Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

NŠolcik - Profil | So 28.2.2009 20:35:37

buldozer >> Jsem tu.Co má bejt?Já ryby vůbec nejím a už vůbec né lososa. :ODDDDD

    ND.O.K. - Profil | So 28.2.2009 20:34:52

    buldozer >> neboj budou:-))....ja mam v mrazaku cca 4kg boili, a něco malo obědnane....když vidím, jake jsou podminky u nás, stale vyčkavam a nakoupim koncem března asi

      Nbuldozer - Profil | So 28.2.2009 20:34:35

      bik kapr >> už znovu začínaš?DDDDDDDD

        Nbik kapr - Profil | So 28.2.2009 20:34:03

        buldozer >> sem radši chodit nebudu abych se tady nemusel rozčilovat

          Nbuldozer - Profil | So 28.2.2009 20:32:11

          D.O.K. >> snad budou!!!

            ND.O.K. - Profil | So 28.2.2009 20:31:13

            buldozer >> jééééé, s tim bych se taky někdy chtěl potýkat, že nebudu mít misto v mrazaku na boili:-D.....jinak pěkne, jedna jako druha...ty budou chytat:-)

              Nbuldozer - Profil | So 28.2.2009 20:29:32

              D.O.K. >> dnes iba 3kg.nieje miesto v mraziaku.ešte musím narolovat Olihen XTR-AK Olihen

                Nbuldozer - Profil | So 28.2.2009 20:27:59

                D.O.K. >> nazdar.akých bobkú.srnčích?DDDD

                  ND.O.K. - Profil | So 28.2.2009 20:27:45

                  buldozer >> kolik si toho naválel?....a co ještě vše chystáš rollovat

                    Nbuldozer - Profil | So 28.2.2009 20:26:56

                    3 dni sušit.

                      Nbuldozer - Profil | So 28.2.2009 20:26:11

                      a sušenie.

                        Nbuldozer - Profil | So 28.2.2009 20:25:35

                        po uvarení.

                          Nbuldozer - Profil | So 28.2.2009 20:24:58

                          prebieha var.

                            Nbuldozer - Profil | So 28.2.2009 20:24:14

                            pripravené na varenie.

                              ND.O.K. - Profil | So 28.2.2009 20:23:40

                              buldozer >> ahoj, máš fotky fotových bobku?

                                Nbuldozer - Profil | So 28.2.2009 20:23:25

                                cesto.

                                  Nbuldozer - Profil | So 28.2.2009 20:22:19

                                  dnes mi manželka trochu uvolnila mraziak tak som sa pustil do rolovania.TS-Scopex+Tullamor dew

                                    Nbuldozer - Profil | So 28.2.2009 20:20:28

                                    winx >> fakt tu je mrtvo!!!

                                      Nwinx - Profil | St 25.2.2009 23:05:23

                                      buldozer >> 35kg? Fuuuha to je dost vela. Ja som si bol dnes kupit nejake haciky, om bol nervozny a musel som si daco kupit. Kupil som su logshank od foxu bananiky. pacili sa mi a za €3,7 to neni vela . Este som nenaroloval ani gram, pravdupovediac nemam este ani kupene zmesy. Kamos objednava od jedneho chlapika z Ciech a ten dava vraj dobre zlavy, tak cakam nanho, aby sme objednavali spolu vsetko. Chystam sa zakupit 10kg zmesy KL a AK patetka a 1kg zmesy URF a ak brusinka. Daco usulam, ked bude cas.

                                        Nbuldozer - Profil | St 25.2.2009 18:44:47

                                        winx >> a ty už máš narolované?