Jaké auto?

Jaké používáte auto při svých výpravách na ryby. Ať už jste kaprař, dravcař atd. Máte speciální auto na ryby? Používáte auta 4x4?.
Autor diskuse: Tomáš - , 7.6.2004 všeobecné - revíry, cestování

NParanoidní Schizofrenik - Profil | Ne 2.1.2011 13:16:46

Grasel >> no jo,no jo už mlčim....jinak tý spotřeby bych se nebál patnáct litrů v těžkym terénu je celkem prd, ve srovnání s tří-čtyřlitrama, ostatních rádoby teréně-prostupných obtloustlíků.....

    NGrasel - Profil | Ne 2.1.2011 13:14:53

    Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 2.1.2011 13:12:34 >> Já to myslel na běžnej terén,ne na nějaký závody

      NParanoidní Schizofrenik - Profil | Ne 2.1.2011 13:12:34

      Grasel >> tydle dlouhý nejsou tak dobrý v terénu, páč rozvor je pořád stejnej, akorát je na tom větší kastle tudíž už to nemá takovou stoupavost a naopak......lepší je podle mě normální krátká , se zahrádkou a třeas nějakym střešnim nosičem.....

        NGrasel - Profil | Ne 2.1.2011 13:10:24

        mexik >> To určitě,jenom ta spotřeba,brr.

          Nmexik - Profil | Ne 2.1.2011 13:09:33

          Grasel >> to jo..na ryby pecka..ale na běžný vožení, aby jsi měl ještě jedno auto:o)

            NGrasel - Profil | Ne 2.1.2011 13:07:32

            Tohle je ideální na ryby,velkej kufr a projede snad všude
            http://www.lada-sadska.cz/automobily/niva/niva-spec​ial.htm

              NPoušťák - Profil | Ne 2.1.2011 13:03:18

              Petr Z. Vedro >> nevím,jestli mají nějakej archiv na netu,ale určitě to budou opakovat.Je tam srovnání H1,H2 a H3 a pak Tuareg-LR

                NPetr Z. Vedro - Profil | Ne 2.1.2011 12:54:50

                Poušťák >> Ahoj, kde se dá na ten test ze Z1 kouknout ?

                  NFil@s - Profil | Ne 2.1.2011 12:51:11

                  Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 2.1.2011 12:46:12 >> Určitě váha auta dělá svoje.

                    Nmexik - Profil | Ne 2.1.2011 12:49:40

                    Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 2.1.2011 12:46:12 >> Máš pravdu, že ty dvě tuny je fakt moc..

                      NParanoidní Schizofrenik - Profil | Ne 2.1.2011 12:46:12

                      ono stoupaní po přilnavý skále zase neni nic světobornýho, ovšem stačí porovnat stoupavost na obyčejné hlíně se světovou konkurencí a výsledek je okamžitě patrný..... nic proti LR, ale stejně jako ostatní "teréňáky" by potřebovaly shodit pár stovek kil.....
                      http://www.youtube.com/watch?v=ZZws_ckFGno

                        NPetr Z. Vedro - Profil | Ne 2.1.2011 12:41:24

                        mexik >> To jo, taky se mě tomu nechtělo věřit.

                          Nmexik - Profil | Ne 2.1.2011 12:39:42

                          Petr Z. Vedro >> Tak to video je fakt drsný..;o))

                            NJira M - Profil | Ne 2.1.2011 12:28:44

                            paia >> tomu nevěřim na hladký skále a kde má těžiště kdyby to bylo pravdivý tak v Himalájích nepotřebujou nosiče a vyjeduo až na vrchol a ten sjezd taky to by musel mít nějaký super přilnavý pneumatiky škoda že tam nenechali to lano co to auto drží.

                              NPoušťák - Profil | Ne 2.1.2011 12:27:49

                              Grasel >> tak se podívej na skutečnosti 60% stoupavost na v evropě nejtěžším zkušebním dromu pro sériově vyráběné SUV v něm.Igolkstatu.Oproti němu jel Tuareg a ani se neu..ral,a to měl o 35 k víc.Doporučuji se na to kouknout.

                                Npaia - Profil | Ne 2.1.2011 12:21:21

                                Grasel >> je to reálné, vím, co jsem vyjel se svou Discovery...

                                  Npaia - Profil | Ne 2.1.2011 12:20:43

                                  Unca >> servis není o nic dražší než na Passata nebo Superba. Jde o to, znát ty správné lidi.

                                    NGrasel - Profil | Ne 2.1.2011 12:20:27

                                    Poušťák >> Já myslím že ne...

                                      NPoušťák - Profil | Ne 2.1.2011 12:19:34

                                      Grasel >> jo

                                        NGrasel - Profil | Ne 2.1.2011 12:19:04

                                        Poušťák >> Myslíš že to video co sem dal kolega Petr je reálné?