Kaprařina na Cassienu

Chystame se tam v březnu a hledáme všechny informace o teto vodě.
Autor diskuse: bik kapr - Profil , 21.1.2009 kaprařina - revíry, cestování

Orf - Profil | Po 29.11.2010 16:20:48

ROCC0 >> nene zhruba od poloviny září se chytá nonstop ale do kdy to tuším červen

    ROCC0 - Profil | Po 29.11.2010 16:16:21

    Chci se zeptat jestli se na Cassienu chytá celý rok od usvitu do soumraku?

      Highway to the Hell - Profil | Út 14.7.2009 10:35:57

      Orf >> no kazdopadne to maji napsany chytre :-D "Martin u mostu je už kosí ve velkym :)). Důkazem může být jeho super lyseček, který zabral přes den. Těsně před soumrakem to u Martina muselo být dost hektický. Rozjel se mu jeden prut a Martin si pro něj jel. Když se vrátil a vynesl kapra s podložkou na břeh, rozjely se mu další dva pruty. Do hodiny to všechno Marťas ukočíroval a mohl se nám pochlubit krasavcema 12,7kg, 13,5kg a 18kg."

        Orf - Profil | Út 14.7.2009 10:28:11

        sem to tak ted pročítal a bude to tak na půl s tím chytáním asi si to někdo prostě lajzne.

          Orf - Profil | Út 14.7.2009 10:26:16

          SuperShad >> Highway to the Hell >> no si myslím že to tak nedělají to by neměli noční foto kaprů!! Nebo že by čekali až se setmí a fotili. Schválně juknu doma do letošního řádu jestli tam něco takového bude.

            Highway to the Hell - Profil | Út 14.7.2009 10:25:16

            Jak jsem psal, neni to jako u nas, tam kdyz te nacapou vecer, tak si zabalis jen obleceni a pas :-D vse ostatni za tebe zabali mistni RS :-D

              Highway to the Hell - Profil | Út 14.7.2009 10:24:22

              mala citace "Těsně před západem slunce si jel Robin zakrmit a stáhnout pruty a když byl u první bojky, rozjel se mu prut ze zátoky. "

                Highway to the Hell - Profil | Út 14.7.2009 10:22:36

                Sla >> No troufnu si rict, ze ne, pokud ano, tak jsou hooooooooodne moc odvazni, dobre vi, co by se stalo kdyby je nachytali, takze si myslim, ze pres noc opravdu nechytaji

                  Sla - Profil | Út 14.7.2009 10:19:27

                  pochybuju ze niklovci nechataji pres noc.

                    Highway to the Hell - Profil | Út 14.7.2009 10:05:58

                    Tak to all, na cassu muzes chytat od usvitu do soumraku, podle toho co pisou kluci od niklose v reportu, si myslim ze to tak i delaji. K zustaveni u vody jsou pry policajti benevolentni, ale jak udelas nejaky pruser, tak to mas spocitany... Timto dekuji Petrovi G za osvetu

                      Highway to the Hell - Profil | Út 14.7.2009 10:02:12

                      MatesJ >> No takhle to vzdy bylo, ale pravidla se pozmenuji skoro kazdy rok.

                        MatesJ - Profil | Út 14.7.2009 10:01:01

                        chyta se jen od usvitu do soumraku ne

                          Highway to the Hell - Profil | Út 14.7.2009 9:51:03

                          Orf >> Ja vim, myslim, ze uz je to povoleny, respektive, asi je povoleny uz byt pres noc u vody, protoze, pokud jsem to dobre pochopil, bylo v jednom reportu napsano, ze rano nahazoval a maxwell zaspal :-D

                            Orf - Profil | Út 14.7.2009 9:48:43

                            SuperShad >> Highway to the Hell >> no právě dřív vím že to bylo, ale ted co sem kukal na online od nikla tak lapají klasiku nonstop.

                              Highway to the Hell - Profil | Út 14.7.2009 9:20:01

                              Orf >> No driv to byly myslim letni mesice, ale nejsem si jistej, kazdopadne pokud te nechytli, tak jsi mohl nonstop chytat porad :-)))) a kdyz te chytli tak jsi nemusel ani moc balit :-)))

                                Orf - Profil | Út 14.7.2009 6:57:46

                                mám dotaz od kdy do kdy se na cassu nemuže lovit přes noc?

                                  BOBIKA - Profil | Po 13.7.2009 15:18:00

                                  zprávy z výpravy jsou k vidění na : http://www.nikl.cz/vypravy.php

                                    Mitchell - Profil | Čt 9.7.2009 21:25:28

                                    Orf >> krasna prace ;-)

                                      Petrasek - Profil | Čt 9.7.2009 21:24:44

                                      Martin-H >> thundarr >> Habakuk udelal za prvni vecer 12 zaberu... to je info z utery myslim. Kazdopadne jak na misto dorazi Lumir a David, tak se snad dockame i online prenosu! Drzim klukum palce!

                                        thundarr - Profil | Čt 9.7.2009 21:17:01

                                        Lidi napada me, nevite jak to jde niklovcum na Cassu ? :)

                                          Fredyn - Profil | Út 28.4.2009 19:47:37

                                          tench >> jo tak to jo, no co by tam nebyli sumci ze, ale k tomu se vyjadrovat nebudu pac to tam neznam

                                            tench - Profil | Út 28.4.2009 19:41:00

                                            Fredyn>> pro někoho možná něco víc.:-) každopádně nechápu otázku, jestli se tam chytl sumec nad 2m:-))) takový se snad na vodách podobného charakteru chytl všude......

                                              M@1r - Profil | Út 28.4.2009 19:39:59

                                              Orf >> diky

                                                Fredyn - Profil | Út 28.4.2009 19:38:24

                                                tench >> ja zas myslim ze to neni voda jako kazda jina :-D

                                                  Orf - Profil | Út 28.4.2009 19:37:39

                                                  35E na 15 dnů dá se koupit až od června, jinak 65E celý rok

                                                    tench - Profil | Út 28.4.2009 19:37:08

                                                    nevidím důvod, proč by na cassienu neměli být sumci, je to voda jako spousty jiných......

                                                      M@1r - Profil | Út 28.4.2009 19:34:46

                                                      ze vam do toho skacu...nemuzu najit cenu povolenek v kc...uz jsem se na to tady asi ptal, ale napiste nekdo na kolik to vyjde na tyden v kc??

                                                        Orf - Profil | Út 28.4.2009 19:19:51

                                                        Čenda22 >> co myslíš jako kolem 2m? Tož to nevím ale nastražené na sumíky tam místní mají.

                                                          Čenda22 - Profil | Út 28.4.2009 19:15:52

                                                          Orf >> a myslíš že ho tam někdo chytl??

                                                            Orf - Profil | Út 28.4.2009 18:55:19

                                                            Čenda22 >> jo jsou a prý i kolem 2m

                                                              Čenda22 - Profil | Út 28.4.2009 18:39:57

                                                              myslítew že na cassu budou i sumci?

                                                                Orf - Profil | Út 28.4.2009 8:00:04

                                                                Tu jedna mapka s fleky na Cassu

                                                                  bik kapr - Profil | So 14.2.2009 12:49:55

                                                                  MAIKLL >> takže jako ta moje.....no jsou to prostě zlatíčka jí pozdravuj

                                                                    MAIKLL - Profil | So 14.2.2009 12:48:24

                                                                    bik kapr >> ma žena je radostí celá bezsebe

                                                                      bik kapr - Profil | So 14.2.2009 12:42:08

                                                                      MAIKLL >> no zajímavé s tebe maj doma asi taky radost že jo?