Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

Npetr12 - Profil | Po 13.4.2009 22:28:01

buldozer >> dík..to je ale ufokapr...)))oo..krásný jeseter,letos jedu na ně taky.

    Nbuldozer - Profil | Po 13.4.2009 20:43:33

    petr12 >> sedel super

      Nbuldozer - Profil | Po 13.4.2009 20:35:27

      petr12 >> začal som tento rok.ale v piatok sedel luxusne:))))

        Npetr12 - Profil | So 11.4.2009 20:25:37

        buldozer >> čus používáš často ty crankedy?dík

          Nwinx - Profil | So 11.4.2009 19:24:43

          buldozer >> mne tu je zatial dobre :)

            Nbuldozer - Profil | Čt 9.4.2009 15:21:48

            winx >> sa prestahuj sem

              Nwinx - Profil | Čt 9.4.2009 14:52:43

              Vy sa mate, mozte chytat na stojakoch, my mame "post" takze iba rieky, ale nevadi , pockam si. Tesim sa aj ked rieky mam radsej

                Nbuldozer - Profil | Út 7.4.2009 19:45:04

                van helsing >> tak to je na hovno.ja som sa nakoniec rozhodol a na štít nejdem.idem na jednu pieskovnu.štít možno stihnem v květnu

                  Nvan helsing - Profil | Út 7.4.2009 18:57:05

                  buldozer >> caw tak o wikendu na stite B a nic ani potach bylo nas asi 15 vytahly se 4 kapri

                    Nbuldozer - Profil | Út 7.4.2009 18:33:58

                    van helsing >> hej som.ale pozerám na hokej

                      Nvan helsing - Profil | Út 7.4.2009 18:20:05

                      buldozer >> caw jsi tu

                        Nwinx - Profil | Út 7.4.2009 18:02:28

                        nudil som sa

                          ND.O.K. - Profil | Út 7.4.2009 15:14:01

                          winx >> no do překážek používám Maruta E a na D5 klidně ve velikosti 2. Jinak je používam v 4 a 6. Dále pouřívám C vel.4 a K vel 6. to C a K jsou banánky, jinak do překážek E, a dalo by se použít i H. Balíček háčku stojí 45kč

                            Nzbynczek - Profil | Út 7.4.2009 12:08:07

                            winx >> Lepší jsou ashimi super light carp v. 1-2, nebo Fox serie 2

                              Nwinx - Profil | Po 6.4.2009 23:37:06

                              D.O.K. >> kotre pouzivas konkretne? JA by som najradsej nejake do zarastenych vod

                                ND.O.K. - Profil | Po 6.4.2009 21:01:34

                                winx >> asi máš poprvá háčky v ruce:-D, ty háčky jsou tupe jak cííp, a ješte to nic nevydrží, zlate Maruta, za tu cenu mám 3-4 balíčky.

                                  Nwinx - Profil | Po 6.4.2009 19:41:25

                                  buldozer >> bol som si dnes kupit haciky, kupil som si fox armapoint SSSP size 5 , dost sa mi pacia, dobry tvar a ostre su jak britva, to sa mi paci

                                    Nbuldozer - Profil | Po 6.4.2009 14:21:05

                                    winx >> nie!len sa pripravujeme:)))

                                      Nwinx - Profil | Po 6.4.2009 13:03:37

                                      Co ste vsetci na rybach ci co?

                                        Nwinx - Profil | Pá 3.4.2009 16:30:02

                                        buldozer >> tak tak, vcera som pochytal aspon nejakych jalcekov a pekneho nosala okolo 30 mozno aj viac mal.