Jaké auto?

Jaké používáte auto při svých výpravách na ryby. Ať už jste kaprař, dravcař atd. Máte speciální auto na ryby? Používáte auta 4x4?.
Autor diskuse: Tomáš - , 7.6.2004 všeobecné - revíry, cestování

NGrasel - Profil | Ne 2.1.2011 15:47:02

Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 2.1.2011 15:44:49 >> Hlavně v putyce :-))

    NGrasel - Profil | Ne 2.1.2011 15:46:34

    sliver - samolibý vůl >> Patrola jsme měli v hokně,jezdili jsme s ním celou zimu po lese,takže vím kolik si vzal(byl ve 3,0 td),ale přijde mi to jednak s velkou spotřebou,ale i cenou,než dát půl mega za Patriot Sport(což teda nevím jestli je offroad,spíš suv) tak si za ty stejný prachy pořídím Yetiho s 4x4.Toť můj názor.

      NParanoidní Schizofrenik - Profil | Ne 2.1.2011 15:44:49

      sliver - samolibý vůl >> já mám spíš paranóju z toho že někde zapadnu....
      PS: UAZ 3909 - furgón to by se mi vela páčilo...

        Nsliver - samolibý vůl - Profil | Ne 2.1.2011 15:41:16

        Grasel >> jednak je to offroad, ale opravdový. A druhak s plynem je to za půlku. Kolik si myslíš, že papají patroly a toyoty ? Je to prostě auto do terénu hlavně.

          NGrasel - Profil | Ne 2.1.2011 15:38:10

          sliver - samolibý vůl >> Tohle mluví samo za sebe:
          Spotřeba paliva při rychlosti km/h:
          2,7i 2,3 HPI
          při 90 km/h 10.4 9.5
          při 120 km/h 14.5 12.5
          To není málo..




            Nsliver - samolibý vůl - Profil | Ne 2.1.2011 15:32:37

            Grasel >> soudíš příliš rychle.

              NGrasel - Profil | Ne 2.1.2011 15:28:10

              sliver - samolibý vůl >> Drahý,rozchlastaný,prostě rus jak vyšitej...

                Nsliver - samolibý vůl - Profil | Ne 2.1.2011 15:26:36

                Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 2.1.2011 14:38:07 >> čoveče ty máš tu schízu z těch diferáků určitě. Niva v terénu nepotřebuje většinou ani redukci, natož jakoukoli uzávěrku.

                  Nsliver - samolibý vůl - Profil | Ne 2.1.2011 15:22:53

                  Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 2.1.2011 14:38:07 >> kdepak , niva je out.


                  http://net.boomtv.cz/videa/zobrazitvideo/1812/motos​vt/uaz-combat


                  http://www.uaz-auto.cz/

                    Nloj007 - Profil | Ne 2.1.2011 15:13:47

                    ...

                      NParanoidní Schizofrenik - Profil | Ne 2.1.2011 14:38:07

                      sliver - samolibý vůl >> to ne zajímalo mě jenom co jne zač ten dieselovej motór, páč benzínu moc neholduju, eventuelně na co bych si měl dát pozor apod.....jinak jestli má smysl na tom něco inovovat, tak maximálně pořádně vygumoasfaltovat podvozek, plastový podběhy, pořádný gumy, naviják, a možná samosvornej diferák na zadní nápravu....

                        Nsliver - samolibý vůl - Profil | Ne 2.1.2011 14:12:56

                        Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 2.1.2011 13:48:39 >> tebe zajímají inovace na autě, které ve výsledku udělají to auto horší než bylo před 20 lety ?

                          NParanoidní Schizofrenik - Profil | Ne 2.1.2011 13:48:39

                          sliver - samolibý vůl >> tak promiň už to víckrát neudělám....

                            Nsliver - samolibý vůl - Profil | Ne 2.1.2011 13:46:48

                            Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 2.1.2011 13:42:42 >> píšu, že mě už nezajímají NIVY.

                              NParanoidní Schizofrenik - Profil | Ne 2.1.2011 13:42:42

                              sliver - samolibý vůl >> jak tě mohlo přestat bavit brousit, kitovat a natírat??? rodiný nebo snad zdravotní důvody???

                                Nsliver - samolibý vůl - Profil | Ne 2.1.2011 13:40:35

                                Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 2.1.2011 13:37:35 >> vůbec nevím. Mě Nivy přestaly zajímat.

                                  NParanoidní Schizofrenik - Profil | Ne 2.1.2011 13:37:35

                                  sliver - samolibý vůl >> ono u nás těch nafťáků moc nejezdí, a když už je někde k prodeji, je to povětšinou totální vražda za nehoráznej peníz.... škoda...
                                  ps: co je to vůbez za naftovej motor ??? nějaká volha???

                                    Nsliver - samolibý vůl - Profil | Ne 2.1.2011 13:36:12

                                    Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 2.1.2011 13:30:49 >> to by bylo moc těžké, muselo by se předělat půl auta. Nejlíp to jezdí se starou 1,6 a karburátor z š1203.

                                      NParanoidní Schizofrenik - Profil | Ne 2.1.2011 13:30:49

                                      Grasel >> ty uazy na tý stránce nevypadaj zle, kort s přeplňovanejma 2,3 a 2,7 dieselama.... škoda že do tý nivy cpou pořád ten 1,7 benzin a občas 1,9 diesel a obojí s elektronickym vstřikem bosch.... jo nějakej 2,3 nebo 2,5 dt by jí sednul mnohem víc a navíc s mechanickym vstřikem by to vesele jezdilo na kdejakej edž....

                                        NGrasel - Profil | Ne 2.1.2011 13:18:18

                                        Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 2.1.2011 13:16:46 >> V poho,však máš pravdu :-))