ještě pár metrů pod ledem

      Nmishak - Profil | So 7.2.2009 19:00:50

      .

        Nmishak - Profil | So 7.2.2009 18:59:51

        pohled k loděnici a k Lančovské zátoce

          Nmishak - Profil | So 7.2.2009 18:59:00

          U hráze je to už bez ledu

            NRomikS - Profil | So 7.2.2009 16:26:58

            mishak >> sz

              Nmishak - Profil | So 7.2.2009 15:55:55

              RomikS >> Ten úsek je dost rychlej, co tam chytáš a jaký nástrahy používáš?

                Nvranka - Profil | So 7.2.2009 15:45:44

                draveček >> většinou plavajdu, protože já se věnuji nástražním rybkám

                  NRomikS - Profil | So 7.2.2009 14:15:29

                  draveček >> právě úsek mezi splavy se mě zdá nejvíc o ničem,ale je to možná tím,že tam moc nechodím,to spíš od toho spodního splavu dolů až třeba na přehradu,ale nad horním splavem to taky není špatný.Na fídr se tam dá zachytat pěkně,ale nic většího sem tam ještě nelapl,nějaký malý parmy,cejny,okyše,ale je tam vesměs všechno.

                    Ndraveček - Profil | So 7.2.2009 14:02:08

                    RomikS >> a co se tam na feeder dá chytit?mi se podle foto mapy líbí úsek mezi splavy.

                      NRomikS - Profil | So 7.2.2009 13:58:28

                      draveček >> Podhradí znám docela dobře,jezdím tam několikrát do roka na pár dní a pravidelně na dravčí zahájenou už několik let,už to tam není co dřív,ale za ty roky co tam jezdím už mám trošku řeku zmáklou a vím kam jít,abych si něco chytlil,mluvím o dravcích a vláčce,občas fídr,ale to maximálně před zahájenou.

                        Ndraveček - Profil | So 7.2.2009 13:41:09

                        vranka >> ahoj,v Podhradí si chytávala jakým způsobem?Já chytám feeder a plavajdu a sháním všechny možné informace o místech kolem Podhradí.Můžeš mi nějak pomoci,abych věděl co a jak.dík

                          Nvranka - Profil | Pá 6.2.2009 21:09:25

                          lesák >> byla jsem mockrát na řece za Podhradím, ale za mostem nikdy i když jsem si říkala, že s vláčákem bych to mohla zkusit

                            Nteoretik - Profil | Pá 6.2.2009 19:19:16

                            eda 2 >> většinou na tom obr. klik P myší a prohrabeš se k informacím o obr.

                              Nmishak - Profil | Pá 6.2.2009 19:04:30

                              omakalamukule >> jako já :-),ale bobulky občas taky bodují

                                Neda 2 - Profil | Pá 6.2.2009 19:04:10

                                teoretik >> jo moc pěkný fotky,mi když jsme byli na farářce,tak jsme měli vodu vždycky tak 5metru od chaty :-)jezdily jsme tam začátkem června.A ze kdy jsou ty fotky jak je tam tak málo vody ?to bude asi někdy v létě?

                                  Nomakalamukule - Profil | Pá 6.2.2009 19:01:55

                                  mishak: zkoušel jsem boilies a jiný parády,ale ty se mi nikdy neosvědčily. Proto stará dobrá klasika: trocha hrachu a kukuřičky, do toho třeba kukuřičný šrot, dát to na to správné místo a téměř vždy si s úspěchem zarybařím. V našem okolí znám po 26ti letech dno téměř dokonale, tak je to trošku jednodušší.

                                    Nmishak - Profil | Pá 6.2.2009 18:57:34

                                    omakalamukule >> Mohl by jsi se trochu rozepsat o tom jak kapry chytáš(nástrahy,návnady,montáže) ?

                                      Nomakalamukule - Profil | Pá 6.2.2009 18:55:15

                                      tak taky přidávám jednu fotečku z Vranova...mám tady chatu, takže dno v okolí Farářky znám více než dobře....

                                        Nteoretik - Profil | Pá 6.2.2009 18:41:49

                                        Na druhém konci v jiném čase http://leteckaposta.cz/757311813

                                          NJarinátor - Profil | Pá 6.2.2009 18:30:12

                                          Pytlák Dádulka >> můžu doporučit,já osobně většinou nemám problém s menšími okouny a bolínky.Ale jak jsem zde jistě psal tak nevěnuji se přívlači akrivně.Když mám chuť tak vyrazím kolem břehu a rybky na zachytání tam jsou.Jde převážně o štičky do 60cm.Nečekej,ale velký ryby ty si musíš odházet a najít ty správný místa.A myslím si,že když se trefíš do bolenů tak při troše štěstí zachytáš i kousky 60+.Ale je to pouze moje zkušenost neaktivníh vláčkaře.Ale nadruhou stranu ,co se vyrojí na podzim vláčkařů kolem břehů o něčem svědčí.............