Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    Nvranka - Profil | So 31.1.2009 12:52:36

    jakub stary >> Jakube, my chytáme od jara do zimy, pokud nejsi moc náročný a nevadí i malé rybky, je to myslím dobrá zábava

      Njakub stary - Profil | So 31.1.2009 12:49:08

      vranka >> diky a co v lete da se tam neco na chytat?

        Nvranka - Profil | So 31.1.2009 12:45:34

        jakub stary >> na vláčku je to super na podzim, štíhlata se chytají krásně

          Nvranka - Profil | So 31.1.2009 12:45:34

          jakub stary >> na vláčku je to super na podzim, štíhlata se chytají krásně

            Njakub stary - Profil | So 31.1.2009 12:37:04

            a jeste bych se vas chtel zeptat jestli se tam daj i zachytat stiky na vlavku?

              Nvranka - Profil | So 31.1.2009 12:31:46

              Korda >> vidím, že vranovská dovede učarovat mnoha lidem, máme ji objetou na kolech s obou stran a jezdíme každý rok znovu a zase najdeme nové krásy

                NKorda - Profil | So 31.1.2009 12:24:12

                mishak >> Jak píšeš .To léto tam spíš chataříme-myslím prázdniny -takove tý akcičky u grillu atd ale už od posledního týdne v prázdninách je to paráda co se týče rybařiny a to jaro když se to zazelená je fakt bomba.

                  Nvranka - Profil | So 31.1.2009 12:22:29

                  mishak >> my jsme sice taky v první řadě, ale za náma jsou ještě dvě a naproti je velice známý poloostrov, tak našlapáno je u podnikové chaty a na špici občas bivakují, jen u nás jsme před chatama sami a břeh je celkem prudký, takže u nás hloubka, teda pokud je voda normálně,

                    Nafjee - Profil | So 31.1.2009 12:20:59

                    mishak >> No já jsem tam jezdil vždycky v létě a to od 1. roku života , ale poslední 2 roky jsme tam už nebyli..

                      Nmishak - Profil | So 31.1.2009 12:18:44

                      afjee >> na podzim jsem tam byl vláčet(předloni) a bylo to dobrý nebyla tam ani noha

                        Nmishak - Profil | So 31.1.2009 12:18:04

                        vranka >> Taky nemá rád sezonu,každý ráno je vidět kdy začnou půjčovat lodky a šlapadla.To vše vyrazí ze zátok a valí.To jaro a podzim to je lahoda.Naštěstí chatu máme umístěnou v první ajediné řadě a oproti nejsou žádný chaty a kolem nás sice jsou chajdy ,ale málokdy na nich někdo je.Je to taky tím,že tam nemáme super přístup k vodě a kamenitý dno.

                          Nafjee - Profil | So 31.1.2009 12:17:12

                          vranka >> No pěkný to tam je , ale ryby nějak neberou :P ... Je to tam možná dobrý na koupání , ale stejně se tam nekoupeme , protože jak si říkala , je tam až moc lidí...

                            Nvranka - Profil | So 31.1.2009 12:15:29

                            afjee >> tak tam jsem nikdy nechytala a určitě ani nebudu, moc lidstva, ale může to tam být jinak pěkné

                              Nafjee - Profil | So 31.1.2009 12:14:13

                              To my chodíme chytat jen na pláž u toho velkýho mostu ... :)

                                Nvranka - Profil | So 31.1.2009 12:12:53

                                mishak >> aha, tak to je potom smůla

                                  Nmishak - Profil | So 31.1.2009 12:11:23

                                  No prostě neznalost zákona neomlouvá..............

                                    NKorda - Profil | So 31.1.2009 12:10:46

                                    Je fakt pravda že třeba před 12 lety jsem ani netušil že tam taková ryba jako je bolen je, protože jich tam fakt tolik nebylo vidět jak píše Vranka,spíš vůbec.Určitě se jim tam dost daří.I já se už těším až člověk změní zimni stereotyp.Ještě mě vlastně čekají hory a už tady plánuji ryby:-))

                                      Nvranka - Profil | So 31.1.2009 12:09:12

                                      mishak >> pročpak jsi nechytal tak dlouho? my jsme naposledy chytali nebo se snažili ještě mezi ledem v prosinci, loni jsme zažili nejdelší možnost chytání

                                        Nmishak - Profil | So 31.1.2009 12:06:00

                                        vranka >> to je fakt za mou desetiletou působnost na Vranově je to asi nejvíc rozšiřující se druh

                                          Nmishak - Profil | So 31.1.2009 12:05:14

                                          Se těším jak malej ,bohužel jsem měl loni na konec sezony pauzu asi 3 měsíce tak to pociťuji mnohem intenzivněji