Jaké auto?

Jaké používáte auto při svých výpravách na ryby. Ať už jste kaprař, dravcař atd. Máte speciální auto na ryby? Používáte auta 4x4?.
Autor diskuse: Tomáš - , 7.6.2004 všeobecné - revíry, cestování

Pepa z depa - Profil | Ne 2.1.2011 16:31:08

sliver - samolibý vůl >> zase seš mimo mísu a ne poprvý přiznej si to a nezdržuj.

    tonouš - Profil | Ne 2.1.2011 16:27:02

    já mám starou Vitaru 2.0 benzin 6ti válec a neb dělám v lese tak je v terenu velmi často.(myslim terén a ne polňačku) provozní náklady sice poměrně vysoký ale fakt se dostanu skoro všude

    jo a uzávěrku taky nepotřebuju:-)

      match-oun - Profil | Ne 2.1.2011 16:15:59

      sliver - samolibý vůl >> Dřív to byly 9kila dvouválce, myslím teď speciály na "Dakaru", ale pak to omezili, protože tovární KTMky jednak dávaly zbytku závodníkům na frak a KTM tak měla monopol na vítěze a pak taky jejich rychlosti už byly údajně velmi nebezpečné.

      Já to sleduju jen tak po očku, už to zase vypuklo. EDIT: myslím ten závod.

        sliver - samolibý vůl - Profil | Ne 2.1.2011 16:11:52

        Pepa z depa >> ona ju ale nepotřebuje. Ale máš pravdu, není to offroad, je to auto do divadla.

          match-oun - Profil | Ne 2.1.2011 16:10:00

          Poušťák >> Akrapovič vábí pstruhy na míle daleko, prej. Nevím

            sliver - samolibý vůl - Profil | Ne 2.1.2011 16:09:22

            match-oun >> já se v moto nevyznám, ale tohle enduro jsem viděl naživo sériovku právě těch 8 - 900, nádhera.

              Poušťák - Profil | Ne 2.1.2011 16:06:52

              match-oun >> to tam je asi druh,,Pstruh hluch."?

                match-oun - Profil | Ne 2.1.2011 16:06:33

                sliver - samolibý vůl >> 450ka myslím, jsou tam ty omezení kubatůry od 2009. Ale stejně to bude neskutečnej stroj

                  Pepa z depa - Profil | Ne 2.1.2011 16:06:30

                  sliver - samolibý vůl >> co ty víš o offroudech. má niva tuhou přední nápravu? ha? nemá.

                    sliver - samolibý vůl - Profil | Ne 2.1.2011 16:05:11

                    Pepa z depa >> nošak je, co ti zas na ní vadí ?

                      sliver - samolibý vůl - Profil | Ne 2.1.2011 16:03:54

                      match-oun >> ktm 800 nebo 900, že ? Krásná. Ale musíš mít teleskopy na ty pstruhy.

                        Pepa z depa - Profil | Ne 2.1.2011 16:03:20

                        sliver - samolibý vůl >> ty si vůl psals že je niva opravdovej offroud tak kdo je mimo?

                          match-oun - Profil | Ne 2.1.2011 16:02:02

                          sliver - samolibý vůl >> Na výpravu za pstruhem patagonským je to ideální mašina, říkal Cyril.

                            sliver - samolibý vůl - Profil | Ne 2.1.2011 16:01:39

                            Pepa z depa >> ty jsi úplně mimo, ostatně jako vždy. Už jsme u UAZů , tak nespi.

                              sliver - samolibý vůl - Profil | Ne 2.1.2011 16:00:52

                              Grasel >> a podle čeho jsi vůbec usoudil, že patriot je SUV ?

                                Pepa z depa - Profil | Ne 2.1.2011 16:00:12

                                sliver - samolibý vůl >> psals o nivě a tý do opravdovýho offroudu cosi chybí.

                                  sliver - samolibý vůl - Profil | Ne 2.1.2011 15:57:54

                                  Grasel >> hmm, aby ses u yettiho dostal ke slušné výbavě a motoru, tak jsi na 800 000,- a teď zrovna se bavíme o offroadech , ne o voňavkách.

                                    sliver - samolibý vůl - Profil | Ne 2.1.2011 15:55:48

                                    Pepa z depa >> komu a co chybí ?

                                      Pepa z depa - Profil | Ne 2.1.2011 15:48:35

                                      sliver - samolibý vůl >> tak do opravdovýho offroudu jí ještě něco chybí.

                                        Paranoidní Schizofrenik - Profil | Ne 2.1.2011 15:48:28

                                        Grasel >> tam ani redukce a dobrý gumy nepomůžou....