Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

NDouki - Profil | Po 8.6.2009 19:43:14

Zdravim a jak chyta fanatika-olihen? chci ji vyzkouset na Vrbenskym.. neni to primo k otazce,tak se omlouvam..

    ND.O.K. - Profil | Po 8.6.2009 18:05:24

    winx >> chapu no

      Nwinx - Profil | Po 8.6.2009 18:04:08

      D.O.K. >> neviem ,nemam skusenosti, tak sa pytam. Ale viaceri mi hovorili nehc dam susene vajicka a albumin. Chcel by som aby boli pevne ale aby sa postupne rozpadali

        ND.O.K. - Profil | Po 8.6.2009 17:48:21

        winx >> aha, tak už chápu, ale já bych dal jen játra a žádná vajíčka. Po uvaření nechat hodinku oschnout a dát do mrazáku. A u vody ti to vydrží cca 3 dny, takže na kratší chytání by to mohl bejt ideal. Nebo co myslíš, ják ty vidíš moji uvahu:-D???

          Nwinx - Profil | Po 8.6.2009 17:19:51

          D.O.K. >> myslel som to takto: 4kg multimix do toho dam 1kg mletej pecene ( jater ) , vznikne mi riedka zmes a este ked pridam vajicka tak bude etse redsia a nebude sa dat asi valat. A bojim sa , ze ked ich aj vyvalam po uvareni nebudu dostatocne pevne

            ND.O.K. - Profil | Po 8.6.2009 16:48:37

            winx >> boili si roluju a dávám normální vajíčka.

              Nwinx - Profil | Po 8.6.2009 16:20:11

              D.O.K. >> pecen = játra

                Nwinx - Profil | Po 8.6.2009 16:18:56

                D.O.K. >> nie , chcem aby sa mi boilis nerozpadlo pri rolovani ( preto nechcem dat normalne vajicka ale susene ) a po uvareni aby bolo boilis tvrde, bojim sa ze ked pripad mletu pecen tak boilis nebude drzat

                  ND.O.K. - Profil | Po 8.6.2009 15:33:14

                  winx >> ahoj, možná trochu nechápu, nebo neumím správně přeložit. Tobě jde o to, abys měl co nejtvrdší boili, a nevíš jake dát vajíčka?

                    Nwinx - Profil | Ne 7.6.2009 23:48:10

                    ludia poradte mi daco na vytvrdenie boilis, idem robit pecenove boilis z Multimixu a pecene, poradte mi daco. Dam asi namiesto vajec susene vajca, lebo keby som dal normalne tak by to bolo este redsie,. Poradte mi daco .

                      Nwinx - Profil | Ne 7.6.2009 14:40:31

                      D.O.K. >> este neskusal

                        NMacejko - Profil | Ne 7.6.2009 14:35:48

                        Hoši tak tady vidím můj sen -krásný řádkáč a pěkný rybky na zprávách z lovu:
                        www.mikbaits.cz

                          Npetr12 - Profil | Ne 7.6.2009 14:11:03

                          buldozer >> zas na rybách...? celý víkend se neozveš...

                            ND.O.K. - Profil | Ne 7.6.2009 10:25:51

                            winx >> ahoj, a zkoušel si nechat boili třeba měsíc a více sušit?

                              Npetr12 - Profil | Ne 7.6.2009 0:51:29

                              winx >> jj to máš pravdu..pokud budou mít zájem tak do nástrahy budou bušit dokud tam něco bude ba se sem tam nějaký cejn přřipíchne,ale to jsme dost odbočili...téma byla kukuřice ..tady prostě na ní chytá totálně každý a větší ryba ji má přečtenou..někdy stačí změnit barvu ale není to na dlouho,sem tam se nějaký ten 70tník splete..tím pádem naposled v životě..proto já osobně s kuku nekrmím pokud nechci chytat menší ryby na feeder.jinak je to nestor nástrah o tom se nemíním přít..

                                Nwinx - Profil | So 6.6.2009 23:51:09

                                petr12 >> dobre, vyhral si :))) . V kazdom pripade poznam reviri, kde mozes dat aj 40mm gulu tak pleskace ti do toho budu tlct kym sa nepichnu na hacik. Na 21mm gulu sa mi podarilo chytit 10cm pleskaca ( cejna )

                                  Npetr12 - Profil | So 6.6.2009 23:19:13

                                  winx >> vytvoř 30-35mm koule a nemaj šanci

                                    Nwinx - Profil | So 6.6.2009 18:17:58

                                    petr12 >> tak nasadaci zeru aj superselektivne boilis s black pepperom a asou a neviem s cim este a to nehovorim o pleskacoch ( cejnoch )

                                      Npetr12 - Profil | So 6.6.2009 17:28:22

                                      winx >> to máš pravdu že žerou,ale jací...v mém okolí navnadíš kuku a sjede se ti na místo násada a jeseni a je po..pokud to není úmysl,pak ano,žerou ji jak zběsilí.