Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

Nbuldozer - Profil | St 1.4.2009 23:48:16

winx >> na začiatok stačí nie?ja nemám ani to:)))))

    Nwinx - Profil | St 1.4.2009 23:46:33

    male ryby vacsinou, ale bola pekna plotica okolo 30cm a par pleskacov. Inak nic moc

      Nbuldozer - Profil | St 1.4.2009 23:38:54

      winx >> a čo si chytil?som ti posielal SZ

        Nwinx - Profil | St 1.4.2009 23:37:50

        buldozer >> v pohode... :) ok idem uz spat, zajtra rano musim do skoly.... Dnes som mal dekanske volno, tak som to vyuzil aspon na feeder som vybehol doobeda, este je to slabe, studena voda ale uz sa co to da pochytat.

          Nbuldozer - Profil | St 1.4.2009 23:35:22

          winx >> je:))))

            Nwinx - Profil | St 1.4.2009 23:34:07

            kde pracujes? teda ak to neni tajne

              Nbuldozer - Profil | St 1.4.2009 23:31:35

              winx >> neskoro?som mal odpolední(poobednu)

                Nwinx - Profil | St 1.4.2009 23:30:35

                buldozer >> kde pracujes ze robis tak neskoro? Z toho anglicka to vychadza dost lacnejsie, som pozeral nejake stranky a niektore veci .... za 1/4 ceny , napriklad CCMore zmesy a podobne

                  Nbuldozer - Profil | St 1.4.2009 23:15:27

                  winx >> nie nie.ja kupujem len tu v čechách.bojím sa že ma ojebú!ja som bol v práci tak som pozrel len posledné 10 min.

                    Nwinx - Profil | St 1.4.2009 23:13:25

                    buldozer >> pekny futbal. .Inak niekde som videl, ze sa objednavaju veci priamo z anglicka, zmesy, udice, esencie, lehatka atd za dost vyhodne ceny, nezvyknes nakupovat takto?

                      Nbuldozer - Profil | St 1.4.2009 23:11:22

                      winx >> Slovenskooooooooooooooooooooooooooooooooo.hééja héja hej

                        Nwinx - Profil | St 1.4.2009 23:10:05

                        buldozer >> Jaj tak, lebo na dyje si neviem predstavit ze by sa nahadzovalo a tak. Inak co hovoris na futbal? :)

                          Nbuldozer - Profil | St 1.4.2009 22:26:46

                          winx >> preto na priehrady nechodím.ale ked už sa tam dostanem tak si dávam normálne bojku a zavážam.niekde to tolerujú.

                            Nwinx - Profil | St 1.4.2009 15:19:41

                            buldozer >> fuha to neni moc dobre, jak si znacite miesta na pridehradach takych 200m od brehu? A jak tam dopravite montaze? U nas je onstop lov len v lete

                              Nbuldozer - Profil | Út 31.3.2009 23:08:59

                              van helsing >> caw

                                Nbuldozer - Profil | Út 31.3.2009 22:22:08

                                winx >> tu je povolené v kuse.nie ako u vás.ale nemáme non-stop.vyváženie,krmenie,bojky.ale už sa to tu niekde zavádza.

                                  Nvan helsing - Profil | Út 31.3.2009 20:52:01

                                  buldozer >> caw

                                    Nwinx - Profil | Út 31.3.2009 19:53:54

                                    buldozer >> kam sa chystas na strkovisko? U vas neni lov na stojakoch zakazany teraz? Ci deis na sukromak?

                                      Nwinx - Profil | Út 31.3.2009 19:53:09

                                      buldozer >> no ja diem zajtra skusit feeder, uvidime co to da, voda uz je relativne tepla, tka hadam o pojde nejak

                                        Nbuldozer - Profil | Út 31.3.2009 9:15:58

                                        winx >> tu už hlásia oteplenie ale v noci ešte mrzlo.za 14 dní idem na jednu pieskovnu a už sa neviem dočkat.