Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

winx - Profil | So 6.6.2009 17:13:24

petr12 >> ako sa vezme, vewd si pozri napriklad taku kukuricu, ta sa pouziva svade uz 100 rokov a kapri ju zeru aj tak

    petr12 - Profil | So 6.6.2009 15:30:15

    winx >> noooo to je vono!!! a ryba se s tím tak často nepotká...oo))

      winx - Profil | So 6.6.2009 13:52:48

      petr12 >> aspon nam viac ostane :D

        petr12 - Profil | So 6.6.2009 13:00:17

        D.O.K. >> kucí..asi jste to nepochopili...na 95% beru mika..tak na tutovku,čím míň bude lidí chytat na mika,tím líp pro nás,ne?..

          D.O.K. - Profil | So 6.6.2009 12:58:06

          petr12 >> ahoj, chytal si někdy na boili od Mikbaitsu?

            petr12 - Profil | So 6.6.2009 12:51:13

            winx >> no právě!!!! čím míň,tím líp...oo))soráč miku(!!

              winx - Profil | So 6.6.2009 12:26:54

              petr12 >> myslis to ze 61% nechyta na Mik? :) ved nikto nikoho nemoze nutit chytat na mikbaits

                petr12 - Profil | Pá 5.6.2009 19:12:54

                winx >> čus...jak koukám na tu tvou anketu...mooooc se mi líbí!!!!!!!!!!!!!!!!

                  buldozer - Profil | Čt 4.6.2009 14:21:57

                  winx >> jasné.podla mna tomu neodolá!!!

                    winx - Profil | St 3.6.2009 23:46:58

                    buldozer >> vsak kapor musi uznat ze som na tu zmes tazko pracoval :)) tak sa musi napapat pekne

                      buldozer - Profil | St 3.6.2009 20:07:53

                      winx >> podozrivé mu možno bude to že zkade študent ako ty zohnal prašule na tak dobrú zmes akou je K.L:)))

                        buldozer - Profil | St 3.6.2009 20:06:03

                        winx >> neni problem!!!!

                          winx - Profil | St 3.6.2009 18:11:38

                          buldozer >> cize ked budem krmit KL+patentka, neni problem ked pouzijem plavacku trebars ananas NBA? Viem ze kapor je zvedavy tvor, ale ci mu to nebude podozrive...

                            buldozer - Profil | St 3.6.2009 14:19:51

                            winx >> plavačku používam aj inú.čím krmim tak aj na to chytám!

                              winx - Profil | Út 2.6.2009 23:09:50

                              buldozer >> chcem sa ta nieco spytat, ked pouzivas montaz na panaka a dolna gula je plavacka, tak pouzivas plavacky s rovnakou esencou ako tu druhu gulu? Resp. chytas s inymi boilis ako krmis? Myslim tym napriklad, ze krmis s MO+oliheh a na haciku mas napr. fanaticu s ancou?

                                winx - Profil | Út 2.6.2009 10:27:59

                                D.O.K. >> musi to byt riadny smrad....

                                  D.O.K. - Profil | Ne 31.5.2009 14:47:47

                                  winx >> áhoj, nene zkouším ju teprve letos poprve, ale musím k ní dostat duvěru, zatím se mi to ale nedaří:-).

                                    winx - Profil | Ne 31.5.2009 11:00:20

                                    D.O.K. >> tu chytaciu peletu pouzivas vzdy? Mas to ako nahradu dipu ked chces zatraktivnit gulu?

                                      D.O.K. - Profil | So 30.5.2009 9:34:55

                                      winx >> bohatě to postačí, vždy si rozkrmím cca 50 kuličkama, a paak postupně dokrmuji, na tu jednu noc sem měl něco málo přez pul kg a k tomu 1kg jinou kombinaci.

                                        winx - Profil | Pá 29.5.2009 23:39:05

                                        D.O.K. >> na kratke chytacky ti vystaci tak malo guliek? Predpokladam, ze si si miesto predom zakrmil, ci nie?