Jaké auto?

Jaké používáte auto při svých výpravách na ryby. Ať už jste kaprař, dravcař atd. Máte speciální auto na ryby? Používáte auta 4x4?.
Autor diskuse: Tomáš - , 7.6.2004 všeobecné - revíry, cestování

vajsi - Profil | Út 4.1.2011 10:55:11

lovec3 >> To musis za sebou tahat aji cisternu s naftou. Aby si nekam dojel :D

    lovec3 - Profil | Po 3.1.2011 22:43:43

    vajsi >> 100 na 100, to si este dobre. Ja by som dal bod ZILu 130 alebo 157, co som videl videa, super prechodnost, jeden z nich ma ale 120 na 100:D

      KanalK1 - Profil | Po 3.1.2011 22:27:27

      K Audi Allroad - můj bývalý zaměstnavatel si ho pořídil jako dost možná první v zemi v roce 2000 za tehdy něco kolem 2M, cena nových pak šla velmi rychle dolů. Za 4 roky, co na firmě bylo, stály opravy asi 400.000,-, auto více stálo, než jezdilo. Posléze po 100000 km prodej za asi 450.000,-. Na tom autě se sypalo snad vše. Tak napůl byla chyba mezi volantem a sedadlem řidiče, ale i ten zbylý počet závad docela drtivý..Motor 2,5 TDI 132 kW tehdy.

        vajsi - Profil | Po 3.1.2011 22:17:01

        Kam se hrabe TATRA na ruský KAMAZ :) na tohle klidně naložíte i velrybu :D A dovolit si to může asi jen ten kdo se jen zasměje na spotřebu 100 na 100..

          vajsi - Profil | Po 3.1.2011 22:12:38

          A co tohle? Suv to je motor 5.0 V10 rychlý ideál aby ryba nebyla bez vody dlouho..

            TominoRS - Profil | Po 3.1.2011 22:11:05

            a jeste pro ty co maj vice veci

              TominoRS - Profil | Po 3.1.2011 22:09:58

              Jedez rychlejsších zpusobu dopravy na ryby a doveze te az k mistu

                pista85 - Profil | Ne 2.1.2011 21:24:25

                škoda 120 optimalni autičko nejen na ryby ale i na zabijačky...

                  rybomil - Profil | Ne 2.1.2011 21:22:36

                  pepa-č >> Psal jsem o úložným prostoru. Přece nechceš z hlediska pasivní a aktivní bezpečnosti porovnávat Escorta vyprojektovanýho někdy v 1974 s Ceedem vyplánovaným o 30 let později? To je jako kdyby jsi řekl, že při srážce Volva XCJ ,BMW Q7 s novým Fiat 500, Nisanem Micra v tom miniautě lidi nepřežili, protože má jen 4,5 hvězdičky. Prostě tyhle malý zmetci dostanou v 50 - 60 km / hod takovou ránu jenom tou hmotností, že i dobře řešený bezpečnostní prvky nemaji moc šancí.

                    vajsi - Profil | Ne 2.1.2011 21:02:44

                    Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 2.1.2011 17:05:02 >> Přijed k benzince s touhle motorkou a začít tankovat naftu. Myslím že docela dost lidí by se dívalo s otevřenou pusou :D

                      sliver - samolibý vůl - Profil | Ne 2.1.2011 18:01:52

                      pro ty , co rádi kempujou. Jde to odstavit na tábořišti a autem jezdit samostatně.

                      http://www.autadoterenu.cz/aktuality/pickup-pro-pra​ci-i-legraci-80/

                        Paranoidní Schizofrenik - Profil | Ne 2.1.2011 17:05:02

                        když už ste tady nabrnkli ty jednostopý chrchly, co říkáte na tudle naftovou nádheru???
                        (sice to nemá diferák, ale to mě neodradí)

                          Pepa z depa - Profil | Ne 2.1.2011 17:04:36

                          sliver - samolibý vůl >> nojono.

                            sliver - samolibý vůl - Profil | Ne 2.1.2011 16:57:38

                            Pepa z depa >> tak se soustřeď na praktické rady ohledně auta na ryby a pokud se ti něco na mně nezdálo, tak ven s tím. Já se vždycky něco rád přiučím. Od tebe jsem ještě nikdy nic konkrétního nečet, ani o rybách ani o ničem jiném, tak do toho.

                              Paranoidní Schizofrenik - Profil | Ne 2.1.2011 16:52:50

                              sliver - samolibý vůl >> tři by se taky vešli.... a nemusíš řešit co s nástražníma rybyčkama a kam s úlovkem....čerstvost vždy zaručena...
                              navíc příjezdem k vodě rozhodně zvedneš náladu místním rybolovcům....
                              ačkoliv má to háček šest gum (nic moc na přezouvání)

                                sliver - samolibý vůl - Profil | Ne 2.1.2011 16:51:16

                                Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 2.1.2011 16:48:43 >> pro dva akorát.

                                  Paranoidní Schizofrenik - Profil | Ne 2.1.2011 16:48:43

                                  sliver - samolibý vůl >> auto na ryby.....

                                    Pepa z depa - Profil | Ne 2.1.2011 16:47:48

                                    sliver - samolibý vůl >> ty teoretiku rači víc čti a nepapouškuj a bud slušnej.

                                      sliver - samolibý vůl - Profil | Ne 2.1.2011 16:45:02

                                      Pepa z depa >> já jsem mimo mísu často a tebe sem nasadili, abys mi to počítal. Polib mi prdel a radši sem hoď auto na ryby nějaké.

                                        sliver - samolibý vůl - Profil | Ne 2.1.2011 16:43:13

                                        match-oun >> jo, jsou to vymakané motorky.

                                        já to ani moc nesleduju.