- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaké auto?
Jaké používáte auto při svých výpravách na ryby. Ať už jste kaprař, dravcař atd. Máte speciální auto na ryby? Používáte auta 4x4?.
Autor diskuse: Tomáš - , 7.6.2004 všeobecné - revíry, cestování
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
22x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
DAD - Profil | Po 7.6.2004 10:57:21
Barkas - prerobený, upravený na dlhší pobyt pri vode - až na tu vyššiu spotrebu pohoda.
Carlos - Profil | Po 7.6.2004 10:54:40
Osm let stará Mazda 323F a 10 let stará Mazda MX3. Oba jsou to tak trochu sporťáky a obzvláště stříbrná metalíza a kanárková žluť nejsou asi to pravé do přírody. Zrovna uvažuji o nákupu kaprových děliček a nemám představu, kam s nimi. Kufr je sice velký dost ale jen 120cm široký.
Gudaska - Profil | Po 7.6.2004 10:42:31
Vita>To máš to pětidvéřové kupátko? To jsem měl 10 let (s automatem). Když mě v roce 2002 po 350 000km opustila automatická převodovka koupil jsem toho kombíka. Spaní jak v postýlce a vejde se tam všechno.
šeptal - Profil | Po 7.6.2004 10:04:52
Tak já se teda přiznám. Používám dodávku Isuzu. Pro mě je to víc než dostačující. Ale když vyrážím na týden s kámošem, je mi do breku. Ten by zaplnil i maringotku. Když bereme krmení na kapry(pár kýblů řepky a kukuřice, půl pytle šrotu, pytle boilísu....), tak jsme jako krmný vůz v zoologický. K tomu kempingová výbava (vařič + bomba, stoleček, židličky, 2 basy piv, pár kořalek, krabice sušenek a konzerv...), vesla, motor, věci na chrápání, na střeše loď. A mastifa. Jak když se stěhujou cirkusáci. Je to očistec, ale ten týden v jeho společnosti za to stojí.
PS.: Aby si někdo poslední větu nevykládal nevhodně - oba jsme hetero.
PS.: Aby si někdo poslední větu nevykládal nevhodně - oba jsme hetero.
steve - Profil | Po 7.6.2004 9:57:09
Stodvacitkou, ta projede vsude, kdyz se o ni clovek moc neboji.
dodos - Profil | Po 7.6.2004 9:51:02
Ford Mondeo Combi 1,8 TD.r.v.1997.Kufr to má teda pořádný a ještě se mi ho nepodařilo zaplnit.
Vita | Po 7.6.2004 9:27:54
BoBo & Gudaska > Hlásím se do klubu - taky VW Passat (88), není to sice kombík, má šikmý zadek, ale místa je v něm spousta.
hraji - Profil | Po 7.6.2004 9:19:43
Jezdím čímkoliv, co mi rodina (celkem tři řidiči a tři auta) nechá doma s papírama a klíčema, vozím toho na ryby minimum. Při vyjímečných delších "sesions" si beru kombíka, do něj si mohu i lehnout.
Gudaska - Profil | Po 7.6.2004 9:08:13
VW Passat r.v.1991 combi. Velmi funkční, phodlný, prostorný a spolehlivý, zvenku nepříliš udržovaný - viz BoBo. Jen s tou průjezdností nic moc. Ale mám alarm a dva psíky, čekající na pána v autě (dobrmany).
BRABEC - Profil | Po 7.6.2004 9:07:14
škoda octavia kombi tdi,ale zdá se mi čím dál menší chtělo by to nákladní auto.
xycht - Profil | Po 7.6.2004 9:02:12
šeptal: no tak to sme na tom stejně :-) já jen že mě z auta jednou ukradli karimatku :-)) a ten debil mi kvůli tomu rozmlátil okýnko...jen kvůli pitomý karimatce..nechápu
šeptal - Profil | Po 7.6.2004 8:59:27
xycht® : Já v tom autě tahám mimo rybařiny i věci na přespání a tak. Často totiž jezdím na vícedenní výpravy. Takže v tom autě pokaždý něco zůstane. Kdybych měl v rámci prevence všechno nosit s sebou, tak bych se s tím ani nepohnul.
xycht - Profil | Po 7.6.2004 8:44:32
šeptal: tak ho tam nenechávej, po zkušenostech co mam bych v autě nenechal nic natož cajk za XX tisíc
šeptal - Profil | Po 7.6.2004 8:37:31
To víš. Já se tady pochlubím a pak mě někdo vybere z toho auta vercajk.
BoBo - Profil | Po 7.6.2004 7:59:04
Na ryby jsem pořídil kombíka VW Passat 1,6 r.v. 88. Spousta místa, spolehlivost sama, levné náhradní díly a navíc, krabicový design nikoho neláká.... Když složím zadní sedáky, dá se v něm i spolehlivě vyspat, vášnivě přitulen k rybářské výbavě. Na střeše uveze i loďku. Nic mu nechybí, snad jen 4x4, ale tak těžké lokality neprojíždím.....
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
20:02Labe fishing store 21
19:51Jezero Štít A , místo R1 5
19:34Podběrák Solar Bow Loc Carbon Fibre 86
19:05Trofeje - lín obecný 1
17:56Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 16
17:56Poradna: Muškaření 3852
17:53V Českém Krumlově skončil pokus o biologickou regulaci pijavic úhynem celé nasazené obsádky (Bleskovka) 2
17:42Rybáři a vinařství 933
15:57Lov pod jezem v letních vedrech? 47
15:43Čluny Raptor 805
14:16Kde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 1
13:18Boilies TB baits- chytací řada 50
8:43ATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
So🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoRybářský kniho - koutek 145
Co je nového - všeobecné
16:24Bleskovka: V Českém Krumlově skončil pokus o biologickou regulaci pijavic úhynem celé nasazené obsádky
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...












