Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

Nbuldozer - Profil | St 27.5.2009 22:21:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

winx >> normálne sa splaší,pichne sa a štartuje,kamen odpadne a on sa ukludní lebo necíti žiaden odpor!

    ND.O.K. - Profil | St 27.5.2009 18:49:19

    winx >> a tak jasne, na pár hodin u vody, to nejni špatne:-), ale letos se mi tam ubec nedaří, a už mě to štve :-)))

      Nwinx - Profil | St 27.5.2009 18:41:42

      D.O.K. >> ale potesil aj ten kaprik, co?

        ND.O.K. - Profil | St 27.5.2009 16:28:49

        S troškou boili na pár hodin na rybky. Cíl udělat záber se podařil, nakonec jsem měl dva, ale jen jeden kapřík cca 45cm.

          ND.O.K. - Profil | St 27.5.2009 16:27:02

          Vase zprava

            ND.O.K. - Profil | St 27.5.2009 16:26:17

            Královský losos s Japonským korýšem, doplněn o chytací peletu Japonský korýš

              Nwinx - Profil | St 27.5.2009 13:19:28

              buldozer >> vidis,to ma nenapadlo,ale je to ucinne? predsalen ten kapor sa splasi, ved ma hacik v papuli. Normalne davas kamen do gumicky?

                Nbuldozer - Profil | St 27.5.2009 12:13:59

                winx >> dávam odpadávajúcu zátaž a kapor nemá tendeci už zachádzat do prekážok!

                  Nwinx - Profil | St 27.5.2009 12:12:28

                  buldozer >> jaaj, to som zabudol. Ale aj trebars cez den ked si dalej od udic

                    Nbuldozer - Profil | St 27.5.2009 12:11:29

                    winx >> ja v noci nechytám!!!!unás nieje non stop!!!! [piiip]

                      Nwinx - Profil | St 27.5.2009 12:10:15

                      buldozer >> mam jednu otazku, ked krmis na rieke niekde blizko spadnuteho stromu a mas montaze tak 2m odtial, tak jak stihas v noci zaber ( zobudit sa, vytrepat sa z bivaku, dobehnut k udici... ) bez toho aby ti kapor skoncil v strome bez nadeje vytiahnut ho?

                        Nbuldozer - Profil | Út 26.5.2009 10:28:09

                        petr12 >> peknéééééééééééé

                          Npetr12 - Profil | Út 26.5.2009 10:02:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ..sobota..labe ..jsou plný jiker či mlíčí tak jsem ho moc nezvedal při 76cm měl 13,5kg.KL s olihní

                            Nbuldozer - Profil | Po 25.5.2009 23:19:25

                            winx >> ved hej.aspon ten jeden.dakujem aj za neho!

                              Nwinx - Profil | Po 25.5.2009 23:02:53

                              buldozer >> skoda, ale patri to k tomu.

                                Nbuldozer - Profil | Po 25.5.2009 22:25:13

                                winx >> no 4 jalce.naj 54cm.a jeden šupi 70 cm.nič moc.ale voda bola hore,zakalená.plávala tráva!

                                  NParEcEK - Profil | Po 25.5.2009 16:55:46

                                  no spis doufam ze to budou takovi jizdy ze si nci valet nebudu ztihat :P

                                    Nwinx - Profil | Po 25.5.2009 16:44:57

                                    Čmoudík >> ParEcEK >> potom si budes tie svoje valat na rybach :D

                                      NParEcEK - Profil | Po 25.5.2009 16:39:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Ted jsem si prinesl Monster musli HP a do toho Ak maso/játra tak valim koulet :)

                                        Nwinx - Profil | Po 25.5.2009 16:18:48

                                        buldozer >> no co ako to dopadlo?