Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

ND.O.K. - Profil | Ne 15.2.2009 20:45:33

buldozer >> jj, kvalitní směs...ale trošku draší.....používáš i třeba multimix, nebo krvavyho huncla???

    Nbuldozer - Profil | Ne 15.2.2009 20:42:46

    D.O.K. >> aj ja ho používam ale od konca dubna,takže ho ešte stačím narolovat.ale viac donho dávam AK-maso+játra

      ND.O.K. - Profil | Ne 15.2.2009 20:32:35

      buldozer >> to nejni zrovna málo:-)))....co ten KL s FK??...používáš, ja chytam nejradeji na to

        Nbuldozer - Profil | Ne 15.2.2009 20:31:36

        mám za sebou 10kg URF-ananas NBA.trochu Olihen XTR-olihen. a začnem Tygří seminko-scopex+tullamor dew a Bigmix-BigS

          Nbuldozer - Profil | Ne 15.2.2009 20:29:27

          Best Carp >> Jonky >> neviem.to som tam dal len tak.inak používam od Osprey fotochromik

            ND.O.K. - Profil | Ne 15.2.2009 20:28:44

            buldozer >> co už si vše naroloval za druhy boilí?...a co ještě se chystáš rolovat

              ND.O.K. - Profil | Ne 15.2.2009 20:27:18

              buldozer >> no že se mi celkově moc nelíbí na žadnych návazcích smršťovací hadičky....asi to opravdu funguje při záseku lepe, ale ja to nepoužívám...

                Nbuldozer - Profil | Ne 15.2.2009 20:26:10

                D.O.K. >> čo sa ti na nich nepáči?Longshang Korda a ten druhý Fox.

                  NJonky - Profil | Ne 15.2.2009 20:24:24

                  buldozer-co to máš za zarážky na tom háčku od jaké jsou fyrmy já používám od carp rus

                    Nbuldozer - Profil | Ne 15.2.2009 20:23:55

                    další

                      ND.O.K. - Profil | Ne 15.2.2009 20:23:14

                      buldozer >> akorát co se mi u těch návazcu moc nepáči jsou ty hadičky, možna funkčnost je lepší, ale nevim...

                        ND.O.K. - Profil | Ne 15.2.2009 20:22:07

                        buldozer >> vypada že jo:-)

                          Nbuldozer - Profil | Ne 15.2.2009 20:21:32

                          detail

                            ND.O.K. - Profil | Ne 15.2.2009 20:21:30

                            buldozer >> ty brdo, to je věcí:-D....máš fotky návazců??....co vše si roloval?...a co ještě budeš??

                              Nbuldozer - Profil | Ne 15.2.2009 20:20:36

                              bude chytat?

                                Nbuldozer - Profil | Ne 15.2.2009 20:19:07

                                materiál.

                                  Nbuldozer - Profil | Ne 15.2.2009 20:18:25

                                  tu je ale nuda!!!dnes som neroloval ale trochu viazal.

                                    Nbuldozer - Profil | So 14.2.2009 10:24:12

                                    pazez >> asi 6 kg.ale dnes si už dám pauzu.už sa mi aj zdá o bobulách.

                                      Npazez - Profil | So 14.2.2009 9:28:08

                                      buldozer >> tak jak pokračuješ v tom rolování, kolik toho přibylo?

                                        NEnigma - Profil | Pá 13.2.2009 15:56:36

                                        buldozer >> Jo tak to se teda nemáš mě to čeká v neděli tak se tak trochu těším nó........bude to těžký a pracovný.........:-D:-D