Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    Neda 2 - Profil | Po 2.2.2009 16:50:29

    mishak >> já sem krmil maximálně 20 kuliček ke každýmu prutu a první záběr jsem měl 5minut po vyvezení,ale poslední den už to moc nebralo tak příště zkusim jedno místo zase moc nekrmit a druhý si nakrmim víc a uvidim :-)

      Nmishak - Profil | Po 2.2.2009 16:34:06

      eda 2 >> Oki já nevěděl kdo to URF dělá.Jak moc jste krmili.Já mám zkušenost ,že musím nasypat velký množství jinak nemám šanci.A to je i u ostatních to samý

        Neda 2 - Profil | Po 2.2.2009 15:59:05

        mishak >> jo tam jde asi hodně o místo na kterým chytáš
        URF to je směs Ultra Red Fish od mikbaits

          Nmishak - Profil | Po 2.2.2009 15:49:57

          eda 2 >> oni maj super fleka kde se kapři pohybují a tak nemaj problém nalapat,co je to URF?

            Neda 2 - Profil | Po 2.2.2009 15:48:25

            Korda >> mishak-tak to jsou krásný kapři já jsem tam loni chytal na boilie a nejvíc mi to bralo taky na URF s ananasem,ale kapra 15 nebo 17 kilo sem ta teda nechytil,ale jedu i letos tak třeba se mi to povede :-))

              Nmishak - Profil | Po 2.2.2009 14:42:16

              eda 2 >> používám tandem baits rybí příchutě,pak jsem měl starbaits koření a kamoši chytají na co největší smrady (jak říkaj) já jsem chytil nějaký 70tky a oni mají něco lehce nad 15kg.Ale stejně nejvíc to jezdí na několik zrnek kukuřice nebo hrachu na podvazu..

                NKorda - Profil | Po 2.2.2009 10:55:39

                eda 2 >> Jo něco se tam i pochytá na koule.Kamarád má nejvetšího 17kg šupíka na URF Ananas NBA.Já jsem tam chytal hodně přes léto na Královský losos -maso játra a Tygří semínko -švestka.Na ten URF Ananas jsem tam dostal i malého amura 65cm.

                  Neda 2 - Profil | Ne 1.2.2009 20:18:17

                  Lejonardo >> jo moc pěknej candát,takovýho asi nikdy nechytim :-)

                    NLejonardo - Profil | Ne 1.2.2009 20:13:23

                    mishak >> děkuji, to je můj největší na Vranově a vůbec

                      Neda 2 - Profil | Ne 1.2.2009 20:10:19

                      mishak >> a jakýho tam chytils největšího kapra?a na jaký boilie,jestli to neni tajný :-)

                        Nmishak - Profil | Ne 1.2.2009 19:59:57

                        eda 2 >> jo chytá se na bobule

                          Nmishak - Profil | Ne 1.2.2009 19:59:19

                          Lejonardo >> krásnej kousek

                            Neda 2 - Profil | Ne 1.2.2009 19:47:15

                            Korda-chci se zeptat jestli chytáte na vranově i na boilie a jestli jo tak co jste tam chytli

                              Neda 2 - Profil | Ne 1.2.2009 19:31:04

                              Vase zprava

                                Neda 2 - Profil | Ne 1.2.2009 19:22:40

                                červen 2008

                                  NLejonardo - Profil | Ne 1.2.2009 19:03:03

                                  Vase zprava

                                    NLejonardo - Profil | Ne 1.2.2009 19:02:24

                                    Candoch z letošních prázdnin 80cm

                                      Neda 2 - Profil | Ne 1.2.2009 18:47:55

                                      Korda,mishak-tak to nevadí :-) ale byli jsme tam už třikrát(naposled asi před 2rokama)a nikdy jsem tam nic nechytil :-)a pak jsme začali jezdit na farářku a tam to vždycky bralo,ale teď máme jet zase na Kopaninky,tak se mi tam nechce jel bych zase radši na farářku,ale ta chata na jakou jsme jezdily už patří někomu jinýmu,tak asi nic nechytnem :-(

                                        NKorda - Profil | Ne 1.2.2009 18:31:08

                                        eda 2 >> Ani já nic neslyšel:-(

                                          Nmishak - Profil | Ne 1.2.2009 17:22:34

                                          eda 2 >> bohužel z tý části nemám žádnýho informátora a tudíž i žádný informace