Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

bik kapr - Profil | Čt 19.2.2009 12:38:42

buldozer >> používal si někdy už tyto hačky

    buldozer - Profil | Čt 19.2.2009 12:26:56

    bik kapr >> fakt sa ti to páči???

      bik kapr - Profil | Čt 19.2.2009 12:19:23

      buldozer >> tak tady se nám zašíváš jo pěkně jsi jim to navazal

        buldozer - Profil | St 18.2.2009 22:23:45

        Turňa >> nazdar.táto je od Kordy kupoval som ju snad u Tešináka ale teraz budem brat od Osprey !ponúka ju Mikbaits.tu fotochromik

          Turňa - Profil | St 18.2.2009 14:31:54

          buldozer >> Člověče, já tu průhlednou smršťovačku nemůžu nikde sehnat, odkud ji máš prosím. Díky

            Gall - Profil | St 18.2.2009 13:15:29

            buldozer >> dík, to sem chtěl vědět.

              buldozer - Profil | St 18.2.2009 11:09:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              a tu je tá istá montáž len vlasové rovnátko je zo smrštovacej hadičky!

                buldozer - Profil | St 18.2.2009 11:07:15

                winx >> chápava to určite je!!!a hodne tolerantná začo jej dakujem.majú to tie ženy tašké!!!nie?

                  buldozer - Profil | St 18.2.2009 7:42:47

                  Gall >> nazdar,moc nechápem tvojej otázke.ale asi chceš vediet ako daleko dávam bobulu od oblúčku háčku.tak asi 2-3cm.na fotke je gula velkosti 18mm

                    buldozer - Profil | St 18.2.2009 7:40:15

                    MatesJ >> mám ich od Foxe

                      buldozer - Profil | St 18.2.2009 7:39:34

                      Turňa >> nazdar.chodím prevážne na Berounku a Labe

                        buldozer - Profil | St 18.2.2009 7:38:40

                        prepáčte ale ked som to včera sem odosielal tak mi spadla siet a nabehlo to len dnes.

                          winx - Profil | Út 17.2.2009 21:41:08

                          buldozer >> Musis mat chapavu manzelku :)

                            winx - Profil | Út 17.2.2009 14:57:21

                            buldozer >> DIky, peken foto

                              winx - Profil | Út 17.2.2009 14:56:00

                              D.O.K. >> Funguje to , poznam ludi co bez toho ani nenahodia.

                                kobr.d - Profil | Út 17.2.2009 13:58:14

                                buldozer >> Když už používáš toho červa jako rovnátko,není ta horní fixacni gumicka na ten kroužek v tomto případě zbytečná?

                                  Gall - Profil | Út 17.2.2009 13:55:56

                                  buldozer >> Jakou vzdálenost dáváš háček- boilies? Na obrázku je průměr či nejdelší/nejkratší vzdálenost?

                                    MatesJ - Profil | Út 17.2.2009 13:50:37

                                    buldozer - ty fixacni gumicky na ten krouzek ,mas od jake firmy ? da se to sehnat nekde levneji nez ty drahe od CrU?

                                      Turňa - Profil | Út 17.2.2009 13:45:14

                                      buldozer >> Ahoj, kam jezdíš z Rakovníka chytat, nebo jen na těch rybnících okolo?

                                        buldozer - Profil | Út 17.2.2009 13:44:52

                                        a tu je rovnátko s očkom a bez neho!!!