Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

buldozer - Profil | So 28.2.2009 21:15:39

D.O.K. >> ja mám na KL osobáka aj šupáka a aj lysca

    D.O.K. - Profil | So 28.2.2009 21:12:30

    buldozer >> tak zase se vždy nemuže přisuzovat boili:-)...někdy muže bejt špatny vyběr místa, nebo prostě ryby na krmeni neragujou,....jinak skoro pokažde se něco chytne:-)...ja jsem si moc oblíbil KL s FK

      buldozer - Profil | So 28.2.2009 21:10:31

      D.O.K. >> podla toho kde -voda-a podla ročného obdobia-teplota vody.

        D.O.K. - Profil | So 28.2.2009 21:03:02

        buldozer >> dobra....ale věčinou dokaže zafungovat vše

          buldozer - Profil | So 28.2.2009 21:01:32

          D.O.K. >> TS-AK scopex+Tullamor dew.ale túto sezonu to len idem skúšat.tak neviem ako bude fungovat

            D.O.K. - Profil | So 28.2.2009 20:58:48

            buldozer >> nn myslím TS, u URF tam spíše více oslovuje brusinka....

              buldozer - Profil | So 28.2.2009 20:54:37

              D.O.K. >> koho?URF?tak tam dávam AK ananas NBA

                D.O.K. - Profil | So 28.2.2009 20:53:57

                buldozer >> a s čím ho nejraději používáš?

                  buldozer - Profil | So 28.2.2009 20:52:50

                  D.O.K. >> ale podla mna bude vhodné aj TS lebo málo príma okolíty pach

                    buldozer - Profil | So 28.2.2009 20:52:13

                    D.O.K. >> URF

                      buldozer - Profil | So 28.2.2009 20:51:45

                      D.O.K. >> ja krmim rád 16mm.máš viacej návnady na večiu plochu a ryby sa tak skoro nenasíti.

                        D.O.K. - Profil | So 28.2.2009 20:51:25

                        buldozer >> takže takřka vše:-))....na bahnitem dně se ti osvědčilo co nejlepe?

                          buldozer - Profil | So 28.2.2009 20:50:30

                          D.O.K. >> podla toho kde.TS.MOXTR,URF,KL,BM

                            D.O.K. - Profil | So 28.2.2009 20:48:33

                            buldozer >> 100%příprava boili, koukam, že zanedbane nejni opravdu nic....rad krmim 20mm koulema a chytam třeba na 16mm....je to věc vkusu, nazoru a zkušenosti...jake boili se ti nejlepe od mika osvědčuje?

                              buldozer - Profil | So 28.2.2009 20:43:48

                              D.O.K. >> no mám už narolované 14,16 a dnes už aj 18mm.jo a zopár 12mm

                                D.O.K. - Profil | So 28.2.2009 20:42:24

                                buldozer >> jojo, ale už jsou dlouhe až moc.....a mu mě to vypada, že vyjedu až za měsíc poprve....jaky pruměr koulíš na jaro?....ja nejraději tak do poloviny května jedu s 16mm, a pak už 20-24mm

                                  buldozer - Profil | So 28.2.2009 20:39:27

                                  D.O.K. >> to je najlepšie si takto skrátit dlhé zimné večere!

                                    D.O.K. - Profil | So 28.2.2009 20:38:22

                                    buldozer >> ja bych taky klidně dělal boili, ale ale....ted si hraju s jinejma věcma, stojan(upravuju), budu dělat nějaky tyčovky atd....:-D

                                      buldozer - Profil | So 28.2.2009 20:36:50

                                      Šolcik >> provokatér ako bik karp

                                        buldozer - Profil | So 28.2.2009 20:36:15

                                        D.O.K. >> ja si len krátim volné chvíle.montáže už mám naviazané snad na 2 sezony.DDDDDDDDDDD