Nejtezsi kapri z Berounky

Ahoj, myslite, ze na Berounce plave neco vetsiho, nez 15 kg?
Autor diskuse: dzeny - Profil , 26.12.2008 kaprařina - druhy ryb, rekordy

Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 11:26:10

A_dam >> je podstatne si uvedomit vyznam slova velká rybá na každom reviru má toto slovo inú váhu.tak napríklad na berounke sa za velku rybu považuje už z váhou 12kg a na labe tak asi 18kg.nemožeš chytat velke ryby na revíru na ktorom niesu.

    Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 11:20:04

    cuchak >> to je fakt super.

      Ncuchak - Profil | So 27.12.2008 11:17:00

      A_dam >> loni jsem tam byl třikrát a nejdelší doba lovu nepřesáhla 48 hodin.Za tu dobu jsem šel párkrát přes 70cm., z toho dvě nad 10 kg.

        Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 10:42:19

        A_dam >> aj ryby pod 70cm poteší.hlavne z tej vody.asi tu vodu nepoznáš.není lahké tam chytat velké kapre.

          NA_dam - Profil | So 27.12.2008 9:57:20

          Lee-Haney >> krásne?? ved málo ktorá má nad 70cm z tých fotiek...

            NLee-Haney - Profil | So 27.12.2008 0:57:13

            Krásné ryby,stačí jen popřát aby vám tam vydrželi....

              Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 0:06:10

              mnemonik >> ahoj a nech sa ti oních sníva

                Nmnemonik - Profil | So 27.12.2008 0:02:55

                Tak se kluci mějte jdu to zalomit a přeju všem hodně takových krásných úlovků na naší Berounce. Ahoj.

                  Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 0:01:44

                  taky v prosinci.

                    N1Mara - Profil | So 27.12.2008 0:00:55

                    buldozer >> Fakt krasavcí, a ten plaskač ako hovoryš :DDD je supr fakt máš moc pěkný ůlovky. :DD

                      Nbuldozer - Profil | Pá 26.12.2008 23:56:13

                      1Mara >> to je plaskáč!niesom si istej ale asi 68cm.normálna jazda.

                        Nmnemonik - Profil | Pá 26.12.2008 23:55:58

                        buldozer >> tak pochlub se kolik měl ten cejn,jinak máš hezkou galerii úlovků.

                          Nbuldozer - Profil | Pá 26.12.2008 23:54:57

                          prosinec 2006.vydretá ryba.

                            Nmnemonik - Profil | Pá 26.12.2008 23:54:04

                            buldozer >> to vypadá tak na 60 cm

                              N1Mara - Profil | Pá 26.12.2008 23:53:16

                              buldozer >> Ty krásko kolik ta poklice mněla cm??:DDDD

                                Nbuldozer - Profil | Pá 26.12.2008 23:52:23

                                mnemonik >> heskej ne?jen doufam že tam plave.prosím tě ked mi píšeš tak mrdni na moj nick nech mi doručí že mam reakci na muj přispěvek.pak to nestíhmsladovat.dík

                                  Nbuldozer - Profil | Pá 26.12.2008 23:50:31

                                  trochu spestrenia.na tygraka

                                    Nmnemonik - Profil | Pá 26.12.2008 23:49:29

                                    buldozer - ® : no ten tedy je:-), skoro vyšší než delší.Paráda.

                                      Nbuldozer - Profil | Pá 26.12.2008 23:48:22

                                      tento ma fakt potešil.

                                        Nbuldozer - Profil | Pá 26.12.2008 23:46:21

                                        Vase zprava