Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

Nbuldozer - Profil | Út 24.3.2009 19:05:44

winx >> :))))))))))))))

    Nwinx - Profil | Út 24.3.2009 19:04:25

    buldozer >> hehe, nevyzera to zle, skoro jak kus kolienka :D Som videl svietiaci dip na obrazku, to uz fakt asi nemaju co vymysliet aby zaujali. Za chvilu budu predavat instatnu udicu s navijakom, normalne zalejes teplou vodou a je to....

      Nbuldozer - Profil | Út 24.3.2009 18:06:04

      winx >> dnes som niečo viazal.nakúpil som znovu veci na výstave v Brne tak som skúšal niečo naviazat.červ na zamaskovanie háčika.dobrá pi.....?háčik Korda - Wide Gape č:6

        Nbuldozer - Profil | Út 24.3.2009 18:02:38

        winx >> nazdar.válal som v čera.svoj mix a esencia Olihen.

          Nwinx - Profil | Út 24.3.2009 17:37:45

          buldozer >> ka msi zmizol?? Co valas bobule?

            Nwinx - Profil | Čt 19.3.2009 14:14:27

            buldozer >> bol som uz tento rok , vysledok: sopel az do dnesneho dna, skoro som zlomil udicu, ale inak bolo dobre :)

              Nbuldozer - Profil | St 18.3.2009 22:18:47

              winx >> ale treba zájst na tu prvú výpravu aj ked je počasie také aké je.bol to balzám na dušu,po tej dlhej zime a odpočinku.

                Nwinx - Profil | St 18.3.2009 17:29:43

                buldozer >> To je dobry napad, ked tak kukam von ani ma to k vode nelaka, vietor, zima, prsi. Mozno najskor za 2 tyzdne

                  Nbuldozer - Profil | Út 17.3.2009 23:03:04

                  winx >> aj tu ked bude velká voda ešte tak pojdem na stojáka alebo ostanem doma.

                    Nwinx - Profil | Út 17.3.2009 22:56:56

                    buldozer >> tej velkej vody sa obavam, ved cele zahorie vytopilo jak krtkov. NEviem, moc ma ta velka voda nelaka, neverim, ze by ryby velmi brali, ale teplota je vcelku ok

                      Nbuldozer - Profil | Út 17.3.2009 22:53:50

                      winx >> buduci tyžden už aj ja chcem íst na rieku.ale ešte ide valká voda,tak dúfam že to klasne!!!zoberiem si aj feeder a červa,len tak pre zábavu.aspon jalce pojdu

                        Nwinx - Profil | Út 17.3.2009 22:51:04

                        buldozer >> asponze tak. Ja skusim buduci tyzden na ramene maleho dunaja tu u nas, voda ma okolo 5,5 stupna. Idem skusit feeder.
                        NA jar nemam ziadne zmesy, tak neviem este zatial, mozno skusim nieco z lacnych variant ako multimix s brusnicou

                          Nbuldozer - Profil | Út 17.3.2009 22:18:28

                          winx >> ja chlastám len Tokaj.bol som na miestnom stojáku.mrtva voda.mal som URF-ananas NBA a TS-scopex+Tullamor Dew a na toto bol práve záber.mal som ešte také pípance ale sral som na to.venoval som sa alkoholu.)))))

                            Nwinx - Profil | Út 17.3.2009 14:39:12

                            buldozer >> Bol si na rieke ci na stojaku? Ake si mal boilis?

                              Nwinx - Profil | Út 17.3.2009 14:37:24

                              buldozer >> Tokaj je dobre vinko, ja osobne si na dobre vino potrpim :)

                                Nbuldozer - Profil | Út 17.3.2009 10:49:35

                                pazez >> néééééé,to mám iba na bobule.to je škoda chlastat!!!!bolo víno Tokaj

                                  Npazez - Profil | Út 17.3.2009 10:48:43

                                  buldozer >> a co bylo k pití : TULLAMORE DEW ? nebo Spišská borovička :))

                                    Nbuldozer - Profil | Út 17.3.2009 10:48:14

                                    pazez >> ja som doma.ved sedím za PC:)))))))

                                      Npazez - Profil | Út 17.3.2009 10:45:53

                                      buldozer >> a jsme doma :)))

                                        Nbuldozer - Profil | Út 17.3.2009 10:44:58

                                        pazez >> ahááááááááááááá.