Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    Neda 2 - Profil | Ne 1.2.2009 15:43:55

    mishak >> zdravím,chci se zeptat jestli jste někdo chytali na kopaninkách a jestli se tam dá vůbec něco chytit :-) jde mi hlavně o kapry.

      NMaroš3310 - Profil | Ne 1.2.2009 15:35:40

      Nóó. A sme 3. Já myslím,že se nás pár posbírá.

        Nmishak - Profil | Ne 1.2.2009 15:30:54

        Já se napokec rád taky dostavím:-)

          NMaroš3310 - Profil | Ne 1.2.2009 15:25:01

          Dring >> Na chajdu ale jezdí. Aspoň co jsem jezdil já tak jezdil i s rodinkou. Dělal nebo dělá tady v brně u neumana. Mrknu se za ním. Lukáša sem zase já neviděl dlouho.

            NDring - Profil | Ne 1.2.2009 15:00:38

            Lukas se rozesel s babou tak ten by urcite sel, Radu sem nevidel nekolik let, co se ozenil a ma dite tak nikam nechodi

              NMaroš3310 - Profil | Ne 1.2.2009 14:58:20

              Dring >> Není. A do chvalatické kdyžtak zbuntuju Lukáša s Radimem a sme 4.:))

                NDring - Profil | Ne 1.2.2009 14:46:00

                das ist wenig - to je malo :)

                  NMaroš3310 - Profil | Ne 1.2.2009 14:44:31

                  Dring >> No tak už sme 2!:DD

                    NDring - Profil | Ne 1.2.2009 14:43:53

                    Tak to bych videl spis rovnou na chvalatickou

                      NMaroš3310 - Profil | Ne 1.2.2009 14:42:44

                      Dring >> Neskončili. A tam by byl asi jen sraz. Tam nic tak zajímavího není. A nebo rovnou chvalatická?

                        NDring - Profil | Ne 1.2.2009 14:38:30

                        MAROS: Na Chmelnici ? to bysme skoncili na panelu a z chytacky by nebylo nic, ale zase bysme se mohli kochat krasnou scenerii ;-)

                          NMaroš3310 - Profil | Ne 1.2.2009 14:16:29

                          Co se takhe sejít některej jarní či letní víkend třeba na chmelnici a zachytat,pokecat,zachlastat? Vzal bych kamoša potápku a něco by nám popovídal. Teda až ho dostaneme z vody!!:))

                            NKorda - Profil | Ne 1.2.2009 10:56:34

                            TaH >> TH >> Myslím u hráze Vranova.Mi tomu tak říkáme:-)

                              Njakub stary - Profil | Ne 1.2.2009 9:50:50

                              a jeste nevite nekdo jak je to tam s candatama?

                                Nboyscout - Profil | Ne 1.2.2009 0:53:01

                                trnkáč >> štika není kapr, takže štik 130+ tam asi nebude příliš mnoho. Je to vrcholový predátor. Ale menších tam asi bude dost. Teda to jen tak tipuju, nejsem znalec Vranova. I když letos se mu chci trochu věnovat, právě takové ryby mě lákají. Uvidíme na podzim.

                                  Ntrnkáč - Profil | Ne 1.2.2009 0:38:50

                                  Boyscout já spíš myslel jestli to byla světlá vyjímka nebo je tam takových ryb hodně na jakou nástrahu máte největší úspěchy atd.

                                    Nboyscout - Profil | Ne 1.2.2009 0:26:44

                                    trnkáč >> proč se vlastně ptáš, když si si sám odpověděl?

                                      Ntrnkáč - Profil | Ne 1.2.2009 0:05:36

                                      a jak je to na vranově se štikama vyplatí se je tam cíleně lovit co vim tak jsou tam pěkní krokodýlové loni jsem našel na pláži ve vranově mrtvou štiku 132cm nějakej debil ji nechal zažrat a asi byla nad jeho síly tak ji urval protože ji lezlo z jícnu lanko s trojháčkem a byla děsně vyhublá

                                        Nlesák - Profil | So 31.1.2009 21:38:20

                                        TaH >> TH >> Na Farářce se nemůžeš moc opřít o hloubku. Vše tam závisí na momentálním stavu vody v přehradě.

                                          Neda 2 - Profil | So 31.1.2009 20:50:05

                                          TH-nevim kolik tam je přesně hloubka,ale moc vody tam neni,teda aspon z kraje,ale naproti u skal bude asi víc :-) chytal jsem tam ale kolik tam je fakt nevim :-)