Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

Nwinx - Profil | St 17.6.2009 17:50:16

buldozer >> vyhral si :D

    Nbuldozer - Profil | St 17.6.2009 15:11:14

    winx >> tu je moj!

      Nbuldozer - Profil | St 17.6.2009 15:09:47

      winx >> nič moc!!!!:)))

        Nwinx - Profil | Út 16.6.2009 23:18:12

        60 cm , co poviete na feeder slusne nie?

          Nwinx - Profil | Út 16.6.2009 16:04:03

          ludia poradze mi nejake plavacky

            Nwinx - Profil | Ne 14.6.2009 22:21:49

            D.O.K. >> nevadi, pekne fotky su vzdy dobre

              ND.O.K. - Profil | Ne 14.6.2009 11:29:51

              Celý pátek byl o přeháňkách, ktere se dali ale ustát, trvalo to vždy pul hodiny. Tady jedna po dešti. Krásně opršený bivi.

                ND.O.K. - Profil | Ne 14.6.2009 11:28:13

                Dám sem pár fotek, z výpravy, pokad nevadí?

                  ND.O.K. - Profil | Ne 14.6.2009 11:26:24

                  Boili tentokrát zaostávalo. Měl jsem tvrde vyschle kule KL s FK, a však ryby to zašli nakonec taky žrát, a to byl duvod k odjezdu.

                    ND.O.K. - Profil | Ne 14.6.2009 11:24:50

                    Výprava pouze přez jednu noc neměla co do počtu kaprů chybu, akorát ta velikost trochu zaustávala. Jasna volba, co přinese rychle hodně kapru jsou red fish pelety společně s polovinou chytací pelety Jap. korýš. Měl jsem zhruba 20kapru ale velikost pouze 45-50cm, ale na tento revír to nejni špatne. Ryb se tam chyta spousta, ale vše jen tak do 40cm :-))).

                      Nbuldozer - Profil | Čt 11.6.2009 11:20:29

                      winx >> osobák Lysec.

                        Nwinx - Profil | Čt 11.6.2009 11:19:23

                        buldozer >> krasna ryba, to je osobak,ze?

                          Nbuldozer - Profil | Čt 11.6.2009 9:56:34

                          Douki >> mám dojem že na Fr.klobásu+chytaciu peletu Belachan.na maso játra mám 17,15,14, a hodnš medzi 10-14kg.fakt tam pracuje luxusne.nevozím tam už nič iné!

                            NDouki - Profil | Čt 11.6.2009 7:33:20

                            buldozer >> No tak to je peknej kousek,gratuluju! To bylo na K.L-frankfurtska klobasa nebo na maso-jatra? Me se tam povedl na c.2 jen 87cm supi co ho mam v karte,vozil jsem to taky k tem stromum,chytal jsem na boilie biocrab za dva dny jsem chytl 7kapru,ale tento byl nejvetsi,k montazi max.10kouli a stejne ten vetsi nezabral,tak snad v zari:)

                              Nbuldozer - Profil | St 10.6.2009 22:31:00

                              Douki >> toto je práve na K.L 22,700.chytil som ho na čísle 3.nosil som to pred zatopený les na číslo 4.

                                NDouki - Profil | St 10.6.2009 16:44:41

                                buldozer >> Dik,tak ja prubnu K.L-jatra+maso a uvidime,psal sem mikovi a ten mi poradil prave toto:) A myslis jeste tam dat na panacka pop-Up? Tak uvidime co pujde nejlip,mam od Nikla-mojito+obalovaci testo+dip,od Tesinskyho-biocrab a od Mikbaits prubnu teda K.L:)

                                  Nwinx - Profil | St 10.6.2009 14:24:21

                                  buldozer >> cau, kde si cely cas? Bol si na rybach?

                                    Nbuldozer - Profil | St 10.6.2009 11:07:11

                                    Douki >> nazdar,mal som na vrbenáku Fanaticu netvrdím že tam nešlape ale za 3 dni som mal na nu iba jednu 14-a jednu 12kg.ked ti možem poradit tak si zober K.L-Fr.klobásu alebo maso - játra.toto tam šlape fakt luxusne.ja už ju tam dávam na všetky 3 udice!
                                    zober si aj Pop-Up.alebo chytacie pelety a nezabudni si zobrat partikel Tygří ořech.krm len málo.k montáži pár gúl a hrst pelet.ked krmiš hodně tak si zachytáš ale len kapre od 70-80cm.

                                      NDouki - Profil | Út 9.6.2009 9:31:25

                                      winx >> jj,ja jsem uz psal primo na jeho stranky mikbaits. jen se tu ptam jestli nekdo ty koule nema vyzkusene,hledam neco hodne selektivniho,dik.;)

                                        Nwinx - Profil | Po 8.6.2009 22:52:41

                                        Douki >> nevadi, skus sa spytat priamo M. Kuceru ten by o tom mal viac vediet :) Kludne mu napis aj sem, on zvykne reagovat na otazky.