Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

Nbuldozer - Profil | Út 17.2.2009 13:44:01

ked nechcete použit očko na rovnátku tak ho jednoducho odstrihnite!!!

    Nbuldozer - Profil | Út 17.2.2009 13:41:28

    a tu je s rovnátkom!

      Nbuldozer - Profil | Út 17.2.2009 13:40:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      funguje aj bez rovnátka!!!

        Nbuldozer - Profil | Út 17.2.2009 13:39:25

        tak je tu celkom nuda!tak pridám dalšiu mantáž.aj ked je otázka o boilies zmesy ale na vlase je Magická Olihen.tak aspon niečo!!!

          ND.O.K. - Profil | Ne 15.2.2009 21:10:46

          buldozer >> čus, a at to dobře utíka....

            Nbuldozer - Profil | Ne 15.2.2009 21:10:12

            musím íst do práce.pa

              Nbuldozer - Profil | Ne 15.2.2009 21:09:53

              D.O.K. >> tak si kúp 10kg a máš tam slevu 20%.

                ND.O.K. - Profil | Ne 15.2.2009 21:08:03

                buldozer >> tak to je vše cena okolo 450kč kg, a to je dost když si vydělávam jeno vejkendech:-((

                  Nbuldozer - Profil | Ne 15.2.2009 21:07:05

                  D.O.K. >> aj magická Olihen XTR je super chytačka.+AK-olihen

                    ND.O.K. - Profil | Ne 15.2.2009 21:04:24

                    buldozer >> možná koupim ty 4kg smesi a 200mlak KL a Fk a mam to skoro na rok:-)))

                      ND.O.K. - Profil | Ne 15.2.2009 21:00:48

                      buldozer >> ja bych to nechal tak, zatim tomu moc nerozumim, a taky mam strach, aby to nepřineslo vice škody než užitku:-))

                        Nbuldozer - Profil | Ne 15.2.2009 20:56:46

                        D.O.K. >> nemám to až tak odskúšané.prevážne používam drahšie zmesy.ale po určitej úprave sa dajú používat aj tieto.ale tie peniaze čo použiješ na úpravu tak za to si kúpiš napríklad KL.

                          ND.O.K. - Profil | Ne 15.2.2009 20:55:29

                          buldozer >> tak to se solidně prohneš co?....ja krmim jen opravdu malo...třeba jen 10kuliček na montáž...a to skoro v každe situaci, nemužu si dovolit masivně krmit:-)

                            ND.O.K. - Profil | Ne 15.2.2009 20:54:09

                            buldozer >> aha....nemáš ozkoušene třeba jen s pár kuličkami?....ja bych chtěl letos vyzkoušet i více cenově dostupne směsi, třeba Multi mich z dvojtou davkou ak(ryba), a nebo do toho dát FK...musím zkoušet, peníze mi sežere řidičák, a to ješte nemám vydělanou ani na polovinu skoro:-(((

                              Nbuldozer - Profil | Ne 15.2.2009 20:53:27

                              D.O.K. >> ale tento rok ich už ani asi nepoužijem.budem používat tieto 4 druhy.a aj na masívne vnadenie.

                                Nbuldozer - Profil | Ne 15.2.2009 20:51:57

                                D.O.K. >> KH na rieke ked viacej vnadím.a MM na orlíku fakt na masívne vnadenie.

                                  ND.O.K. - Profil | Ne 15.2.2009 20:51:10

                                  buldozer >> ja take no:-D...i když o dost kg meně než ty zatim no:-))

                                    Nbuldozer - Profil | Ne 15.2.2009 20:50:18

                                    D.O.K. >> na KL mám osobák v šupíkovi a aj v lyscovi.

                                      ND.O.K. - Profil | Ne 15.2.2009 20:50:05

                                      buldozer >> to je co vhodna situace?...na jakych tipech vod se ti to osvědčuje?...jake je nejoblíbenější boili???

                                        Nbuldozer - Profil | Ne 15.2.2009 20:48:59

                                        D.O.K. >> hodně málo.skoro vúbec.ale ked je vhodná situacia tak ich používam.