Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

winx - Profil | Pá 6.3.2009 18:15:07

Turňa >> Nechcem mudrovat, nemam s tym skusenosti, ale Karel Nikl to predava v tomto prevedeni ako hotovy nadvazec Carp r Us

    Turňa - Profil | Pá 6.3.2009 6:31:50

    buldozer >> Dej vědět, ten háček má být vyhnutý právě proto, aby se sám bez rovnátka v tlamce kapra otočil.

      buldozer - Profil | Čt 5.3.2009 22:35:16

      Turňa >> neviem či funguje aj bez rovnátka.začnem ich používat teprve túto sezonu a nemám snimi skúsanosti.rovnátko som tam dal preto aby som mal pokoj na dušičke že som preto urobil všetko aby sa háčik správne v tlamke otočil.ked bude fungovat aj bez rovnátka tak ho používat nebudem a dám ti vediet.

        buldozer - Profil | Čt 5.3.2009 22:32:13

        winx >> nazdar.mne sa nezdá že to je až tak daleko od oblúčika.možno to trochu skresluje je to tak 1cm.dával som gulu k oblúčku ale uvažoval som nad tým že ked mám gulu pri oblúčku tak pri nasávani a vyfukovaní može táto gula vadit.to isté aj pri otáčani háčiku može bránit a zabránit otočeniu háčika.moj názor. tu je to možno lepšie vidiet.cca 1 cm

          Turňa - Profil | Čt 5.3.2009 15:01:55

          buldozer >> Tam přece rovnátko ani červíčka nepotřebuješ, to je "pojistka" kdyby náhodou?

            winx - Profil | Čt 5.3.2009 14:20:44

            buldozer >> ten smiesny hacik som uz niekde videl, ale bol zapichnuty niekomu az po obluk v prste :) .
            Este cosi, preco davas tak daleko boilies od hacika?

              buldozer - Profil | Čt 5.3.2009 11:45:25

              Ondra (tloušťák) >> tebe na tie Tloušte nepomože stejně nic.na tlouště nepotrebuješ kvalitnú směs.DDDDDD

                buldozer - Profil | Čt 5.3.2009 11:43:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                winx >> som niečo viazal.Cranked Hook

                  buldozer - Profil | Čt 5.3.2009 11:42:12

                  Ondra (tloušťák) >> od Mika nic!samej bordel.DDDDDDDD

                    Ondra (tloušťák) - Profil | Čt 5.3.2009 11:07:11

                    buldozer >> Co by jsi mi tedy doporučil od nějaké té firmy Mikbaits nebo jak se jmenuje? :o)

                      buldozer - Profil | Čt 5.3.2009 10:18:02

                      winx >> až tak často na nich nechytám.ked potrebujem hodne krmit tak ich použijem.často používam len MO XTR.KL.URF.BM a tento rok TS.podla toho na ktorú vodu idem tak to zoberem.mám to už odskúšane kde čo funguje a s akým AK to funguje.ale občas skúsim aj niečo iné len tak na skúšku na jednu udicu.tam kde chodím krmim tak 20-30 gúl k jednej udici a tak používam tie kvalitnejšie mixy.mám v oblube tieto 5 mixov a v nich len mením AK a občas niečo pridám.

                        winx - Profil | St 4.3.2009 23:45:58

                        buldozer >> to musi byt vona.... Inak mas dobre skusenosti s ekonomickymi zmesami ako je KH, Monster musla, multi mix? chytavas na nich casto?

                          Pikess - Profil | St 4.3.2009 22:48:42

                          buldozer >> :))

                            buldozer - Profil | St 4.3.2009 22:43:47

                            Pikess >> prísaham bohu ja ho dávam snad do všetkého.milujem ho a tu vonu.vau

                              Pikess - Profil | St 4.3.2009 22:42:30

                              buldozer >> jojo belachan mám v plánu ;-)

                                buldozer - Profil | St 4.3.2009 22:40:48

                                Pikess >> nemáš začo.zabudol som ešte dodat.možeš ešte nastrúhar 50g Belachanu a nechat rozpustit vo vajíčkach.

                                  Pikess - Profil | St 4.3.2009 22:36:18

                                  buldozer >> dík ;-)

                                    buldozer - Profil | St 4.3.2009 22:29:46

                                    Pikess >> nazdar.dával som do neho Jahoda-Klobása ale tam kde chytám ja nič moc.potom som skúsil Japonský korýš a ona sa to zozjazdilo.ale mal som ho potom na Labe a za 5 dní ani jedno Píp.chce to odskúšat na ktorej vode čo funguje.možeš skúsit aj výzajnejší AK ako je napríklad Olihen+donho prihod 10g GLM a 10g Játra+možeš aj tekuté15-20ml.hned po uvarení posip Betainom.aj táto kombinácia docela šlapala.

                                      Pikess - Profil | St 4.3.2009 15:51:16

                                      buldozer >> čau chtěl bych se zeptat jestli jsi zkušal KH a jaký jsi do něj dal AK,... a jak se osvědčil,.. díky,...

                                        buldozer - Profil | Út 3.3.2009 22:19:19

                                        winx >> od Hutchinsona som skúšal len hotovky.ale to už je strašne dávno.