Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

Nbuldozer - Profil | Ne 22.2.2009 10:40:50

pazez >> už jsem vzhuru.bol som tu do 3hod rána.

    Npazez - Profil | Ne 22.2.2009 7:29:32

    buldozer >> ty ještě chrápeš?Stávat z pelechu a rolovat :)))

      Nbuldozer - Profil | Ne 22.2.2009 1:03:56

      znovu to tu dochne!!!

        Nbuldozer - Profil | So 21.2.2009 18:33:33

        winx >> tieto háčiky sa chystám použit tento rok.Frank Waraick-Cranked Hook

          Nbuldozer - Profil | So 21.2.2009 18:31:40

          winx >> no teraz si ma zaskočil.neviem asi presny význam toho.ale ja rovnú špičku používam na POP-UP a zahnutu na dno.

            Nwinx - Profil | So 21.2.2009 18:25:49

            buldozer >> prepac, zle som to napisal, ja som myslel zahnutie hrutu hacika dovnutra a rovno, aky tam hje rozdiel. A pouzivas napriklad aj curve shank - hacik zo zahnutym ramienkom?

              Nbuldozer - Profil | So 21.2.2009 18:05:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              winx >> ked je zahnute do vnútra tak nemusíš používat vlasové rovnátko.pretože toto zahnutie očka nahradzuje toto rovnátko a pri nasatí sa háčik otáča smerom dole, to znamená do spodneho pysku ktory je viac tvrdší a ryby ti lepšie sedí.ale to neznaméná že pre fečší efekt pretočenia háčiku ty nemožeš použit rovnátko aj na takyto typ háčika.v mojom penálu asi tažko budeš hladat háčik z rovnym očkom, ale možno sa tam niečo najde.petože nikdy nevieš aka situacia pri vode nastane.napríklad taká Wide gape od Kordy.má sice mierne zahnute očko ale bez vlasoveho rovnátka jeho účinost rapídne klesá.preto na tieto háčky používam rovnátko.skúšal som aj toto očka zahýnat ale potom som tak oslabil to očko že pri tvrdom zdolávani to prasklo.tak som od toho upustil.

                Nwinx - Profil | So 21.2.2009 15:23:45

                buldozer >> A aky je tam rozdiel vo funkcnosti ci je zahnute dovnutra ci rovno?

                  Nbuldozer - Profil | Pá 20.2.2009 11:08:38

                  Turňa >> ne!je ich tam 10ks

                    NTurňa - Profil | Pá 20.2.2009 11:06:33

                    buldozer >> Prosím tě, to je jeden háček v jednom futrálku? To je ale hrozný pro životní prostředí, toho odpadu!

                      Nbuldozer - Profil | Pá 20.2.2009 10:26:09

                      winx >> očko majú zahnute do vnútra.takže sa pekne otáčajú a nemusíš preto používat ani vlasové rovnátko!!!

                        Nbuldozer - Profil | Pá 20.2.2009 10:25:04

                        tu máš porovnanie!!!

                          Nbuldozer - Profil | Pá 20.2.2009 10:18:57

                          winx >> nie nie nie!!!SSBP majú zahnutu špičku a SSSP majú rovnú!!

                            Nwinx - Profil | Pá 20.2.2009 10:10:36

                            buldozer >> SSBP je vlastne SSSP ale bez pritihrotu,ze?

                              Nbuldozer - Profil | Čt 19.2.2009 22:49:31

                              winx >> nemáš začo.sú fakt dobré a ryba mi zních ešte nespadla!!!

                                Nwinx - Profil | Čt 19.2.2009 22:46:39

                                buldozer >> hej, aj nad tymito som rozmyslal, pacili sa mi, diky za fotku

                                  Nbuldozer - Profil | Čt 19.2.2009 22:30:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  winx >> používam tieto Foxy.fotka nič moc.práve som to pre teba odfotil.maju pekne hrubí drát a dobre sedia!!!a ani rovnátko nemusíš používat!!!Fox-Teflon ARMA Point-SSSP a SSBP

                                    Nwinx - Profil | Čt 19.2.2009 17:40:58

                                    buldozer >> co pouzivas na zarastenu vodu ( konare, korene, prekazky ) ? Ja som uvazoval od CrU centurion 2000

                                      Nbik kapr - Profil | Čt 19.2.2009 14:43:42

                                      buldozer >> no já je párkrát použil a nestalo se mi abych kaprum roztrhal huby,ale moc mi nesedli.Zato jsem si oblíbil ty longshank korda fakt super

                                        Nbuldozer - Profil | Čt 19.2.2009 13:07:43

                                        bik kapr >> ktoré?Banana?áno na otvorenu vodu !!v prekážkach nie!doážu poriadne roztrhat kapriu tlamku.