Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

mishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    teoretik - Profil | St 4.2.2009 18:01:49

    vranka JJ, uvidíme jaký to bude letos v týdnu od 13.6.
    Mám ještě pár fotek když je to bez vody, zrovna tak ve starém Bítově na Želetavce jak tečou jen potůčky. Fotky z Bítova jak tam fungoval život, oslavu s Masarykem, stavbu nového Bítova, stavbu přehrady. Tyto některé fotky bývaly (momentálně nevím) k mání ve Vysočanech v hospodě naproti kapličce. Dokumentární fotky jsou seřazeny i na CD, nemůžu zveřejňovat, nejsem autorem. Dají se ale vidět třeba na : http://www.znojmo-bob.cz/galerie.php?tab=galerie&category=45&od=0

      mishak - Profil | St 4.2.2009 15:22:10

      Moje oblíbené montáže

        mishak - Profil | St 4.2.2009 15:21:09

        Ne zrovna ideální přístup k vodě

          mishak - Profil | St 4.2.2009 15:20:22

          .

            vranka - Profil | St 4.2.2009 15:19:32

            teoretik >> ahoj, je to foceno od mlékárenské chaty na Farářce?

              teoretik - Profil | St 4.2.2009 6:36:58

              Porovnání r 2003 a 2004 http://leteckaposta.cz/296685230

                mishak - Profil | Út 3.2.2009 20:20:37

                teoretik >> tak to s tebou mohu souhlasit +- přehradní dno je v této části dost monotóní a ta hloubka se mění poze u břehů koryto v podstatě neexistuje

                  teoretik - Profil | Út 3.2.2009 19:47:14

                  18m kdysi bývalo při plným stavu pod bítovským mostem, dneska tam je 16m.

                    Ksk - Profil | Út 3.2.2009 19:31:23

                    Vase zprava

                      Maroš3310 - Profil | Út 3.2.2009 19:22:04

                      Já to tam v létě změřím. A můžem i spolu.:)

                        mishak - Profil | Út 3.2.2009 19:15:33

                        Maroš3310 >> o tom jsme se už bavili nemám to tam zmapovaný,ale v úseku od vysočanskýho mostu po zátoku je nejhlubší místo tuším 18m dle stavu vody,tak tam je nepravděpodbný aby bylo 40m

                          Maroš3310 - Profil | Út 3.2.2009 19:10:38

                          mishak >> Já tam nikdá hlobku neměřil,páč nám tam šlukli 2 lodě,když sem byl ještě malej a potom už jsme nikdy žádnou neměli. Kolik tam tedy je? Když nahodím tak to padá pěkně dlouho.

                            mishak - Profil | Út 3.2.2009 19:08:26

                            Maroš3310 >> A máš pravdu Vágner tam byl i na sumíkách a jezdí sem i Tomi

                              mishak - Profil | Út 3.2.2009 19:07:50

                              Maroš3310 >> Jasně neberu ti to vem echo nebo olovničku a uvidíš sám

                                Maroš3310 - Profil | Út 3.2.2009 19:05:36

                                Jo a teď jsem si tak vzpoměl. Asi před 4 - 5 lety tam točil mr.Vágner nějakej šot o okounech. Jezdili tam s tím jejich štábem asi 14 dní a pak prej vykládal,že to co tam nachytal,nachytal za 1 den.

                                  Maroš3310 - Profil | Út 3.2.2009 19:01:50

                                  mishak >> Já to slyšel od několika lidí nezávisle na sobě.

                                    mishak - Profil | Út 3.2.2009 18:59:04

                                    Maroš3310 >> nech toho z tou hloubkou :-)

                                      Zajda - Profil | Út 3.2.2009 18:56:10

                                      Tahá z vás jenom rozumy...

                                        Maroš3310 - Profil | Út 3.2.2009 18:49:18

                                        mishak >> Je tam hloubka v plným stavu přes 40m a krásní úhoři tam bejvali.

                                          Maroš3310 - Profil | Út 3.2.2009 18:47:41

                                          trnkáč >> Pod capem jsem nachytal pěkný okony,štiky,ale candáta ani jednoho. Na candoše jsem jezdil do Lančovské.