Sumář úlovků - vyplňování

Pomalu a jistě se blíží čas bilancování a sčítání úlovků. Je až s podivem, že tato jednoduchá tabulka dělá leckomu problémy a málokdo ji vyplní zcela správně - přesný název revíru, součty řádků i sloupců, počty docházek, vypsat i revíry, kde byly jen docházky....atd. Buď je to jakási negramotnost či lenost anebo nezájem něco tak zbytečného vyplňovat.
Navíc nyní nově, aspoň v rámci ČRS, by se měly proškrtávat zbývající prázdné řádky (nemusí se jednotlivě) v oddílu II povolenky, jak v evidenci docházek a úlovků, tak v sumáři. Mám takové tušení, že to skoro nikdo neudělá!!!
Jak jste na tom vy nebo u vás v MO s vyplňováním sumáře? U nás v MO to vyplní správně tak 5% rybářů!!
Autor diskuse: tomfisherman - Profil , 16.12.2008 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NSven - Profil | St 1.1.2014 20:26:59

nofish >> .-)))) No když budu pouštět, tak bych mohl teoreticky i na tři :-)))
Dnes ani včera jsem nebyl, takže je možné, že to bude i tak pod ledem. Převčírem to bylo zamrzlé napůl ale šlo to jedna radost... sice jen čuníci ale skoro na hod :-))

    Nnofish - Profil | St 1.1.2014 20:15:39

    computerfish >> dívla jsme s e aje tam jesen, to máš pravdu. Tak to už pak budu mít "po problémech".
    Elektronickou verzi si můžeš nechat, když ji nemůžu používat u vody :-)

      Nnofish - Profil | St 1.1.2014 20:10:15

      Sven >> No jestli máte výdej a vracení povoleek a steno tak i to vracení do 15. dní je vyřešeno zajímavě :-)
      Na co povolenku? Když budeš pouštět tak můžeš i bez ne? :-)))

        NSven - Profil | St 1.1.2014 19:56:08

        kasch >> solich76 - 1.1.2014 19:49:02 >> no, jednou ten pohár přeteče... :-)
        Gratulace k takovému předsedovi :-)))))

          NSven - Profil | St 1.1.2014 19:54:44

          nofish >> já toho letos moc k vyplňování nemám, takže to bude raz dva.:-)
          Horší je, že první termín prodeje povolenek bude letos až 11.1. ???
          No co se dá dělat, budu muset, holt vyrazit bez povolenky :-))), když už ji tedy platím od 1.1., že..
          Když to vyjde, tak hned zítra..

            Nsolich76 - Profil | St 1.1.2014 19:49:02

            Sven >> přesně jako tvůj názor zněl i poslední výrok předsedy co se týče odevzdávání povolenek. Schválně se zeptám na počty lidí co byli vykázáni s nesprávně vyplněným sumářem )))))))

              Ncomputerfish - Profil | St 1.1.2014 19:48:45

              nofish >> No, pokud by jsi měl nový tiskopis, tak bys tam našel pod číslem 24 v sumáři název ryby "jelec jesen". A taková ryba se tam má psát. Celková sumarizace jesena se dělala už za rok 2012. Mám dojem, že nyní je sumář stejný jako v MRS. Elektronickou internetovou verzi sem hodím na testování. Mám ji prakticky hotovu.

                Nnofish - Profil | St 1.1.2014 19:42:25

                Sven >> Tady mají všichnni všechno na háku taky, neboj se.
                Netrápím se tím ale je mi to rpostě divné. Stejně jako "ostatní" ještě k tomu když si "osatní" v sumáři spojíš s "ostatní" při zarybňování.
                A teď emigrovat nemůžu určitě. Chystám se pro povolenku a vyplnění toho sumáře. Ale té dřiny okolo. Vůbec se mi nechce. Už by to chtělo nějakou elektronicckou verzi :-)

                  NSven - Profil | St 1.1.2014 19:38:48

                  nofish >> Díky :-)))
                  Nechtěl bys emigrovat k nám ? :-))
                  Já u nás neznám nikoho, kdo by se podobnými otázkami trápil :-)
                  Páč všichni mají všechno na háku....
                  Že bych tu s tím nebyl sám, jak ten kůl v plotě, jak říkal Milouš, blahé paměti :-)))

                    Nunudle - Profil | St 1.1.2014 19:33:22

                    nofish >> To když vytáhneš kolo, nebo ledničku a podobná poklady.:-))

                      Nnofish - Profil | St 1.1.2014 19:32:25

                      kakr >> :-))) tak alespoň úsměvná odpověď. A dobrá. Dík.

                        Nnofish - Profil | St 1.1.2014 19:31:52

                        Sven >> No konečně :-) Předem ti taky přeju všechno to důležité a hlavně hodně příjemných lidí okolo sebe a málo blbců na obzoru :-)
                        Já tam právě vždycy napíšu něco co jsem bral "na salát" v rámci té kreativity. I když v celkové sumarizaci to pak skončí jako "ostatní". Ale vím že ten doklad (povolenka se sumářem) je schválen a furt mi nelezlo do hlavy že to tam prostě je :-)))
                        Víš jak to bývá. To nejsou důležité věci, ale člověku to vrtá v hlavě, proč to tam je, jak to bylo původně zamýšleno.

                          NSven - Profil | St 1.1.2014 19:30:32

                          kasch >> solich76 - 1.1.2014 19:12:32 >> přitom je řešení zcela prostinké.... Kdyby to bylo na mně, tak když neodevzdá včas a řádně vyplněnou povolenku, tak bych mu novou nedal a fertig.
                          Na chudej lid muší bejt přísnost :-)
                          Však ony by se ledy hned hnuly :-))))

                            Nkakr - Profil | St 1.1.2014 19:29:17

                            nofish >>
                            My máme jiné sumáře. Ale co vím, tak kolega netipa má v pácu veslonosy, tak už zarezervoval kolonku:-))

                              Nnofish - Profil | St 1.1.2014 19:26:56

                              kakr >> sakryš, tak ty, když mi nikdo neporadí :-) Vyplnit to umím asi od 8-mi let. Ale až posledí dobou mi vrtá hlavou co s prázdnou kolonkou v "sekci - druh"
                              Proč to tam je? Mám kapr, candát, lín..... a ostatní a jednu volnou. To je na želvy nebo co? :-)))

                                NSven - Profil | St 1.1.2014 19:25:29

                                nofish >> ahoj. To je dobrá otázka, kterou žádný, mně známý předpis neřeší ..
                                Nedokáži ti tedy fundovaně odpovědět :-))
                                Třeba já si tam zapisuju ponechané karasy stříbřité :-)) Pokud si nechávám i plotice, tak přepíšu kolonku "ostatní".
                                Jinde, třeba jako to má dole Solich76, ji mají vyhraženou pro jesetery apod.
                                Zřejmě měl autor kolonky buď zájem na rozvoji kreativity členstva :-) nebo se mu tam prostě nevešlo potřebné množství kolonek, kterými by pokryl lovené druhy.
                                Tak to vyřešil šalamounsky...
                                I tobě přeji hlavně to zdravíčko, úspěšný nový rok a také silné nervy do MRKdebatních soubojů :-))))


                                  Nkakr - Profil | St 1.1.2014 19:16:20

                                  kasch >> solich76 - 1.1.2014 19:12:32 >>
                                  Špatná politicko- výchovná práce v MO:-))
                                  Uklidním Tě, je to asi všude stejné..

                                    Nsolich76 - Profil | St 1.1.2014 19:12:32

                                    Sven >> kdyby jen 5 let. Přijdou rybáři co mají odkrouceno přes 30let a strašně se nad správností vyplnění sumáře diví a jak se to tedy dělá. Hlava mi to prostě nebere......

                                      NSven - Profil | St 1.1.2014 19:01:13

                                      kasch >> solich76 - 1.1.2014 18:40:49 >> Děkuji ti. No, je to jak píšeš :-))) Přesně o tom jsme tady debatili už před pěti lety....:-))) Áááááá....nic ....
                                      Prostě pro některé rybáře, je vyplnění několika kolonek neřešitelný problém :-)))))

                                        Nb.gun - Profil | St 1.1.2014 18:57:10

                                        kajik606 >> Tak při prvním odjezdu domů neproškrtávej a nemusíš pak řešit, jestli to počítat jako jednu, nebo dvě docházky.