Nejtezsi kapri z Berounky

Ahoj, myslite, ze na Berounce plave neco vetsiho, nez 15 kg?
Autor diskuse: dzeny - Profil , 26.12.2008 kaprařina - druhy ryb, rekordy

Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 21:32:52

kebator >> OK.pa

    Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 21:32:28

    fishmak >> já tiež hned po daždi.a nemal si ho náhodou v mojom podberáku?to bol pekny dubble.nie?

      Nkebator - Profil | So 27.12.2008 21:31:17

      buldozer >> ja len tak, ak by nieco, tak crnkni a vybehneme zavlacit alebo zakaprovat ... pekny vecer, cauko ! idem off

        Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 21:30:42

        Raggo >> poriadnému maniakovi sa chce stále.a počasie je super.

          Nfishmak - Profil | So 27.12.2008 21:29:44

          buldozer >> mám z berounky osobáčka 8kg,kdy zabral hned jak skončil déšť

            NRaggo - Profil | So 27.12.2008 21:28:19

            Majsher >> Že se ti chce ... :)

              Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 21:28:08

              kebator >> ahá.tak to fakt neviem.

                Nkebator - Profil | So 27.12.2008 21:27:35

                buldozer >> akoze kedy prides najblizsie do TN ?

                  Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 21:26:56

                  kebator >> kde mám príst?

                    Nkebator - Profil | So 27.12.2008 21:21:32

                    buldozer >> no pekne, ja tam chcem ist na stavidla na tie kapre, ako som spominal. Len su tam aj obrovske mreny, tak to musim potom nejako oklamat, aby tam sli len kapre a amury :-) kedy prides najskor ?

                      Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 21:21:20

                      fishmak >> tak fismak,prezradíš nám niečo o love na Berounce?prezrad tvoje figle!

                        Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 21:19:31

                        kebator >> v Trenčine mám rodinu.a občaš tam chodím

                          Nkebator - Profil | So 27.12.2008 21:18:28

                          buldozer >> fuha, tak potom nic, ja som tak dufal, ze z okolia Trencina, chcem tam buduci rok zakaprovat ...

                            Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 21:17:46

                            kebator >> som z Revúcej

                              Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 21:17:28

                              fishmak >> aspon si sa naučil pádlovat nie?

                                Nkebator - Profil | So 27.12.2008 21:17:23

                                buldozer >> ale nie, preco by malo. kde si bol v SR ??

                                  Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 21:16:56

                                  o.k.!pak pisnu..

                                    Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 21:16:41

                                    kebator >> slovák.ale žijem tu 7 rok tak sa mi to pletie.vadí?

                                      Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 21:16:05

                                      dzeny >> to nic.venuj se kamaradovi.pak to poriešime.

                                        Nkebator - Profil | So 27.12.2008 21:15:31

                                        buldozer >> Cauko, Ty si Slovak alebo Cech ? len tak, lebo pises aj aj :-)