Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

Nwinx - Profil | Út 3.3.2009 14:58:16

buldozer >> Nemas skusenosti s bailies zmesami od Roda Hutchinsona?? napr Liver Mix/Superfish, Addicted alebo M.C. Addicted

    Nwinx - Profil | Út 3.3.2009 14:56:10

    buldozer >> JA idem dnes vyskusat montaze so serie 5 na nasadakov na malo jazierku tu v senci, kupil som si scopex kuku a PVA snurku ( napodiv ju nerozmoci ked na nu dam kuku ) uvidime co to da. Potom hodim fotku sem ak sa daco podari, len tak zo srandy

      Nbuldozer - Profil | Út 3.3.2009 11:02:34

      winx >> nazdar.mám ich ale ešte som ich nepoužil.používal som Ashima Sportcarp.ale v Prahe na výstave som si kúpil Carp R" US Longshang Nailer a ostrie oproti Foxu na nich le luxusné ale bohužial aj cena oproti Foxom je luxusna.za tú cenu máš 2 platá Foxov series 5.doporučujem do čistej vody kde nezdolávaš silovo!dával som tu fotky montáži,a nanich je ta Ashima.

        Nwinx - Profil | Po 2.3.2009 11:52:46

        buldozer >> nepouzivas nahodou haciky FOX series 5 , minuly tyzden som si ich kupil, naviazal som si jeden s kruzko a vyzera dobre, zapichava sa zakazdym. Nemas s tymito hacikmi skusenosti?

          Nbuldozer - Profil | Ne 1.3.2009 18:22:15

          Korda >> ja sa nedám.poviem že mi to povedal Mik nech ju pridávam do gúl.DDDDDDDD

            NKorda - Profil | Ne 1.3.2009 13:23:31

            buldozer >> Myslím že nás zachvilku zažaluje Strana Zelených za ožírání kaprů,tak to asi vychlastám sám :-)))

              Nbuldozer - Profil | Ne 1.3.2009 10:56:27

              winx >> nielen my kaprári chlastáme ale aj somotný kapor.predstav si že ti kapor zožere také 20 gúl a je ožratý.potom strati ostražitost a príjme aj tvoju montáž.ale potom musíš dávat bacha ked sa fotíš aby ta neobgrcal!!!!DDDDDDDD tullamorka vydáva osobitý pachový signál a ten rybu láka do lovneho miesta.alkohol sa rýchlejšie uvolnuje.

                Nbuldozer - Profil | Ne 1.3.2009 10:52:15

                Macejko >> kdo vie?možno sa to zmení.ale zatial nemám dovod nič menit.

                  NMacejko - Profil | Ne 1.3.2009 10:44:52

                  buldozer >> S tím,přestupem jsme koukám na tom stejně:-)

                    Nwinx - Profil | So 28.2.2009 23:16:09

                    buldozer >> hovoris ze si TS+scopex+whisky neskusal? PReco prave to whisky?

                      Nwinx - Profil | So 28.2.2009 23:14:27

                      ja osm is uz vybral tiez :))

                        Nbuldozer - Profil | So 28.2.2009 21:34:08

                        D.O.K. >> aj mne a skúšam dalej!!

                          ND.O.K. - Profil | So 28.2.2009 21:33:10

                          buldozer >> jj...ja toho tedy odzkoušeneho moc nemam, ale vyhovuje mi toto boili.....

                            Nbuldozer - Profil | So 28.2.2009 21:31:02

                            D.O.K. >> to teda je.ja som prešiel od JT na Nikla ale ked prišiel na trh Mik tak chytám na neho.a zatial spokojenost na mojej strane.

                              ND.O.K. - Profil | So 28.2.2009 21:29:08

                              buldozer >> a že je z čeho vybírat.....

                                Nbuldozer - Profil | So 28.2.2009 21:27:59

                                D.O.K. >> samozrejme.každému sedí niečo iné.máme možnost si vybrat firmu.

                                  ND.O.K. - Profil | So 28.2.2009 21:25:38

                                  buldozer >> no mě se mikovi mixi páčí, takže proč ne....

                                    Nbuldozer - Profil | So 28.2.2009 21:22:28

                                    D.O.K. >> porovnaj si cenu za kvalitnú směs napríklad u JT a potom u Mika.samozrejme tie kvalitné mixy

                                      ND.O.K. - Profil | So 28.2.2009 21:20:38

                                      buldozer >> jj, tato směs so velmi zdařila....ale taky bohužel ta cena

                                        Nbuldozer - Profil | So 28.2.2009 21:17:32

                                        D.O.K. >> ale dávam aj do KL-AK maso játra