Kaprařina na Cassienu

Chystame se tam v březnu a hledáme všechny informace o teto vodě.
Autor diskuse: bik kapr - Profil , 21.1.2009 kaprařina - revíry, cestování

MAIKLL - Profil | So 14.2.2009 12:36:46

Vase zprava

    bik kapr - Profil | So 14.2.2009 12:32:16

    MAIKLL >> se mi tady zase nashromaždilo milijon reakcí ani nestíhámodepisovat klucí to domě perou

      MAIKLL - Profil | So 14.2.2009 12:29:18

      bik kapr >> snad už to bude šlapat

        bik kapr - Profil | So 14.2.2009 12:27:10

        MAIKLL >> tak si to sem konečně dostal

          Enigma - Profil | So 14.2.2009 12:22:43

          bik kapr >> No to je teda konkurence.......:-):-D:-D:-D:-D

            MAIKLL - Profil | So 14.2.2009 12:21:42

            Vase zprava

              bik kapr - Profil | So 14.2.2009 1:42:31

              tak co ví ještě někdo něco o Cassienu nebo přidejte nějaké fotky díky

                Enigma - Profil | So 14.2.2009 0:46:17

                bik kapr >> A hlavně klid a mír.........:-D A BIG KAPRY...........:-D

                  bik kapr - Profil | So 14.2.2009 0:42:39

                  Enigma >> a monstr kapři

                    Enigma - Profil | So 14.2.2009 0:39:59

                    bik kapr >> Jo to je teda..........:-))

                      bik kapr - Profil | So 14.2.2009 0:37:09

                      Enigma >> je tam pěkná krajina že jo?,

                        Enigma - Profil | Pá 13.2.2009 23:12:41

                        bik kapr >> Jo tak to jsem zvědav teda.........:-))))

                          bik kapr - Profil | Pá 13.2.2009 23:11:23

                          Enigma >> tady to máš i s fotkama mohli jsme to tady pořádně rozjet, ale ty jsi zradil ..........si spolu asi taky vyřídíme....D:D:OO

                            Vojta br - Profil | Ne 1.2.2009 10:04:30

                            Tak koukám že Cassien v březnu bude patřit čecháčkům... :-)

                              kamcasik - Profil | Ne 1.2.2009 9:43:25

                              Enigma >> to znám takovýhle výměny....:-)

                                Enigma - Profil | Ne 1.2.2009 9:41:07

                                kamcasik >> Jo to byla jenom výměna názorů....

                                  kamcasik - Profil | Ne 1.2.2009 9:39:25

                                  Enigma >> tak se nedohadujte na skle...:-) ale dobré ranní probuzení...:-)

                                    Enigma - Profil | Ne 1.2.2009 9:31:57

                                    kamcasik >> Ne on nám řekl že nepojede že na to nemá peníze tak nevim co řeší....

                                      kamcasik - Profil | Ne 1.2.2009 9:26:38

                                      rozpoutala se nám tady rodinná válka..:-)

                                        kamcasik - Profil | Ne 1.2.2009 9:25:57

                                        Enigma >> sedlo že by teamová hádka...:-)