Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    Nmishak - Profil | Út 3.2.2009 18:46:00

    trnkáč >> ty to místo pořád předhazuješ,proč myslíš že by tam byly pořádný ryby??? Je tamna dně něco neobvyklího?

      Nlesák - Profil | Út 3.2.2009 18:11:15

      teoretik >> Fakt dobrý fotky.

        Ntrnkáč - Profil | Út 3.2.2009 16:57:40

        Maroš3310 a co candoši slyšel jsem že pod Canaveralem vegetijou pořádný kusy

          NMaroš3310 - Profil | Po 2.2.2009 21:07:36

          teoretik >> Takže teoreticky vzato. Pokaždé jinak.:))

            Nteoretik - Profil | Po 2.2.2009 21:04:52

            Někdy hodně vody a někdy zase málo http://leteckaposta.cz/166377071

              NMaroš3310 - Profil | Po 2.2.2009 20:38:48

              trnkáč >> Já ve chvalatický zátoce na mrtvolky vláčel a zachytal sem si. Žádný obry jsem nechytl největší měla snad 70,ale aspoň něco. Na položenou mrtvolku jsem však v této lokalitě nechytil nikdy nic.

                NVitali - Profil | Po 2.2.2009 18:37:27

                mishak : nazdar Michale...už ho pozoruju dýl a musím souhlasit, že netuší :-)

                  Nmishak - Profil | Po 2.2.2009 18:33:01

                  Vitali >> Ahoj Syrovice,někteří netuší :-)

                    NVitali - Profil | Po 2.2.2009 18:30:02

                    Trnkáč : Nevím proč si založil novou otázku ohledně lovu štiky na Vranově, protože si myslím, že všichni co by ti mohli poradit by ti to napsali sem..... ale třeba budeš mít úspěch s novou otázkou

                      Nmishak - Profil | Po 2.2.2009 18:18:49

                      Lejonardo >> ???

                        NLejonardo - Profil | Po 2.2.2009 18:17:08

                        mishak >> ale chytíte, já jsem ho chytl tak, že byla noc a neměl jsem ani jednu rybičku normální velikosti na candocha a měl jsem jenom 2 oukleje okolo 13cm, tak sem jednu dal kamošovi, on si ju rozřezal a nahodil na ocásek a já jsem ji tam dal celou a živou, kámoš tomu nevěřil že mi na to zabere něco, ale pak sme se divili oba, že on ani záběr a já měl 2 a na podruhé mi to vzal tenhle krasavec. Myslel jsem že když bude ta rybka živá, tak bude lepší než mrtvej ocásek.

                          Nvranka - Profil | Po 2.2.2009 18:13:19

                          eda 2 >> no to nevím, jen mě to vykládal majitel chaty co strom uvázal

                            Neda 2 - Profil | Po 2.2.2009 18:07:51

                            vranka >> to je fakt a jak to teda vyndali nevíš ?

                              Nvranka - Profil | Po 2.2.2009 17:56:26

                              eda 2 >> ne, na to tam není místo, neměl by tam jak dojet

                                Neda 2 - Profil | Po 2.2.2009 17:51:44

                                vranka >> tak to museli vytáhnout nějakým traktorem ne ?:-D

                                  Nvranka - Profil | Po 2.2.2009 17:48:07

                                  eda 2 >> neuplaval sám, pohli s ním z bahna a teprve se dal do pohybu

                                    Neda 2 - Profil | Po 2.2.2009 17:48:01

                                    tak nevim kde teď mám chytat,ale díky

                                      Neda 2 - Profil | Po 2.2.2009 17:47:14

                                      a to jako uplaval sám z toho místa ?:-)

                                        Nvranka - Profil | Po 2.2.2009 17:46:16

                                        eda 2 >> je uvázaný u břehu a myslím, že časem bude spálen, protože vadí

                                          Neda 2 - Profil | Po 2.2.2009 17:38:07

                                          mishak >> no to je fakt :D