Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

Npazez - Profil | Út 17.3.2009 10:43:38

buldozer >> ty a jak jses ožral, tak ta opice nééé!

    Nbuldozer - Profil | Út 17.3.2009 9:08:08

    pazez >> co to je ve dvojko?

      Npazez - Profil | Út 17.3.2009 6:37:50

      buldozer >> ty jsi byl na výpravě ve dvojko?

        Nbuldozer - Profil | Po 16.3.2009 23:53:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        winx >> ako že pozorujem vodu.))))čistá reklama)))

          Nbuldozer - Profil | Po 16.3.2009 23:49:00

          winx >> o jednu rybu som prišiel.ale ožral som sa ako prasa.

            Nwinx - Profil | Po 16.3.2009 23:41:55

            buldozer >> podarilo sa nieco?

              Nbuldozer - Profil | Po 16.3.2009 23:07:12

              winx >> tak to je super.možeš začat makat!!ja už mám prvú 24h výpravu za sebou!!ale bola to len ožieračka.)))

                Nwinx - Profil | Po 16.3.2009 18:26:31

                buldozer >> konecne mam toho KL, je to u kamosa este ale zbehnem pre to, 10kg KL + AK patentka

                  Nbuldozer - Profil | Po 16.3.2009 10:19:05

                  winx >> musíš sa viac snažit!!!!)))))

                    Nwinx - Profil | Ne 15.3.2009 23:50:42

                    buldozer >> ved skusam ,ale moc to nejde

                      Nbuldozer - Profil | Ne 15.3.2009 22:02:26

                      winx >> ked zapadá prachom tak ju poutieraj prechovkov)))))

                        Npetr12 - Profil | So 14.3.2009 11:50:36

                        ..fluorocarbon je super do závadových vod a lov v blízkosti překážek..

                          Npetr12 - Profil | So 14.3.2009 11:49:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          winx >> já jsem si osobně rybařinu trochu zjednodušil..teď používám jen tři druhy návazců a šňůrek a to měkkou silkworm pak stužennou -stakovačku-shead skin-sufix.- a pak fluorocarbon..návazce nekombinuju a myslím si ,že ať nastane jakákoliv situace použitím jedné či druhé šňůrky nejsem oproti jiným v nevýhodě...jinak abych odpověděl na dotaz..svlékací šňůrky mám v nej oblibě -zima až pozdní jaro-fluorocarbon vždy na druhý prut a měkké šňůrky vždy,když něco chci trochu změnit..

                            Nwinx - Profil | So 14.3.2009 11:35:00

                            petr12 >> kedy zvyknes pouzivat stuzene nadvazce? v akych podmienkach?

                              Npetr12 - Profil | Pá 13.3.2009 16:46:44

                              winx >> ano přesně tak..

                                Nwinx - Profil | Pá 13.3.2009 16:45:47

                                petr12 >> pri tom d-ecku ked prevleces flurocarbon cez ocko naspat tak ho proste zatavis zapalovacom??

                                  Npetr12 - Profil | Pá 13.3.2009 16:20:28

                                  winx >> mrtvo..co?

                                    Npetr12 - Profil | Pá 13.3.2009 15:35:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Vase zprava

                                      Nwinx - Profil | Pá 13.3.2009 14:08:27

                                      Co uz zapadla prachom tato debata?

                                        Nwinx - Profil | Pá 6.3.2009 18:19:04

                                        Turňa >> Nechcem mudrovat, nemam s tym skusenosti, ale Karel Nikl to predava v tomto prevedeni ako hotovy nadvazec Carp r Us