Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

Nwinx - Profil | So 23.5.2009 13:35:00

D.O.K. >> vela stastia prajem, ja mam tiez KL ale s patentkou, ale vyskusam ju az v lete, lebo teraz mam skolu a nemam cas

    ND.O.K. - Profil | So 23.5.2009 13:30:05

    Dneska jdu zkoušet na jednu vodo poblíž bydliště Královského lososa a Japonským korýšem, tak jsem zvědav, zítra pošlu nějake foto, jestli bude:-).

      Nwinx - Profil | So 23.5.2009 11:37:06

      buldozer >> tak stastny lov .

        Nbuldozer - Profil | Pá 22.5.2009 14:49:28

        winx >> tak ja idem k vode.pa

          Nwinx - Profil | Pá 22.5.2009 11:51:23

          Ondra (tloušťák) >> vitaj v mojom svete ( skuskovom )

            Nwinx - Profil | Čt 21.5.2009 23:23:32

            D.O.K. >> monster musla

              NOndra (tloušťák) - Profil | Čt 21.5.2009 20:49:50

              buldozer >> Ani jedno, pri vodě jsem byl asi jen 3x a miešat budu zase tak za 14dní ... mam teď zkoušky ve škole... ale už si chystám vanilkovou moučku EXTRA :)

                Nbuldozer - Profil | Čt 21.5.2009 20:39:16

                Ondra (tloušťák) >> tak jak to de?provokatére?už si bol pri vode?alebo stále len miešaš u M?

                  Nbuldozer - Profil | Čt 21.5.2009 20:25:19

                  Ondra (tloušťák) >> skorej 50ml:)))

                    NOndra (tloušťák) - Profil | Čt 21.5.2009 20:20:35

                    buldozer >> No počkej počkej, aminokomplet FK a 100ml to jsem určitě já nedělal - kdybych to dělal já tak by jsi dostal buď 50 nebo 200 - žádný vyjímky :P

                      Nbuldozer - Profil | Čt 21.5.2009 18:26:23

                      Ondra (tloušťák) >> asi ty vole.ako pokaždé:))))bud to nalepíš na piču alebo mi namiešaš pičovinu!!:))(bordel)

                        NOndra (tloušťák) - Profil | Čt 21.5.2009 17:52:14

                        buldozer >> Teda tak hnusně polepený Feed Stim - to bych si to nekoupil. Kdo ti to polepoval? :D

                          ND.O.K. - Profil | Čt 21.5.2009 17:43:01

                          winx >> MM?...MM= MultiMix?, MM=MonsterMušle??, jen tak pro informaci

                            Nwinx - Profil | Čt 21.5.2009 17:26:45

                            Čmoudík >> ParEcEK >> osvedcila sa zmes MM? Aky je rozdiel medzi lacnejsimi a tymi drahymi zmesami od Mika??

                              ND.O.K. - Profil | Čt 21.5.2009 16:47:18

                              Boili od Mika je fajn. Jedna z výprav :-), zatím na míka letos 84cm 10.3kg jezdilo to na URF ale i na KL s FK

                                NParEcEK - Profil | Čt 21.5.2009 16:17:23

                                Ja chytám na Monster Musle Hp a do toho Ak Maso/Játra

                                  Nbuldozer - Profil | Čt 21.5.2009 15:31:14

                                  winx >> skús to.je to dobrá zmes!ja si idem pripravovat veci tak sa ozvem pozdejšie.pa

                                    Nwinx - Profil | Čt 21.5.2009 15:26:18

                                    buldozer >> Mam aj ja KL 10kg, ale chystam este zakupit Odyssey XXX par kg

                                      Nbuldozer - Profil | Čt 21.5.2009 15:19:26

                                      winx >> to sú len sáčky od CCmore.bol som u Mika tam mi to nasypal do toho.inak je to Královsky Losos!

                                        Nwinx - Profil | Čt 21.5.2009 15:18:11

                                        buldozer >> to su zmesy od ccmoore? To instant spod ani nepoznam, to je rybacina ci vtacak?