Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

Nplavan - Profil | Po 13.5.2013 20:21:29

Reznik76 >> to hlásíš jako skóre v házené :-)))))

    NReznik76 - Profil | Po 13.5.2013 20:20:55

    á další Ruská minela a vlastňák 4:4

      NReznik76 - Profil | Po 13.5.2013 20:15:32

      plavan >> Rusi právě využili další početní výhodu a už vedou

        Nplavan - Profil | Po 13.5.2013 20:10:25

        Reznik76 >> já mám jen ČT Sport a tam dávají nějakej fotbal, kde nehraje ani Sparta, ani Slavia, ani Plzeň a ani Baroš prej ne. Tak na koho se tam mám koukat ? :-))))

          NReznik76 - Profil | Po 13.5.2013 20:06:23

          plavan >> velice zajímavej je poměr střel 15:5 :-))) pro Rakušáci v první třetině

            Nusak - Profil | Po 13.5.2013 19:58:27

            KóĎA >> co mozna, urcite. Zadny shimano a dokonce zadna catana :)
            Jak ja se proto rmoutim... :)))

              NKóĎA - Profil | Po 13.5.2013 19:54:03

              usak >> ty máš ale úplně marný navijáky, to nemůžeš srovnávat. Možná dokonce horší než má Zajda :-)

                NKóĎA - Profil | Po 13.5.2013 19:53:24

                Já fandím Rusákům. Historicky se mi jejich hokej líbí nejvíc. Jako mladej jsem hrozně žral Bykova s Chomutovem. To byla ještě oldslůlová dvojka co pamatoval Tichovnova. Tuším že to bylo v Lillehameru, kdy to dostal Bykov namazáno mezi kruhy a trefil pod víko. Kanadskému golmanovi odstartovala láhev s pitím snad dva metry nad bránu :-)

                  NReznik76 - Profil | Po 13.5.2013 19:50:22

                  Rakušákům se hroutí disciplína :-( rusové hrajou 5 na 3 a už je to 3:3

                    Nusak - Profil | Po 13.5.2013 19:50:20

                    za urcitych okolnosti skripe bilej T-Force silene, ted to mam na jednom navijaku. Pujde dolu.

                      NRybkin - Profil | Po 13.5.2013 19:45:19

                      Reznik76 >> Přeju jim aby vyhrály.Rusáci nemam rád

                        NReznik76 - Profil | Po 13.5.2013 19:45:14

                        Rybkin >> tahle přesilovka trvala 30 sec.

                          NReznik76 - Profil | Po 13.5.2013 19:44:36

                          Rybkin >> Rakušáci už vedou 3:2 :-))) hráli už třetí přesilovku

                            NRybkin - Profil | Po 13.5.2013 19:44:13

                            plavan >> Třeba

                              NReznik76 - Profil | Po 13.5.2013 19:43:56

                              plavan >> Rusi vedli 2:0 druhej gól Kovalčuka s Radulinem byla veliká paráda to jako hodně, pak jedna chybka a nedůraz v obraně Rakušáci snížili a během chvilky vyloučení a snad za dvacet sekund přesilovka proměněná

                                Nplavan - Profil | Po 13.5.2013 19:43:03

                                Rybkin >> myslíš jako s Frantíkama ?

                                  NRybkin - Profil | Po 13.5.2013 19:42:18

                                  Reznik76 >> Jen aby se jim ta exhibice nevymstila:-)))

                                    Nplavan - Profil | Po 13.5.2013 19:40:04

                                    Reznik76 >> to je hezkej příspěvek Láďo. ten se ti povedl.

                                      NReznik76 - Profil | Po 13.5.2013 19:39:07

                                      Rybkin >> na slovácích to dávaj, Rusi hrajou jak exhibici a Rakušáci zatim voraj led hubama a držej krok

                                        NRybkin - Profil | Po 13.5.2013 19:37:23

                                        Reznik76 >> Hmmm,to je docela překvápko teda