Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

Nbuldozer - Profil | Čt 21.5.2009 15:13:46

winx >> ryba nič moc.zatial mám 14 Jeseterov a 4 kapre.bieda!

    Nwinx - Profil | Čt 21.5.2009 15:12:15

    prepac. Bol si tam uz tento rok? Ja nakupujem este veci valat budem neskor pred tym jak pojdem na ryby. Hod nejake fotky ak mas , nieco z tohto roku

      Nbuldozer - Profil | Čt 21.5.2009 15:12:01

      bude to fungovat?

        Nbuldozer - Profil | Čt 21.5.2009 15:11:01

        a ešte asi toto!

          Nbuldozer - Profil | Čt 21.5.2009 15:09:15

          winx >> nehovor kua názov!!!!!!!tam je voda chladnejšia,takže výter ešte nebol!!berem M.O-XTR olihen.,,T.S+scopex-Tullamor Dew a BigMiks-BigS

            Nbuldozer - Profil | Čt 21.5.2009 15:00:34

            winx >> ja idem od zajtra na jednu malú rieku.tak už sa teším.je to moja srdcovka.

              Nbuldozer - Profil | Čt 21.5.2009 14:59:27

              winx >> no konečne.už som chcel založit sám!

                Nwinx - Profil | Čt 21.5.2009 14:56:13

                buldozer >> No poprosil som Martina M. aby mi odomkol debatu, tak mozme kecat dalej :))

                  Nwinx - Profil | St 22.4.2009 22:42:57

                  zdochol pes?

                    Nbuldozer - Profil | Čt 16.4.2009 22:19:33

                    lubos666.p >> musíš vediet tie správne miesta:))))

                      Nlubos666.p - Profil | Čt 16.4.2009 20:08:15

                      buldozer >> Tý jo! Na Berounce jsou taková monstra?To jsem tam asi nikdy nechyt:))

                        Nwinx - Profil | Čt 16.4.2009 16:21:36

                        tajnostkari... :D

                          Nbuldozer - Profil | Čt 16.4.2009 10:14:30

                          Ondra (tloušťák) >> :))))ale na tlouště jezdím jenom na řeku:D

                            NOndra (tloušťák) - Profil | Čt 16.4.2009 10:12:36

                            winx >> soukromák, buldozer nikam jinam nejezdí :D

                              Nbuldozer - Profil | Čt 16.4.2009 9:57:17

                              winx >> neprezradím

                                Nwinx - Profil | St 15.4.2009 12:46:22

                                buldozer >> hehe, krasna ryba :) . Tak to si mal potom dobru rybacku, to bol sukromak ci statna voda?

                                  Nbuldozer - Profil | Út 14.4.2009 23:09:15

                                  winx >> dobré nie?

                                    Nbuldozer - Profil | Út 14.4.2009 23:07:02

                                    winx >> další člen Mikbaits teamu:))))

                                      Nbuldozer - Profil | Út 14.4.2009 23:00:00

                                      winx >> nazdar.kukni do moj lov!dal som tam viac fotiek.super víkend.13 ks od 102 do 125cm Jeseterov a 4 ks kaprov,paráda.a to na celom rybniku nemal skoro nikdo záber len ja.

                                        Nwinx - Profil | Út 14.4.2009 22:35:12

                                        buldozer >> ta ryba je tak skareda az je pekna