Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    Nmishak - Profil | Po 2.2.2009 17:32:02

    Bacha,ale ať tě neulinčujou bobíci ,že trhaj krmítka :-)

      Neda 2 - Profil | Po 2.2.2009 17:30:39

      mishak >> jo asi si tam taky dovezu novej strom :D

        Neda 2 - Profil | Po 2.2.2009 17:30:13

        vranka >> takže už je uplně pryč,neni ani pod vodou ?:-(

          Nmishak - Profil | Po 2.2.2009 17:28:25

          Jo uměle vytvořený překážky to je věc,my to praktikujeme na okouny a letos už přemýšlím ,že připravím něco kapříkům:-)

            Nvranka - Profil | Po 2.2.2009 17:25:04

            eda 2 >> no protože nějací siláci se s ním potýkali a majitel poslední chaty ho uvázal u břehu, protože mu plaval do udic

              Neda 2 - Profil | Po 2.2.2009 17:22:28

              vranka >> tak zkusim to koryto nějak najít.díky

                Neda 2 - Profil | Po 2.2.2009 17:22:02

                vranka >> jo ten sem myslel a už tam neni ?u toho jsem vždycky chytal :( tak to nevim,kde ted budu kapry chytat,tam to bylo dobrý místo :( a nevíš proč už tam neni ?

                  Nvranka - Profil | Po 2.2.2009 17:21:47

                  eda 2 >> skálu myslím proti špici Farářky, od ní to jde směrek ní a pak zase k další skále co je na ní chata

                    Nvranka - Profil | Po 2.2.2009 17:19:55

                    eda 2 >> nevím, který myslíš strom, pokud ten ve vodě tak už tam není, nejméně tři měsíce

                      Neda 2 - Profil | Po 2.2.2009 17:19:48

                      mishak >> aha tak nic :( ale díky

                        Nvranka - Profil | Po 2.2.2009 17:19:46

                        eda 2 >> nevím, který myslíš strom, pokud ten ve vodě tak už tam není, nejméně tři měsíce

                          Nmishak - Profil | Po 2.2.2009 17:18:14

                          eda 2 >> mapu mám tiskl mi ji kamoš z nějakejch vojenskejch map a jsou tam vrstevnice,ale je velká a nemám ji v elektronický podobě a kde ji našel nevím

                            Neda 2 - Profil | Po 2.2.2009 17:16:53

                            vranka >> a je to jestě před tím spadlým stromem nebo až za nim ?

                              Neda 2 - Profil | Po 2.2.2009 17:16:10

                              mishak >> já sem to jednou viděl,měl to nějakej chlap sebou na papíře,když byl na vranově a to koryto tam bylo vidět,ale už si nepamatuju kudy šlo :(

                                Nvranka - Profil | Po 2.2.2009 17:14:17

                                eda 2 >> koryto jde kolem protějšího břehu a u skály přechází směrem k Farářce

                                  Nmishak - Profil | Po 2.2.2009 17:13:56

                                  eda 2 >> nejsem si jistej jestli by jsi viděl něco na letecký fotce,echolotem jsem tam nebyl držím se mezi mostama občas nějaký zátoky

                                    Neda 2 - Profil | Po 2.2.2009 17:11:20

                                    mishak >> hele nebyls někdy na farářce s echolotem ?zajímalo by mě jaká je tam hloubka a kde tam je koryto,nebo nevíš kde bych našel nějakou fotku z letadla kde by to koryto bylo vidět ?

                                      Nmishak - Profil | Po 2.2.2009 17:08:11

                                      trnkáč >> kamoš tam má chatu a chytá s mrtvolkama a občas se něco splete,prostě klasika
                                      já tam před pár lety dost vláčel a dalo se to ,sice ne velký kusy,ale zachytal jsem si

                                        Ntrnkáč - Profil | Po 2.2.2009 17:01:43

                                        zdarec lidi měl bych takovou otázečku na ty co chodí chytat do chvalatický zátoky máte tam někdo úspěch s chytáním na mrtvou rybičku na položenou

                                          NJohny4481 - Profil | Po 2.2.2009 17:01:32

                                          Také přihodím něco z mé dovolené v roce 2006 Kdy přišla i velká voda.