- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sumář úlovků - vyplňování
Navíc nyní nově, aspoň v rámci ČRS, by se měly proškrtávat zbývající prázdné řádky (nemusí se jednotlivě) v oddílu II povolenky, jak v evidenci docházek a úlovků, tak v sumáři. Mám takové tušení, že to skoro nikdo neudělá!!!
Jak jste na tom vy nebo u vás v MO s vyplňováním sumáře? U nás v MO to vyplní správně tak 5% rybářů!!
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NSven - Profil | St 1.1.2014 20:26:59
Dnes ani včera jsem nebyl, takže je možné, že to bude i tak pod ledem. Převčírem to bylo zamrzlé napůl ale šlo to jedna radost... sice jen čuníci ale skoro na hod :-))
Nnofish - Profil | St 1.1.2014 20:15:39
Elektronickou verzi si můžeš nechat, když ji nemůžu používat u vody :-)
Nnofish - Profil | St 1.1.2014 20:10:15
Na co povolenku? Když budeš pouštět tak můžeš i bez ne? :-)))
NSven - Profil | St 1.1.2014 19:56:08
Gratulace k takovému předsedovi :-)))))
NSven - Profil | St 1.1.2014 19:54:44
Horší je, že první termín prodeje povolenek bude letos až 11.1. ???
No co se dá dělat, budu muset, holt vyrazit bez povolenky :-))), když už ji tedy platím od 1.1., že..
Když to vyjde, tak hned zítra..
Nsolich76 - Profil | St 1.1.2014 19:49:02
Ncomputerfish - Profil | St 1.1.2014 19:48:45
Nnofish - Profil | St 1.1.2014 19:42:25
Netrápím se tím ale je mi to rpostě divné. Stejně jako "ostatní" ještě k tomu když si "osatní" v sumáři spojíš s "ostatní" při zarybňování.
A teď emigrovat nemůžu určitě. Chystám se pro povolenku a vyplnění toho sumáře. Ale té dřiny okolo. Vůbec se mi nechce. Už by to chtělo nějakou elektronicckou verzi :-)
NSven - Profil | St 1.1.2014 19:38:48
Nechtěl bys emigrovat k nám ? :-))
Já u nás neznám nikoho, kdo by se podobnými otázkami trápil :-)
Páč všichni mají všechno na háku....
Že bych tu s tím nebyl sám, jak ten kůl v plotě, jak říkal Milouš, blahé paměti :-)))
Nunudle - Profil | St 1.1.2014 19:33:22
Nnofish - Profil | St 1.1.2014 19:31:52
Já tam právě vždycy napíšu něco co jsem bral "na salát" v rámci té kreativity. I když v celkové sumarizaci to pak skončí jako "ostatní". Ale vím že ten doklad (povolenka se sumářem) je schválen a furt mi nelezlo do hlavy že to tam prostě je :-)))
Víš jak to bývá. To nejsou důležité věci, ale člověku to vrtá v hlavě, proč to tam je, jak to bylo původně zamýšleno.
NSven - Profil | St 1.1.2014 19:30:32
Na chudej lid muší bejt přísnost :-)
Však ony by se ledy hned hnuly :-))))
Nkakr - Profil | St 1.1.2014 19:29:17
My máme jiné sumáře. Ale co vím, tak kolega netipa má v pácu veslonosy, tak už zarezervoval kolonku:-))
Nnofish - Profil | St 1.1.2014 19:26:56
Proč to tam je? Mám kapr, candát, lín..... a ostatní a jednu volnou. To je na želvy nebo co? :-)))
NSven - Profil | St 1.1.2014 19:25:29
Nedokáži ti tedy fundovaně odpovědět :-))
Třeba já si tam zapisuju ponechané karasy stříbřité :-)) Pokud si nechávám i plotice, tak přepíšu kolonku "ostatní".
Jinde, třeba jako to má dole Solich76, ji mají vyhraženou pro jesetery apod.
Zřejmě měl autor kolonky buď zájem na rozvoji kreativity členstva :-) nebo se mu tam prostě nevešlo potřebné množství kolonek, kterými by pokryl lovené druhy.
Tak to vyřešil šalamounsky...
I tobě přeji hlavně to zdravíčko, úspěšný nový rok a také silné nervy do MRKdebatních soubojů :-))))
Nkakr - Profil | St 1.1.2014 19:16:20
Špatná politicko- výchovná práce v MO:-))
Uklidním Tě, je to asi všude stejné..
Nsolich76 - Profil | St 1.1.2014 19:12:32
NSven - Profil | St 1.1.2014 19:01:13
Prostě pro některé rybáře, je vyplnění několika kolonek neřešitelný problém :-)))))
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NSlezská Harta a kouzlo jejího okolí54917
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NOstrava a okolí99468
NRadnice - obecný drbník196436
NLodě - Loďky - Lodičky18423
NJaký lodní motor?269
NBitcoin (a jiné krypto) mezi rybáři701
NOlomoucké a hanácké jádro5919
NUdírny a uzení51139
Kde to žije - všechna témata
8:22NLabe fishing store 19
8:08NRybáři vs ochránci přirody 48
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic














