Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

NKyselinár - Profil | St 25.3.2009 20:15:37

Buldozer nie ešte som si neomočil,idem o týždeň do Maďarska.

    Nbuldozer - Profil | St 25.3.2009 20:14:07

    Kyselinár >> to je mestečko v čechách.Nové strašeci.pítal si sa predsa čo je nové???:)))))))))

      NKyselinár - Profil | St 25.3.2009 20:12:50

      Buldozer čo to znamená?

        Nbuldozer - Profil | St 25.3.2009 20:12:06

        Kyselinár >> a u teba je čo nové?už si bol namočit klacky?

          Nbuldozer - Profil | St 25.3.2009 20:09:30

          Kyselinár >> Nové Strašeci

            NKyselinár - Profil | St 25.3.2009 19:07:15

            winx >> nazdar.čo je nové?

              Nbuldozer - Profil | St 25.3.2009 17:33:25

              winx >> ja som už chytal snad na všetko.od Nikla,JT,Nutbabaits,SBS a dalšie!!na Mika chytám od kedy prišiel na trh.a spokojenost ma neprinútila prejst k inej firme!!!CCMoore používal,.ale nie vela.

                Nwinx - Profil | St 25.3.2009 17:21:01

                buldozer >> skusal sis uz niekedy ine boilies ako od Mika? Resp. pouzivas? Napriklad Vision Baits, CCmore alebo ine

                  Nbuldozer - Profil | St 25.3.2009 15:47:05

                  winx >> všetko má svoj čas!!!!

                    Nwinx - Profil | St 25.3.2009 15:45:39

                    buldozer >> diky :) , ja uz tesim jak budem gulat :) Uz sa neviem dockat kedy sa dostanem k vode

                      Nbuldozer - Profil | St 25.3.2009 14:48:55

                      winx >> hej hej.ved to treba odskúšat a potom to poprípade zavrhnut alebo používat dalej.ale určite sa stebou o poznatky podelím.

                        Nwinx - Profil | St 25.3.2009 14:47:17

                        buldozer >> ja myslim, cim ostrejsi a volnejsi hacik tym lepsie, mozno vdaka tomu cervickovi bude ten hacik tazsi zle sa bude stacat, ved daj vediet, ako maskovadlo to neni zky napad hlavne v cistej vode

                          Nbuldozer - Profil | St 25.3.2009 14:46:39

                          mnemonik >> SZ

                            Nmnemonik - Profil | St 25.3.2009 14:40:27

                            buldozer >> a na víkend jdeš na Berounku?

                              Nbuldozer - Profil | St 25.3.2009 14:36:17

                              mnemonik >> od piatku do nedele idem k píle.tak sa zastav na pokec!

                                Nbuldozer - Profil | St 25.3.2009 14:20:54

                                winx >> ved aj ja uvažujem že ten červ bude bránit v prenikaní hrotu do papule.skúsim a dám vediet!!!

                                  Nbuldozer - Profil | St 25.3.2009 14:20:06

                                  mnemonik >> nazdar kamaráde.áno bol som presne tam.

                                    NKorda - Profil | St 25.3.2009 13:01:19

                                    buldozer >> Já bych už napíchnul celý háček na žížalku a je klid:-)))

                                      Nmnemonik - Profil | St 25.3.2009 12:51:48

                                      buldozer >> N buldozer - ® Po 16.3.2009 23:53:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
                                      buldozer >> to si byl na první výpravě na Poláku?

                                        Nwinx - Profil | St 25.3.2009 11:23:29

                                        buldozer >> Myslis,ze ten maskovaci cerv bude fungovat? Ja by som sa obaval, ci sa dobre zasekne hacik pri vypluvani. No neviem...