Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

Nwinx - Profil | Po 22.6.2009 17:03:48

D.O.K. >> davas cele, myslim tym aj so skrupinou ( skorabkou )

    ND.O.K. - Profil | Po 22.6.2009 16:59:00

    winx >> ahoj, dávám 10vajíček

      Nwinx - Profil | Po 22.6.2009 15:19:56

      D.O.K. >> kolko davas vajec na kilo KL+ak?

        Nivos - Profil | Čt 18.6.2009 16:12:49

        prromin ja to zle pochopil

          ND.O.K. - Profil | Čt 18.6.2009 15:10:02

          ivos >> nikde jsem neřekl, že házím tak daleko, nebo snad jo??

            Nivos - Profil | Čt 18.6.2009 14:10:14

            dok neblazni 400metru to je blboooooooooooooooost

              ND.O.K. - Profil | Čt 18.6.2009 13:24:59

              winx >> yes :-D

                Nwinx - Profil | St 17.6.2009 23:59:35

                D.O.K. >> potom jak si sa dostal na 250m ti si si dal plutvy, potapacske brile a isiel si?

                  Nstanda č.. - Profil | St 17.6.2009 19:50:33

                  D.O.K. >> s PVA tak kolem 80 m nechci to moc rvat ale bez PVA tak o tech 20-30m vic

                    ND.O.K. - Profil | St 17.6.2009 19:47:31

                    osobak >> standa č.. >> to já používám vždy PVA a docela silne vlasce, takže se mi hody hodně zkracují, ale zase mám s PVA větší jistotu, že moje montáž bude nezamotaná

                      Nstanda č.. - Profil | St 17.6.2009 19:45:48

                      D.O.K. >> moje normalni hody jsou kolem 90 -100m vic si myslim ze je zbytecne kdyz se najde dobre misto tak klidne 10 m od brehu

                        ND.O.K. - Profil | St 17.6.2009 19:43:07

                        osobak >> standa č.. >> :-D nesmíš všemu věřit, já mám problém hodit ke 110m, ale na tom že se tam vyvážet nesmí trvám

                          Nstanda č.. - Profil | St 17.6.2009 19:41:49

                          D.O.K. >> ty vole to si delas prdel ne ja mam problem na 150m a ty tady 400 no ono to taky zalezi hodne na vybavení

                            ND.O.K. - Profil | St 17.6.2009 19:39:13

                            osobak >> standa č.. >> jednou i přez 400, ale to foukal dobrej vítr. Ale jinak je to slabší.

                              Nstanda č.. - Profil | St 17.6.2009 19:36:38

                              D.O.K. >> a to jsi to nahodil 250 m to je blbost ne ?

                                ND.O.K. - Profil | St 17.6.2009 19:32:02

                                osobak >> standa č.. >> tam se nesmí vozit

                                  Nstanda č.. - Profil | St 17.6.2009 19:27:23

                                  D.O.K. >> ale to sis zavezl ne ????

                                    ND.O.K. - Profil | St 17.6.2009 18:30:25

                                    winx >> to je k posrání tohle, a nejhorší to bylo ráno. a je to z nějakých 250m

                                      Nwinx - Profil | St 17.6.2009 18:10:52

                                      D.O.K. >> to bolo na feeder, na gule taky zaber nechcem

                                        ND.O.K. - Profil | St 17.6.2009 17:55:16

                                        Juj to bejt raději bez záběru, než chytat takove ryby