Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    NTH - Profil | So 31.1.2009 20:32:17

    Jaká je průměrná hloubka na farářce?

      Neda 2 - Profil | So 31.1.2009 20:14:36

      zdravím,chtěl bych se zeptat jestli někdo chytáte na Kopaninkách my jsme tam byli asi 3krát a nikdy jsme tam nic nechytli(kromě bolenu) tak jsme ted jezdily 2 roky na farářku a tam nám to vždycky dost bralo,ale letos je chata na farářce na kterou jsme jezdily zamluvená,tak pojedem asi zase na kopaninky:-( tak se chci zeptat jestli jste tam někdo chytal a jestli se tam dá něco chytit,jde mi hlavně o kapry.

        Nlesák - Profil | So 31.1.2009 19:48:59

        No,krásně zelenou,někdy i červenou(na Farářce) jste měly vodu kolem Bítova. To jsme my v Lančováku loni vůbec neznaly.

          NTH - Profil | So 31.1.2009 19:33:48

          vranka >> To jsem si všiml,místatma jsem si připadal jako v krupicové kaši obarvené na zeleno.

            NTH - Profil | So 31.1.2009 19:30:44

            Korda >> Jak to myslíš? "Na jezeru"

              Nlesák - Profil | So 31.1.2009 19:25:19

              Zdravim všechny. Konečně je tady něco pořádnýho o Vranově co se ujalo. Hned jdu prohlížet fotky co bych sem mohl umístit. A jen taková otázka? Jak vám loni brali ti nádherní cejni?To byla nádhera co?

                Nferdyx - Profil | So 31.1.2009 17:16:47

                diky za odpověd ještě se rozmyslíme

                  Nmishak - Profil | So 31.1.2009 16:41:34

                  Jorjo >> je focenej na ledě ne na břehu a byl v něm zamrzlej

                    NJorjo - Profil | So 31.1.2009 16:31:26

                    mishak >> on tam byl takhle vyplavenej na břeh?

                      Nmishak - Profil | So 31.1.2009 15:51:55

                      ferdyx >> Kempy jsou dva jeden na hrázi a druhej v zátokách.V zátokách je to klidnější a na rybařinu v sezoně asi lepší.V zátokách když chceš ujdeš pár metrů a v klídku si zachytáš .Kemppláž je plnej lidí a jsi tam za plotem jak trestanec.Ale zas večer máš na výběr několik hospůdek a rodina se zabaví líp než v zátokách.Koukni po webu určitě najdeš informace o službách

                        NKorda - Profil | So 31.1.2009 15:43:12

                        TaH >> TH >> My na jezeru to máme co se týká zeleniska v pohodě.Neznám to .

                          Nferdyx - Profil | So 31.1.2009 15:43:05

                          čau chceme jet v létě na Vranov Poradte jakej dobrej kemp s dobrym místem na chytání pujčování lodiček atd předem dík

                            Nmishak - Profil | So 31.1.2009 15:38:49

                            TaH >> TH >> Dá se říct že jo,ale je relativní kdy a kde

                              Nvranka - Profil | So 31.1.2009 15:38:38

                              TaH >> TH >> za sebe ti napíši, že pár let po sobě nebyla taková jak loni v létě, jednu chvíli to bylo hrozné, ale vitr udělá své

                                NTH - Profil | So 31.1.2009 15:20:57

                                Ahojte,sleduju to tady už dloho,chtěl bych se vás zeptat,jestli tam máte zelenou vodu každý rok.Byl jsem tam v létě na jeden den a byl jsem učarovaný,olovo mě nechtělo skoro propadnout a ten pán,co si troufl do vody a okoupal se,vylezl zelený jako vodník.

                                  Nmishak - Profil | So 31.1.2009 14:46:44

                                  vranka >> Já taky,to byl ten velkej úhyn,ale ted už je to srovnaný

                                    Nvranka - Profil | So 31.1.2009 14:40:52

                                    mishak >> smutné, ale pamatuji když jich bylo jeden rok po březích kvanta

                                      Nmishak - Profil | So 31.1.2009 14:31:45

                                      Toto byla první loňská ryba.Bohužel byl mrtvý a jeho délka byla 1m

                                        Nmishak - Profil | So 31.1.2009 13:00:39

                                        Korda >> Jaro je u nás o okounech a pak je pauza bez ryb

                                          Nmishak - Profil | So 31.1.2009 13:00:01

                                          jakub stary >> na vláčku jsem předloni udělal rekord 17ks štik za den nej kolem 60cm