Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

Nwinx - Profil | Po 30.3.2009 14:36:18

buldozer >> U nas bolo v sobotu okolo 20 stupnov vcera prsalo od rana do noci a dnes je tak hocijak, zamracene , fuka, asponze je dlhsie svetlo od nedele...

    Nbuldozer - Profil | Po 30.3.2009 12:11:07

    winx >> tu v čechách sa už počiasie zlepšuje a dnes je pekne teplo.už je tu asi práva jar!!!konečne

      Nwinx - Profil | Po 30.3.2009 12:01:31

      buldozer >> No, zatial iba feeder, pocasie mi moc neprialo, tak kaprikov som este neskusal.

        Nbuldozer - Profil | Po 30.3.2009 8:53:26

        winx >> nazdar.tak už si bol namočit?

          NKyselinár - Profil | Pá 27.3.2009 12:54:53

          buldozer >>ja sa to nehanbím povedať no strach som mal a aj peniaze,ale ten strach bol vždy vadší ako bolo penazí... :)))

            NKyselinár - Profil | Pá 27.3.2009 6:34:29

            Winx >> ani mi nevrav,ešte nezačala sezóna a ja som uz minul zo 600 eur.a z toho polovicu na bobule.Uz mi prišli dva balíky z UK.a do konca týždňa mi príde další tentokrát tekuté potravy od CCM.

              Nwinx - Profil | Čt 26.3.2009 22:53:54

              Kyselinár >> Ale ved aj tie peniazky treba , ved za co nakupis bobule? Tie na strome nerastu

                NKyselinár - Profil | Čt 26.3.2009 21:56:35

                buldozer >> toto prestne vždy tvrdili najbohadší :)))

                  Nbuldozer - Profil | Čt 26.3.2009 18:08:47

                  Kyselinár >> strach a peniaze som nikdy nemal:)))))))))))))))))))))

                    NKyselinár - Profil | Čt 26.3.2009 17:20:57

                    Buldozer>>ja mám práce dve tak že viem čo znamená práca a zas len práca.Ale ak budeš mať chuť,náladu,čas a vydá mi voľno,tak môžme kľudne zbehnúť.Rád sa niečo priučím z inej kuchyne...alebo máš strach že by som to na čo chytáš prechytal? :-))))

                      Nwinx - Profil | Čt 26.3.2009 15:14:04

                      Kyselinár >> dam vediet neboj:)

                        Nbuldozer - Profil | Čt 26.3.2009 14:21:30

                        Kyselinár >> dík za pozvanie.ale nemám čas!to je v kuse práca a znovu len práca a na rybačku nieje čas.iba občas o víkendu zajdem.

                          NKyselinár - Profil | Čt 26.3.2009 12:04:12

                          Winx>> tak ťa predsa dostali :-))) vravia že je to dobrá zmes. Tak nech sa darí...daj potom vedieť čo si chytil.

                            Nwinx - Profil | St 25.3.2009 22:59:08

                            Kyselinár >> nove velmi nic, akurat som nakupil zmes KL 10kg + pateknka AK, tka sa tesim na gulanie :D

                              NKyselinár - Profil | St 25.3.2009 22:15:57

                              buldozer >> však ani mne súkromaky nevadia,ak ťa kamoš neberie tak ja ťa vezmen... :))

                                Nbuldozer - Profil | St 25.3.2009 21:07:16

                                Kyselinár >> mne súkromaky nevadia.neodsudzujem ich!

                                  NKyselinár - Profil | St 25.3.2009 21:05:37

                                  Buldozer>> veď chlapci z tvojej materskej firmy na prefláknutých vodách nechytajúúúú tak by si nemal ani ty! :-))

                                    Nbuldozer - Profil | St 25.3.2009 20:37:21

                                    Kyselinár >> skús to.ako som písal.kámoš ide na víked.ale to je protejčný chlapec!!!!smadoch jeden a mna tam nezoberie!!!:()))))))))))

                                      NKyselinár - Profil | St 25.3.2009 20:34:04

                                      Buldozer ja som tam volal včera kamošovi a ten mi povedal že je tam plno,no a potom som volal inému a ten mi zas povedal že sú tam len dve partie,češi a rakušania.Asi tam zbehnem cez týžden osobne a dohodnem si to tam.

                                        Nbuldozer - Profil | St 25.3.2009 20:16:27

                                        Kyselinár >> práve mi písal kámoš.idú od piatku do nedele na Palotas